Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
721Arduino Kumanda Kodu Alma 21614.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu21410.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması81411.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi155906.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi67919.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi89323.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı94314.03.2018
712Thristor Test Circuit103414.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi247911.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi77508.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu67003.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü74403.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi240202.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü77101.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)80022.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)108519.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü139819.01.2018
702555'li Siren Devresi135419.01.2018
701555'li Metal Dedektörü265019.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı90223.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator58812.12.2017
6981.5 Volt Flaşör77412.12.2017
697Sese Göre yanan LED131205.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba171627.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 84827.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)94219.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü58803.10.2017
692Arduino Ses Sensörü79118.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit156415.08.2017
690Wireless Voltage Detector71607.07.2017
689Korna Devresi106220.06.2017
688Fan Kontrol Devresi137420.06.2017
687FM Verici70920.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi104927.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V355027.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi124027.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi97427.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher83027.05.2017
681Bass Tiz Filtresi61227.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...58126.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit285726.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi175125.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı94421.05.2017
676Pervane Yazı Devresi119018.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB53901.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 91101.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)127701.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor168001.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü92501.05.2017
669Led Hipnoz Devresi68801.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi49601.05.2017
667Köstebek Kovucu85801.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü60001.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi99601.05.2017
6644017,555 Zar Devresi82401.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier38901.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama44601.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar76701.05.2017
660Güç kesinti alarmı121901.05.2017
659Analog kovalayan devre45101.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2137401.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...373701.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi168101.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit86501.05.2017
654LM358 Application Circuits65801.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp54601.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi191701.05.2017
651USB Light44401.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba121701.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055147201.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter104601.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...60601.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi40201.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 114001.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi103501.05.2017
643LM386 Amplifier71001.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger50101.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi63001.05.2017
640Çift 555'li siren70801.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit131601.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger45301.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü126301.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor40001.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit67501.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri60301.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma107801.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)68701.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi97401.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 37801.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)68901.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması66601.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı92501.05.2017
62412 A isimler (12Volt)53601.05.2017
623Kaan 12Volt Isim42601.05.2017
622Invertor57601.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation42701.05.2017
620Battery Charging Circuit186201.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project72401.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu104101.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi67501.05.2017
615Class A Amp Application35601.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç62501.05.2017
613Simplest Audio Amp44901.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit46201.05.2017
611Clap Switch44901.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici39301.05.2017
6092to1 Multiplexer37401.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi41101.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)64101.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma186901.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı173501.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger132401.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre57601.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici49801.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu67601.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)973801.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 251301.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü68501.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 64901.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü45901.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol128101.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...57901.05.2017
593Arduino RFID uygulaması68201.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230105201.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması51201.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v75201.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici63001.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı51201.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit50601.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 43501.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi82701.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 250001.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici72301.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi88001.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat113701.05.2017
58016f877a'lı dijital saat93601.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması596201.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi76801.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici37901.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma61201.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı97701.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ218201.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi110901.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit130501.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü81201.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması83901.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi128201.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü272701.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma81301.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...460001.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör47401.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)76601.05.2017
5580-999 Sayıcı50401.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler78501.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi126001.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma479001.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)78401.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü57501.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol42701.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...84401.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici53401.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)556301.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon65601.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a66101.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon39801.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 85301.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a74601.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)114001.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi47501.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)123401.05.2017
539220 Volt Flip Flop153101.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması40201.05.2017
537Spindle motor arduino driver86301.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı77001.05.2017
535PWM Devresi(555)122701.05.2017
534LM317'li Amfi252801.05.2017
533TDA 2004 Amfi251501.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)70401.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü106101.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu74701.05.2017
529Işığa duyarlı alarm86801.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici69001.05.2017
527Sıralı led flaşör80401.05.2017
526Voltaj Üçleyici60901.05.2017
525Voltaj Çiftleyici75401.05.2017
524Dokunuş Sensörü43301.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba131001.05.2017
521220Volt Flaşör95301.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama50201.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı248701.05.2017
518555'li Flaşör111701.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni57601.05.2017
516Su Sensörü (555)70301.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre47501.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı246101.05.2017
513AC Kablo Bulucu49001.05.2017
512Oyuncak Org56701.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit44301.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)41901.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)62601.05.2017
5081.5 Volt Flasher51601.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)50101.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası103101.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)43201.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör122801.05.2017
503Otomatik gece lambası99801.05.2017
502555'li flip flop devresi194301.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103663601.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre86801.05.2017
498Arduino Servo Drive Project38401.05.2017
497220V Dimmer 106401.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter51901.05.2017
495tda 7560 v3 39301.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı40801.05.2017
488Ba1404 Verici103001.05.2017
487Ba1404 Verici48801.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası45101.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi84501.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre116301.05.2017
478KA2281 Vumetre65901.05.2017
477Pasif Filtre57201.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 53801.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)172201.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi123201.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)206201.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560161901.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici96301.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü45001.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba55701.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)59301.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre60001.05.2017
4583x3x3 Led Küp67101.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)215201.05.2017
452FM Verici (2 watt)86501.05.2017
451FM Alıcı80301.05.2017
450Ba1404 Verici39601.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)116101.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)142501.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)169801.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı60901.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi54901.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı202201.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi80801.05.2017
4405x7 Matris Devresi38101.05.2017
437Polis Çakar Devresi101601.05.2017
436transistorlü vumetre150301.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı48501.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör68301.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi216101.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)44601.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter49001.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)103001.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç53301.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı83501.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü84301.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi74301.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı45101.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör44901.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili163301.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre176801.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)77101.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi142501.05.2017
416Dinleme Cihazı66301.05.2017
415Mono Vumetre64901.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo103601.05.2017
413Transistörlü Vumetre188901.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)84601.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi140601.05.2017
410Ledle Hat Çalışması39901.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324313201.05.2017
408555 Timer Hesap Programı37501.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği52601.05.2017
406220Volt Led Lamba49201.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre76801.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi45601.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli46101.05.2017
40116f84 Kapı zili63301.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt69901.05.2017
399Piano Pic153001.05.2017
39816F877a Termostat Devresi41301.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi56301.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li60201.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları78701.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım59901.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör139201.05.2017
392TK19 Alıcı devresi157901.05.2017
391Oyuncak Org48701.05.2017
390555'li siren41901.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi95101.05.2017
388Ring Osilatör82601.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı58201.05.2017
386Flip Flop NPN74001.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)93801.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü69101.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi80901.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi93801.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü123801.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi53701.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi92401.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67579201.05.2017
376Gaz Sensörü40401.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci50201.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer106201.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi40801.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi68001.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri38301.05.2017
370Zamanlama Devreleri54901.05.2017
369Vumetre Devreleri43001.05.2017
368Verici Devreleri39701.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri43301.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri34701.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri38101.05.2017
364Sayıcı Devresi34001.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri42201.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları42301.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri38101.05.2017
360On Off Devreleri42101.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler42101.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi39101.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri38801.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi43401.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi39301.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi62601.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre54601.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre42301.05.2017
351220 Volt Dimmer71701.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi165501.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma54601.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre37601.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi56901.05.2017
346Transistör Test Devresi91001.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi116601.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi124901.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi115301.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)45301.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t49801.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)48101.05.2017
3392 Watt FM Verici69201.05.2017
338Led Dimmer65501.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)41401.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı62701.05.2017
3357413 Basit Verici34801.05.2017
334Polis F1 Çakar73901.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi62501.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi52001.05.2017
330Isis simülasyon devreleri35901.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari39701.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri55101.05.2017
327Firildak yazi devresi42601.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti52501.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 249301.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici44501.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici62101.05.2017
32216f877a yilan oyunu48801.05.2017
32116f628a zar50501.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI60001.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi181701.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi54301.05.2017
317Havada Yazi V245401.05.2017
316Step Motor Sürücü49801.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru41401.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi92201.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi139701.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi91901.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi70101.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi272801.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre88701.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü127601.05.2017
306Dtmf Encoder124301.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü94001.05.2017
304Basit DC Jeneratör40501.05.2017
303Çizgi izleyen robot52701.05.2017
302Çizgi izleyen robot43101.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü44601.05.2017
3008 Led Flasör49501.05.2017
2990-9 Sayici90401.05.2017
298Alkis Sensörü100601.05.2017
297Servo Motor Test Devresi115401.05.2017
296Güç Göstergesi45101.05.2017
295Havada Yazi 245501.05.2017
2940-99 CMOS Sayici126301.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a50201.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi40801.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...92901.05.2017
290Stres Testi Devresi38601.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi40401.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü75001.05.2017
287USB FM verici68401.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi100901.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi39101.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33559401.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi45901.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi46201.05.2017
281Havada Yazi38401.05.2017
280Yaklasim Sensörü57301.05.2017
279Basit FM verici68301.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici64701.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi52301.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü124801.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi51501.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci44701.05.2017
2730-9999 sayici devresi69201.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)407801.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi63801.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi45201.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi42401.05.2017
265Karanlikta yanan lamba80701.05.2017
26416f628a Melodi Devresi101701.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)273901.05.2017
261Vu metre42901.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)81701.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...70701.05.2017
2549V pil için sarj test devresi78301.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)69601.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a67701.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre47301.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi171101.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi152801.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi59701.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)52401.05.2017
246Basit FM verici39501.05.2017
245Su seviye Dedektoru44601.05.2017
244Ruzgar dedektoru39501.05.2017
243Yagmur alarm devresi95101.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)45801.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi32101.05.2017
240Isik izleyen robot36601.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi75401.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi48601.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda40601.05.2017
236Basit Dc Jeneratör33901.05.2017
235Basit Metal Dedektörü181301.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü73201.05.2017
233Siren382601.05.2017
232555'li Metal Dedektörü245401.05.2017
231Wav uzantili kapi zili38101.05.2017
230Su Seviye Dedektörü45501.05.2017
229PIR'li haraket sensörü80701.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri100701.05.2017
227Elektronik Pusula36901.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü40001.05.2017
225Mosfetli Sigorta42801.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü49901.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...39901.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör52801.05.2017
221Soft Flasör35401.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler121901.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li114401.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi87301.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi46201.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi189401.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi46901.05.2017
2133lü Led Flip Flop319701.05.2017
212Siren Devreleri36601.05.2017
211Karisik Siren Devreleri37301.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi176201.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi82601.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi76901.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü45801.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre50801.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma63801.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi50701.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)42801.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici34401.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi38801.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi155701.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru33801.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru42001.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi41101.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...39601.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre48301.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)33001.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi82001.05.2017
192Toricelli Barometresi40401.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi68601.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü45801.05.2017
189Ikili Sayi Saati44601.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi103801.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi36001.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü36101.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi200701.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi92701.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi37601.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi37701.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi43101.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi52701.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...39501.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi35801.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi52701.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi98301.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi71301.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici95301.05.2017
172200 W Amfi Devresi77001.05.2017
171Gerilim Yükselteci34201.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü40301.05.2017
169Yaklasma Sensörü42901.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü41101.05.2017
167Ses Sensörü42401.05.2017
166PWM Modülatörü49201.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç36701.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi173901.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi52201.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi64401.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei34001.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi113901.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi54901.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm30701.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi66901.05.2017
1553 Ledli Flasör36801.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi77301.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi65301.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi41701.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi137301.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...63001.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi50101.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi40701.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci86501.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi60901.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi93001.05.2017
143Kablosuz Mikrofon42401.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...131801.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi47301.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi121201.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi40001.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü68301.05.2017
137Kara Simsek Devresi103701.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama38201.05.2017
135Melodi Devresi106601.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü42601.05.2017
132Pusula41301.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre112001.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici36801.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi45301.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)42001.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi40401.05.2017
1255 Ledli Flasör64601.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi41201.05.2017
123Melodili Korna125001.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi64501.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi34901.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü40701.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici57601.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi82401.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi194101.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675117501.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi50301.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi67801.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti41701.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas36301.05.2017
109Termometre Devresi80701.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru31001.05.2017
107Ses ile Role kontrolü92201.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi55501.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi39201.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi115501.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi53901.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi66801.05.2017
100Röle esdegeri devreler38701.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi98101.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi35601.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör46301.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör44301.05.2017
94Ba6144 Vumetre74301.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi88201.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci123401.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt131001.05.2017
90LdrUm6666001.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci123801.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü52301.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)66201.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi40801.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi46101.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici53101.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri123701.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri68401.05.2017
815x7 Led Matris103301.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi98801.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu162201.05.2017
78555'li 7 Segment sayici113001.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...33901.05.2017
76Pic'li Kapi zili38101.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu82501.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi58601.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon62901.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti50501.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu36501.05.2017
701404'lü Verici Devresi38201.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre86901.05.2017
68Uzaktan Kumanda46001.05.2017
66Nem dedektörü60401.05.2017
65Melodi Üreteci39101.05.2017
64Kapi Zili66601.05.2017
63Fm verici42201.05.2017
61Böcek Dedektörü41501.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi126701.05.2017
59Fm Verici Devresi43901.05.2017
57TDA 7000 FM142901.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu112601.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi90901.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi62901.05.2017
53555'li nem dedektörü68401.05.2017
52Kara Simsek Devresi50601.05.2017
5110 Ledli Vumetre59501.05.2017
50Transistörlü Verici44701.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti53701.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi470801.05.2017
38Basit Metal Dedektoru40101.05.2017
37LCD termometre42301.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi122101.05.2017
35Pic'li metal dedektörü78801.05.2017
3478xx-79xx'li devreler55901.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi49601.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi36401.05.2017
30Pilsiz el feneri42601.05.2017
2950 555'li devre46401.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre61301.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre60201.05.2017
25IR Algilayici Devre43301.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi400001.05.2017
23Polis Sireni101501.05.2017
227 Segment Sayici122801.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi111801.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)65601.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi173001.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi77401.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu186001.05.2017
16555'li zamanlayici devresi108401.05.2017
14IR tekrarlayici40901.05.2017
13Seri Pic Programlayici54101.05.2017
12FM verici 46401.05.2017
11Havada yazan yazi59501.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz73101.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba103701.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)67701.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...181401.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba57401.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör188401.05.2017
3555'li Flasör80901.05.2017
2Flip Flop91001.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi98501.05.2017