Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması52611.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi86706.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi41119.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi49423.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı53914.03.2018
712Thristor Test Circuit67214.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi148611.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi49008.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu40403.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü47403.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi146302.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü40701.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)46222.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)61319.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü81819.01.2018
702555'li Siren Devresi79419.01.2018
701555'li Metal Dedektörü160219.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı53823.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator38812.12.2017
6981.5 Volt Flaşör46412.12.2017
697Sese Göre yanan LED71405.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba94827.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 53327.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)58019.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü37403.10.2017
692Arduino Ses Sensörü49618.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit90215.08.2017
690Wireless Voltage Detector41207.07.2017
689Korna Devresi57620.06.2017
688Fan Kontrol Devresi70720.06.2017
687FM Verici46420.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi58427.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V333027.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi83627.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi57327.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher46027.05.2017
681Bass Tiz Filtresi39127.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...36026.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit204226.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi113925.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı56221.05.2017
676Pervane Yazı Devresi79418.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB34501.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 62801.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)72501.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor117201.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü55001.05.2017
669Led Hipnoz Devresi48001.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi31101.05.2017
667Köstebek Kovucu51101.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü37901.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi60301.05.2017
6644017,555 Zar Devresi49601.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier24701.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama27101.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar38701.05.2017
660Güç kesinti alarmı90501.05.2017
659Analog kovalayan devre29501.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 281001.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...318801.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi122801.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit65001.05.2017
654LM358 Application Circuits42401.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp26901.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi111201.05.2017
651USB Light29001.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba78501.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n305589701.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter72901.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...41401.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi26401.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 97101.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi57201.05.2017
643LM386 Amplifier46601.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger31001.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi44801.05.2017
640Çift 555'li siren45301.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit93801.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger31801.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü92001.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor26401.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit48401.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri36701.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma69901.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)46501.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi59401.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 24801.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)44901.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması36201.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı62601.05.2017
62412 A isimler (12Volt)35201.05.2017
623Kaan 12Volt Isim28101.05.2017
622Invertor34401.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation30201.05.2017
620Battery Charging Circuit131301.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project53501.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu62401.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi40601.05.2017
615Class A Amp Application24001.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç38001.05.2017
613Simplest Audio Amp31801.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit26901.05.2017
611Clap Switch31801.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici27501.05.2017
6092to1 Multiplexer25501.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi27301.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)48301.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma107101.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı100901.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger110901.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre41901.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici30601.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu39601.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)764501.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 208201.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü44001.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 44301.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü30901.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol80101.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...38301.05.2017
593Arduino RFID uygulaması48101.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS23070701.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması29301.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v54401.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici35401.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı35801.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit34801.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 29901.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi57101.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 233801.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici47701.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi52201.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat67501.05.2017
58016f877a'lı dijital saat65401.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması438001.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi51301.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici25101.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma35901.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı55301.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ122601.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi67801.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit83801.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü44501.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması46101.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi83501.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü176801.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma56701.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...343201.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör29401.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)47601.05.2017
5580-999 Sayıcı35801.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler55501.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi73801.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma414001.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)55501.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü43601.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol30801.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...52501.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici37501.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)401001.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon39001.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a41601.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon29201.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 55901.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a52101.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)68601.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi29701.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)70201.05.2017
539220 Volt Flip Flop100201.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması27401.05.2017
537Spindle motor arduino driver54101.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı54401.05.2017
535PWM Devresi(555)73801.05.2017
534LM317'li Amfi148201.05.2017
533TDA 2004 Amfi177601.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)39601.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü45901.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu45801.05.2017
529Işığa duyarlı alarm53601.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici42401.05.2017
527Sıralı led flaşör51301.05.2017
526Voltaj Üçleyici38301.05.2017
525Voltaj Çiftleyici46001.05.2017
524Dokunuş Sensörü29101.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba64101.05.2017
521220Volt Flaşör66801.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama36201.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı127301.05.2017
518555'li Flaşör51901.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni34101.05.2017
516Su Sensörü (555)38701.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre32801.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı171101.05.2017
513AC Kablo Bulucu34401.05.2017
512Oyuncak Org32301.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit28901.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)27501.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)41001.05.2017
5081.5 Volt Flasher32601.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)30801.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası74301.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)30701.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör73701.05.2017
503Otomatik gece lambası60801.05.2017
502555'li flip flop devresi117301.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103641001.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre53001.05.2017
498Arduino Servo Drive Project26701.05.2017
497220V Dimmer 64701.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter34301.05.2017
495tda 7560 v3 25401.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı27801.05.2017
488Ba1404 Verici64801.05.2017
487Ba1404 Verici37101.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası31001.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi57101.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre71001.05.2017
478KA2281 Vumetre35101.05.2017
477Pasif Filtre30901.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 38501.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)120901.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi75301.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)113201.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560107801.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici52601.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü32101.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba39201.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)43601.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre40301.05.2017
4583x3x3 Led Küp49401.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)151601.05.2017
452FM Verici (2 watt)53601.05.2017
451FM Alıcı40401.05.2017
450Ba1404 Verici27601.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)69901.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)100001.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)105001.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı43201.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi33801.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı139001.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi53001.05.2017
4405x7 Matris Devresi25501.05.2017
437Polis Çakar Devresi73601.05.2017
436transistorlü vumetre76301.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı33301.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör46201.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi148801.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)28301.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter33701.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)68401.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç35801.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı53801.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü56701.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi48201.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı29801.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör29501.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili96601.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre112801.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)49201.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi75801.05.2017
416Dinleme Cihazı38101.05.2017
415Mono Vumetre38601.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo62201.05.2017
413Transistörlü Vumetre120401.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)48101.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi96601.05.2017
410Ledle Hat Çalışması27101.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324256701.05.2017
408555 Timer Hesap Programı26901.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği38001.05.2017
406220Volt Led Lamba32401.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre48601.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi30801.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli30601.05.2017
40116f84 Kapı zili37001.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt55201.05.2017
399Piano Pic108001.05.2017
39816F877a Termostat Devresi28501.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi34201.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li36201.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları55201.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım44301.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör85301.05.2017
392TK19 Alıcı devresi96701.05.2017
391Oyuncak Org32801.05.2017
390555'li siren30001.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi63001.05.2017
388Ring Osilatör58501.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı40601.05.2017
386Flip Flop NPN38701.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)62501.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü36001.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi55401.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi57201.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü59901.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi30801.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi56001.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67545001.05.2017
376Gaz Sensörü28701.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci29901.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer57601.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi28601.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi52201.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri27001.05.2017
370Zamanlama Devreleri42501.05.2017
369Vumetre Devreleri27601.05.2017
368Verici Devreleri28401.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri29701.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri24501.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri27901.05.2017
364Sayıcı Devresi24701.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri29001.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları27301.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri27701.05.2017
360On Off Devreleri30201.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler29701.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi27801.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri26601.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi31001.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi25201.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi35101.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre33901.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre28801.05.2017
351220 Volt Dimmer46001.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi98401.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma40101.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre26401.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi33401.05.2017
346Transistör Test Devresi50901.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi82701.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi72801.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi71001.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)32001.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t32901.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)34601.05.2017
3392 Watt FM Verici44201.05.2017
338Led Dimmer39501.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)29601.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı49301.05.2017
3357413 Basit Verici23001.05.2017
334Polis F1 Çakar52601.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi37101.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi35801.05.2017
330Isis simülasyon devreleri25901.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari27401.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri38601.05.2017
327Firildak yazi devresi27501.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti36901.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 230501.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici30201.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici41001.05.2017
32216f877a yilan oyunu33301.05.2017
32116f628a zar31001.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI31001.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi109301.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi38301.05.2017
317Havada Yazi V231701.05.2017
316Step Motor Sürücü35401.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru28101.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi49401.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi85901.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi50001.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi43201.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi199001.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre54401.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü78601.05.2017
306Dtmf Encoder77101.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü61401.05.2017
304Basit DC Jeneratör28001.05.2017
303Çizgi izleyen robot34501.05.2017
302Çizgi izleyen robot29201.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü29101.05.2017
3008 Led Flasör31201.05.2017
2990-9 Sayici49301.05.2017
298Alkis Sensörü55801.05.2017
297Servo Motor Test Devresi66701.05.2017
296Güç Göstergesi31001.05.2017
295Havada Yazi 232801.05.2017
2940-99 CMOS Sayici67801.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a30601.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi26701.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...53801.05.2017
290Stres Testi Devresi27901.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi24101.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü43601.05.2017
287USB FM verici52601.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi49701.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi25801.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33532601.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi34501.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi30501.05.2017
281Havada Yazi26101.05.2017
280Yaklasim Sensörü31301.05.2017
279Basit FM verici36001.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici42801.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi38201.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü65401.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi34701.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci25801.05.2017
2730-9999 sayici devresi43201.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)277901.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi43901.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi32601.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi29901.05.2017
265Karanlikta yanan lamba42301.05.2017
26416f628a Melodi Devresi67401.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)194901.05.2017
261Vu metre28901.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)54301.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...47001.05.2017
2549V pil için sarj test devresi48001.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)44701.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a45901.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre28201.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi110201.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi94001.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi38301.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)31501.05.2017
246Basit FM verici27401.05.2017
245Su seviye Dedektoru29301.05.2017
244Ruzgar dedektoru28801.05.2017
243Yagmur alarm devresi57501.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)32401.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi22701.05.2017
240Isik izleyen robot26401.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi42301.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi32501.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda25701.05.2017
236Basit Dc Jeneratör24101.05.2017
235Basit Metal Dedektörü119101.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü40001.05.2017
233Siren341101.05.2017
232555'li Metal Dedektörü172701.05.2017
231Wav uzantili kapi zili26101.05.2017
230Su Seviye Dedektörü32601.05.2017
229PIR'li haraket sensörü41301.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri68001.05.2017
227Elektronik Pusula26801.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü26301.05.2017
225Mosfetli Sigorta31001.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü30801.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...28401.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör34001.05.2017
221Soft Flasör23201.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler82201.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li65201.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi55101.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi32901.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi119801.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi31301.05.2017
2133lü Led Flip Flop186201.05.2017
212Siren Devreleri26201.05.2017
211Karisik Siren Devreleri26201.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi97301.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi45001.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi56201.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü34101.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre32701.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma33601.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi29501.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)28801.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici24301.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi27701.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi99001.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru23701.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru28701.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi30501.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...27501.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre34601.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)23201.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi52801.05.2017
192Toricelli Barometresi23401.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi51001.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü32801.05.2017
189Ikili Sayi Saati31801.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi37801.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi24501.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü25101.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi137301.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi50301.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi28401.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi28001.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi32201.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi29901.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...25501.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi26601.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi31801.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi50801.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi32501.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici55501.05.2017
172200 W Amfi Devresi50301.05.2017
171Gerilim Yükselteci24701.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü28201.05.2017
169Yaklasma Sensörü29201.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü30601.05.2017
167Ses Sensörü30401.05.2017
166PWM Modülatörü33401.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç25901.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi119401.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi29301.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi42901.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei23701.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi59401.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi41601.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm21601.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi42401.05.2017
1553 Ledli Flasör24701.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi36801.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi37201.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi27801.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi69301.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...40201.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi34701.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi28101.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci53801.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi40301.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi61601.05.2017
143Kablosuz Mikrofon30701.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...66801.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi30701.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi55501.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi26301.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü40101.05.2017
137Kara Simsek Devresi52701.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama26601.05.2017
135Melodi Devresi64401.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü30301.05.2017
132Pusula28901.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre79601.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici26701.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi31401.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)27701.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi29601.05.2017
1255 Ledli Flasör34501.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi28501.05.2017
123Melodili Korna74601.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi39001.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi26201.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü28501.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici35901.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi56301.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi131301.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f67585801.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi35601.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi45701.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti29001.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas24801.05.2017
109Termometre Devresi38301.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru22601.05.2017
107Ses ile Role kontrolü49701.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi37401.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi26201.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi53401.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi33401.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi37101.05.2017
100Röle esdegeri devreler25301.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi54501.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi23301.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör33701.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör28701.05.2017
94Ba6144 Vumetre47801.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi43001.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci72701.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt88601.05.2017
90LdrUm6637101.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci90601.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü37301.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)37901.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi29801.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi29501.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici34301.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri72601.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri38401.05.2017
815x7 Led Matris68601.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi44601.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu99701.05.2017
78555'li 7 Segment sayici73701.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...24401.05.2017
76Pic'li Kapi zili25701.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu52701.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi41101.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon34101.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti34901.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu27101.05.2017
701404'lü Verici Devresi26601.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre54201.05.2017
68Uzaktan Kumanda33101.05.2017
66Nem dedektörü44101.05.2017
65Melodi Üreteci27801.05.2017
64Kapi Zili42901.05.2017
63Fm verici28301.05.2017
61Böcek Dedektörü29801.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi89701.05.2017
59Fm Verici Devresi31801.05.2017
57TDA 7000 FM84101.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu70301.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi48801.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi46901.05.2017
53555'li nem dedektörü41701.05.2017
52Kara Simsek Devresi29601.05.2017
5110 Ledli Vumetre39501.05.2017
50Transistörlü Verici31801.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti33501.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi276701.05.2017
38Basit Metal Dedektoru29601.05.2017
37LCD termometre30801.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi75901.05.2017
35Pic'li metal dedektörü48601.05.2017
3478xx-79xx'li devreler44401.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi33701.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi26101.05.2017
30Pilsiz el feneri29001.05.2017
2950 555'li devre33201.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre36301.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre40401.05.2017
25IR Algilayici Devre30901.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi289501.05.2017
23Polis Sireni52201.05.2017
227 Segment Sayici74001.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi64601.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)37001.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi118901.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi42501.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu120701.05.2017
16555'li zamanlayici devresi69001.05.2017
14IR tekrarlayici27901.05.2017
13Seri Pic Programlayici38401.05.2017
12FM verici 30901.05.2017
11Havada yazan yazi41601.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz51801.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba67201.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)40301.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...140401.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba39101.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör117901.05.2017
3555'li Flasör49501.05.2017
2Flip Flop60801.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi68901.05.2017