Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
7332SC5200 Amfi devresi 24511.12.2021
732RF otomatik bahçe kapısı simülatör devresi33503.08.2021
731Bluetooth ile RF otomatik Kapı Kumanda Etme28203.08.2021
730Göstergeli Çay Sayacı Esp8266 TM1637 Micropython 33411.05.2021
729Esp8266 TM1637 Micropython Basit Sayac Devresi32311.05.2021
728Çevrim Dışı Okul Çay Sayacı Devresi-RFID,Micropyt...33529.04.2021
727Web Socket Micropython ile Node Mcu Mavi Led Yakma39026.04.2021
726ESP8266 RFID Kart Okuyucu-MicroPython33411.04.2021
725Ultraviyole Dezenfektan devresi38826.03.2021
724Bitik Pilden 5V 53 mA enerji almak44726.12.2020
723Ds18b20 Esp8266 Micropython hava durumu istasyonu38520.12.2020
722MicroPython'la Led Yakıp Söndürme(ESP8266)40912.12.2020
721Arduino Kumanda Kodu Alma 252514.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu67410.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması127911.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi239206.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi122019.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi157523.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı144514.03.2018
712Thristor Test Circuit160114.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi422411.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi134008.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu114503.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü117203.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi395502.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü128401.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)133022.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)194419.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü237819.01.2018
702555'li Siren Devresi231719.01.2018
701555'li Metal Dedektörü426919.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı140123.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator96312.12.2017
6981.5 Volt Flaşör159712.12.2017
697Sese Göre yanan LED217305.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba266027.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 124527.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)164619.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü98003.10.2017
692Arduino Ses Sensörü133718.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit239715.08.2017
690Wireless Voltage Detector116707.07.2017
689Korna Devresi180620.06.2017
688Fan Kontrol Devresi226120.06.2017
687FM Verici111320.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi206427.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V392527.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi193027.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi175827.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher146127.05.2017
681Bass Tiz Filtresi102427.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...132026.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit428226.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi285925.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı140921.05.2017
676Pervane Yazı Devresi171218.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB92301.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 125001.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)196801.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor242701.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü150201.05.2017
669Led Hipnoz Devresi114001.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi83801.05.2017
667Köstebek Kovucu139801.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü109401.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi185301.05.2017
6644017,555 Zar Devresi137101.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier74601.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama76101.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar135501.05.2017
660Güç kesinti alarmı163601.05.2017
659Analog kovalayan devre80801.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2212201.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...459401.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi292101.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit132201.05.2017
654LM358 Application Circuits110001.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp105001.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi331601.05.2017
651USB Light80901.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba209701.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055253601.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter157401.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...96801.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi81301.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 149801.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi166601.05.2017
643LM386 Amplifier120701.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger80801.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi90201.05.2017
640Çift 555'li siren111601.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit185301.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger73501.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü177501.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor65601.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit102101.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri106501.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma192501.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)105201.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi172101.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 77501.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)108501.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması161601.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı167301.05.2017
62412 A isimler (12Volt)89601.05.2017
623Kaan 12Volt Isim82101.05.2017
622Invertor108501.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation86001.05.2017
620Battery Charging Circuit254901.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project104801.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu164001.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi109001.05.2017
615Class A Amp Application67001.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç109101.05.2017
613Simplest Audio Amp72301.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit77701.05.2017
611Clap Switch80201.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici67901.05.2017
6092to1 Multiplexer77601.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi74601.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)91901.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma321101.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı287801.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger182701.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre96101.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici83901.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu121501.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)1187501.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 319301.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü99501.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 93601.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü87001.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol228601.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...127201.05.2017
593Arduino RFID uygulaması114601.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230161401.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması86401.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v114201.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici108001.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı96701.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit108401.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 73501.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi119501.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 283801.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici119301.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi158401.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat176701.05.2017
58016f877a'lı dijital saat185101.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması864901.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi106301.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici70801.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma113001.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı166201.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ319901.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi176501.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit227201.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü135501.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması159001.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi201001.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü402101.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma141601.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...622201.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör88701.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)119801.05.2017
5580-999 Sayıcı88901.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler130001.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi198201.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma582201.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)116001.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü89001.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol71201.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...144601.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici90001.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)820501.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon116001.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a115901.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon66701.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 151301.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a135901.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)224401.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi85201.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)200301.05.2017
539220 Volt Flip Flop241201.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması70801.05.2017
537Spindle motor arduino driver132701.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı116801.05.2017
535PWM Devresi(555)212101.05.2017
534LM317'li Amfi394501.05.2017
533TDA 2004 Amfi395101.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)115201.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü229801.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu162801.05.2017
529Işığa duyarlı alarm132501.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici134801.05.2017
527Sıralı led flaşör134701.05.2017
526Voltaj Üçleyici106701.05.2017
525Voltaj Çiftleyici128101.05.2017
524Dokunuş Sensörü74501.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba246501.05.2017
521220Volt Flaşör133301.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama84101.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı358601.05.2017
518555'li Flaşör226601.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni106101.05.2017
516Su Sensörü (555)155201.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre85701.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı391701.05.2017
513AC Kablo Bulucu85401.05.2017
512Oyuncak Org102501.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit72901.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)80101.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)102401.05.2017
5081.5 Volt Flasher87401.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)86301.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası153201.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)73801.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör265801.05.2017
503Otomatik gece lambası168801.05.2017
502555'li flip flop devresi331401.05.2017
501Ton kontrol Devresi 1036104601.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre137001.05.2017
498Arduino Servo Drive Project67801.05.2017
497220V Dimmer 167301.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter86401.05.2017
495tda 7560 v3 68401.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı72001.05.2017
488Ba1404 Verici159301.05.2017
487Ba1404 Verici74201.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası71901.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi128701.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre176401.05.2017
478KA2281 Vumetre137601.05.2017
477Pasif Filtre126001.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 86601.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)247301.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi205201.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)352701.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560254101.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici161001.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü88101.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba93201.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)85001.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre94501.05.2017
4583x3x3 Led Küp103601.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)343301.05.2017
452FM Verici (2 watt)136501.05.2017
451FM Alıcı125001.05.2017
450Ba1404 Verici68101.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)202101.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)220801.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)277701.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı99001.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi94101.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı331501.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi129901.05.2017
4405x7 Matris Devresi63801.05.2017
437Polis Çakar Devresi156101.05.2017
436transistorlü vumetre239201.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı85101.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör117301.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi328801.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)84901.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter78801.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)154801.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç85501.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı142901.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü149001.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi127801.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı77701.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör82101.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili302001.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre285601.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)121201.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi220701.05.2017
416Dinleme Cihazı131801.05.2017
415Mono Vumetre101101.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo160401.05.2017
413Transistörlü Vumetre293401.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)126501.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi207401.05.2017
410Ledle Hat Çalışması77501.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324428301.05.2017
408555 Timer Hesap Programı67301.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği85301.05.2017
406220Volt Led Lamba90401.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre118401.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi78301.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli91101.05.2017
40116f84 Kapı zili101201.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt101801.05.2017
399Piano Pic247901.05.2017
39816F877a Termostat Devresi80301.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi96501.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li101301.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları128501.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım92901.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör246001.05.2017
392TK19 Alıcı devresi244101.05.2017
391Oyuncak Org105401.05.2017
390555'li siren71601.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi137501.05.2017
388Ring Osilatör138801.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı91901.05.2017
386Flip Flop NPN160201.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)166801.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü117901.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi160801.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi153201.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü220801.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi119501.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi171001.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f675141901.05.2017
376Gaz Sensörü87001.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci83601.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer140001.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi68601.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi104301.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri64601.05.2017
370Zamanlama Devreleri89801.05.2017
369Vumetre Devreleri75201.05.2017
368Verici Devreleri66901.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri75401.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri63801.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri64601.05.2017
364Sayıcı Devresi61901.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri82801.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları71801.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri63001.05.2017
360On Off Devreleri69301.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler71001.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi65501.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri66501.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi72901.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi67401.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi107501.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre92801.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre75301.05.2017
351220 Volt Dimmer113601.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi261701.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma89501.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre68401.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi94601.05.2017
346Transistör Test Devresi163301.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi168701.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi219101.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi203301.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)73301.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t96501.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)81701.05.2017
3392 Watt FM Verici106301.05.2017
338Led Dimmer144701.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)69801.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı93301.05.2017
3357413 Basit Verici64301.05.2017
334Polis F1 Çakar114101.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi105601.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi82901.05.2017
330Isis simülasyon devreleri64901.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari74901.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri91501.05.2017
327Firildak yazi devresi78201.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti88501.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 295401.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici82101.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici99301.05.2017
32216f877a yilan oyunu78001.05.2017
32116f628a zar89401.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI113701.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi253301.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi83901.05.2017
317Havada Yazi V275701.05.2017
316Step Motor Sürücü79501.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru75101.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi172101.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi248301.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi148901.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi114401.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi390801.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre137901.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü205301.05.2017
306Dtmf Encoder202601.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü153801.05.2017
304Basit DC Jeneratör69301.05.2017
303Çizgi izleyen robot93501.05.2017
302Çizgi izleyen robot79401.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü75601.05.2017
3008 Led Flasör84301.05.2017
2990-9 Sayici195701.05.2017
298Alkis Sensörü184501.05.2017
297Servo Motor Test Devresi189801.05.2017
296Güç Göstergesi79801.05.2017
295Havada Yazi 275101.05.2017
2940-99 CMOS Sayici218201.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a86901.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi72601.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...156801.05.2017
290Stres Testi Devresi65601.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi75701.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü137501.05.2017
287USB FM verici102001.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi170301.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi65901.05.2017
284Sicaklik Sensör LM335104301.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi75501.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi86001.05.2017
281Havada Yazi66801.05.2017
280Yaklasim Sensörü113701.05.2017
279Basit FM verici121001.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici110701.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi88901.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü245601.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi109701.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci78601.05.2017
2730-9999 sayici devresi111001.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)623401.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi97301.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi79201.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi68001.05.2017
265Karanlikta yanan lamba168201.05.2017
26416f628a Melodi Devresi140901.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)447901.05.2017
261Vu metre71501.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)125201.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...116601.05.2017
2549V pil için sarj test devresi135601.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)105101.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a114201.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre95101.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi261001.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi275501.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi93001.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)92901.05.2017
246Basit FM verici72001.05.2017
245Su seviye Dedektoru96401.05.2017
244Ruzgar dedektoru62001.05.2017
243Yagmur alarm devresi147301.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)75101.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi57601.05.2017
240Isik izleyen robot60101.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi135201.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi85201.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda95901.05.2017
236Basit Dc Jeneratör60401.05.2017
235Basit Metal Dedektörü296801.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü116901.05.2017
233Siren467301.05.2017
232555'li Metal Dedektörü368301.05.2017
231Wav uzantili kapi zili78401.05.2017
230Su Seviye Dedektörü72401.05.2017
229PIR'li haraket sensörü133701.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri186601.05.2017
227Elektronik Pusula61801.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü68501.05.2017
225Mosfetli Sigorta69301.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü92901.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...67601.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör97301.05.2017
221Soft Flasör69801.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler204501.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li196601.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi160201.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi75501.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi298901.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi80201.05.2017
2133lü Led Flip Flop534501.05.2017
212Siren Devreleri62601.05.2017
211Karisik Siren Devreleri61601.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi302401.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi155401.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi118001.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü79001.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre103001.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma152101.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi82801.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)67401.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici66501.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi72101.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi287001.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru65401.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru75601.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi66101.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...67201.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre75601.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)58301.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi144201.05.2017
192Toricelli Barometresi92901.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi96901.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü72701.05.2017
189Ikili Sayi Saati74701.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi183501.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi68501.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü61001.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi279501.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi157401.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi64401.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi72201.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi68901.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi85201.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...76001.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi68201.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi92101.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi165101.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi148201.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici178601.05.2017
172200 W Amfi Devresi116701.05.2017
171Gerilim Yükselteci66401.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü74401.05.2017
169Yaklasma Sensörü76001.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü70401.05.2017
167Ses Sensörü77901.05.2017
166PWM Modülatörü79401.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç61101.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi265701.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi98401.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi105701.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei61001.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi206501.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi91101.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm58601.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi119301.05.2017
1553 Ledli Flasör67801.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi147701.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi118301.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi75301.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi239701.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...104901.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi80001.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi88901.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci137001.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi90901.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi154901.05.2017
143Kablosuz Mikrofon106701.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...186001.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi78301.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi182101.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi79401.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü163501.05.2017
137Kara Simsek Devresi208901.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama69401.05.2017
135Melodi Devresi175001.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü77201.05.2017
132Pusula69301.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre174501.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici75501.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi71601.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)80701.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi65901.05.2017
1255 Ledli Flasör119801.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi74701.05.2017
123Melodili Korna209401.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi99701.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi65801.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü78601.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici95401.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi144801.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi273301.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675170301.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi82701.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi116901.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti71101.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas64401.05.2017
109Termometre Devresi172601.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru55301.05.2017
107Ses ile Role kontrolü162501.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi122501.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi65501.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi240601.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi118401.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi113701.05.2017
100Röle esdegeri devreler76301.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi172001.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi93101.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör71601.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör87701.05.2017
94Ba6144 Vumetre108101.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi144201.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci211201.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt217001.05.2017
90LdrUm66144301.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci182301.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü86101.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)140501.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi76301.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi91201.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici124601.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri217301.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri98401.05.2017
815x7 Led Matris134801.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi184301.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu265701.05.2017
78555'li 7 Segment sayici189101.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...59201.05.2017
76Pic'li Kapi zili67201.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu129501.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi93101.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon113401.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti79601.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu64401.05.2017
701404'lü Verici Devresi61401.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre129401.05.2017
68Uzaktan Kumanda78401.05.2017
66Nem dedektörü112501.05.2017
65Melodi Üreteci80501.05.2017
64Kapi Zili147601.05.2017
63Fm verici78301.05.2017
61Böcek Dedektörü68901.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi211801.05.2017
59Fm Verici Devresi75201.05.2017
57TDA 7000 FM232701.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu197401.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi167401.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi119601.05.2017
53555'li nem dedektörü102101.05.2017
52Kara Simsek Devresi82901.05.2017
5110 Ledli Vumetre111901.05.2017
50Transistörlü Verici68401.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti89301.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi762201.05.2017
38Basit Metal Dedektoru72301.05.2017
37LCD termometre71101.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi203301.05.2017
35Pic'li metal dedektörü132601.05.2017
3478xx-79xx'li devreler81301.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi79601.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi66201.05.2017
30Pilsiz el feneri80601.05.2017
2950 555'li devre73901.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre97501.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre96601.05.2017
25IR Algilayici Devre69001.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi611601.05.2017
23Polis Sireni182101.05.2017
227 Segment Sayici199701.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi188501.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)137401.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi290201.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi120901.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu290201.05.2017
16555'li zamanlayici devresi177901.05.2017
14IR tekrarlayici71501.05.2017
13Seri Pic Programlayici81301.05.2017
12FM verici 78001.05.2017
11Havada yazan yazi94301.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz130101.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba204501.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)128201.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...249401.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba111701.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör264401.05.2017
3555'li Flasör149901.05.2017
2Flip Flop163501.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi138001.05.2017