Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu6610.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması65511.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi119306.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi53719.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi67423.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı74114.03.2018
712Thristor Test Circuit83914.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi199811.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi62808.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu53003.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü60703.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi199802.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü61001.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)61022.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)82719.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü108019.01.2018
702555'li Siren Devresi104719.01.2018
701555'li Metal Dedektörü225419.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı72123.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator48212.12.2017
6981.5 Volt Flaşör61212.12.2017
697Sese Göre yanan LED100705.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba130127.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 70827.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)76119.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü47003.10.2017
692Arduino Ses Sensörü63518.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit122315.08.2017
690Wireless Voltage Detector54707.07.2017
689Korna Devresi79620.06.2017
688Fan Kontrol Devresi96520.06.2017
687FM Verici58820.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi78827.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V342127.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi103427.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi76427.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher61927.05.2017
681Bass Tiz Filtresi49927.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...46726.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit250526.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi143525.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı73221.05.2017
676Pervane Yazı Devresi99818.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB42801.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 77101.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)99601.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor142101.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü73201.05.2017
669Led Hipnoz Devresi59701.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi40901.05.2017
667Köstebek Kovucu66301.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü48901.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi83501.05.2017
6644017,555 Zar Devresi67101.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier32801.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama37601.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar55601.05.2017
660Güç kesinti alarmı109701.05.2017
659Analog kovalayan devre39601.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2108701.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...350201.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi146701.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit78001.05.2017
654LM358 Application Circuits55301.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp38601.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi153001.05.2017
651USB Light37401.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba102301.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055120501.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter89501.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...52901.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi34201.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 106901.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi77801.05.2017
643LM386 Amplifier62101.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger41101.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi56201.05.2017
640Çift 555'li siren59501.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit113201.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger39301.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü113701.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor34701.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit60801.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri50201.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma89001.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)58001.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi79101.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 32601.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)59401.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması48901.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı81901.05.2017
62412 A isimler (12Volt)46801.05.2017
623Kaan 12Volt Isim36801.05.2017
622Invertor46601.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation36901.05.2017
620Battery Charging Circuit160301.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project63501.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu82501.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi53401.05.2017
615Class A Amp Application30901.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç53901.05.2017
613Simplest Audio Amp38501.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit39601.05.2017
611Clap Switch39101.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici33201.05.2017
6092to1 Multiplexer31101.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi34001.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)56901.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma149501.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı135001.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger124501.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre50801.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici41801.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu53901.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)905201.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 230801.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü55201.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 54201.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü38601.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol100901.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...49301.05.2017
593Arduino RFID uygulaması60801.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS23089301.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması42001.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v66901.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici53401.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı44201.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit43101.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 38001.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi72301.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 242301.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici57501.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi70101.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat96201.05.2017
58016f877a'lı dijital saat81501.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması527201.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi66601.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici34101.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma50901.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı74901.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ162701.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi90101.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit112001.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü61901.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması63901.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi104401.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü240501.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma69701.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...421401.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör39401.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)63101.05.2017
5580-999 Sayıcı43801.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler67901.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi102401.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma442101.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)69301.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü51201.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol38301.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...70601.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici46001.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)489201.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon50401.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a52401.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon35801.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 70101.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a63801.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)93601.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi39601.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)98401.05.2017
539220 Volt Flip Flop123101.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması34401.05.2017
537Spindle motor arduino driver71901.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı68301.05.2017
535PWM Devresi(555)99001.05.2017
534LM317'li Amfi206901.05.2017
533TDA 2004 Amfi216501.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)56401.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü69701.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu60801.05.2017
529Işığa duyarlı alarm68501.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici55501.05.2017
527Sıralı led flaşör68701.05.2017
526Voltaj Üçleyici51201.05.2017
525Voltaj Çiftleyici58201.05.2017
524Dokunuş Sensörü37001.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba95701.05.2017
521220Volt Flaşör81601.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama44201.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı202701.05.2017
518555'li Flaşör80201.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni47401.05.2017
516Su Sensörü (555)53601.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre40501.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı214001.05.2017
513AC Kablo Bulucu43201.05.2017
512Oyuncak Org43001.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit37501.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)35901.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)52901.05.2017
5081.5 Volt Flasher41301.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)43001.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası91001.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)37601.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör97001.05.2017
503Otomatik gece lambası80101.05.2017
502555'li flip flop devresi156701.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103651201.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre70201.05.2017
498Arduino Servo Drive Project33501.05.2017
497220V Dimmer 85601.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter45101.05.2017
495tda 7560 v3 32501.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı34801.05.2017
488Ba1404 Verici85801.05.2017
487Ba1404 Verici44301.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası39101.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi68901.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre93101.05.2017
478KA2281 Vumetre50701.05.2017
477Pasif Filtre43301.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 48001.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)151801.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi100301.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)164501.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560141201.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici74901.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü39501.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba48401.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)53501.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre50301.05.2017
4583x3x3 Led Küp61601.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)185201.05.2017
452FM Verici (2 watt)69801.05.2017
451FM Alıcı58701.05.2017
450Ba1404 Verici34801.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)95701.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)121301.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)138401.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı54301.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi45501.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı173601.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi67401.05.2017
4405x7 Matris Devresi32801.05.2017
437Polis Çakar Devresi88701.05.2017
436transistorlü vumetre112001.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı41801.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör58201.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi190401.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)37201.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter42301.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)87001.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç45101.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı68601.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü70701.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi61401.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı37601.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör39901.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili128001.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre150401.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)61601.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi108601.05.2017
416Dinleme Cihazı53601.05.2017
415Mono Vumetre53301.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo81401.05.2017
413Transistörlü Vumetre148701.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)71801.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi121801.05.2017
410Ledle Hat Çalışması33801.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324290001.05.2017
408555 Timer Hesap Programı32301.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği46601.05.2017
406220Volt Led Lamba42401.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre64501.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi39901.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli39901.05.2017
40116f84 Kapı zili50601.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt63401.05.2017
399Piano Pic133601.05.2017
39816F877a Termostat Devresi35801.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi44301.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li48701.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları68101.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım54001.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör112001.05.2017
392TK19 Alıcı devresi124201.05.2017
391Oyuncak Org42401.05.2017
390555'li siren37501.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi78701.05.2017
388Ring Osilatör69401.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı52601.05.2017
386Flip Flop NPN52901.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)84201.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü52001.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi67101.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi72401.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü86001.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi41701.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi79401.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67563101.05.2017
376Gaz Sensörü34601.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci39501.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer93001.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi36401.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi61701.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri33301.05.2017
370Zamanlama Devreleri50001.05.2017
369Vumetre Devreleri36501.05.2017
368Verici Devreleri35701.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri37201.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri30301.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri33801.05.2017
364Sayıcı Devresi29801.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri35801.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları36601.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri33901.05.2017
360On Off Devreleri36801.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler36501.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi34901.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri33201.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi37901.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi31901.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi45701.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre46501.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre35901.05.2017
351220 Volt Dimmer58701.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi131101.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma47601.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre33401.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi45901.05.2017
346Transistör Test Devresi70301.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi99801.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi104001.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi92501.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)39401.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t42701.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)42001.05.2017
3392 Watt FM Verici57901.05.2017
338Led Dimmer54001.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)36101.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı56701.05.2017
3357413 Basit Verici28701.05.2017
334Polis F1 Çakar65701.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi48701.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi45701.05.2017
330Isis simülasyon devreleri31701.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari35301.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri46001.05.2017
327Firildak yazi devresi36901.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti46601.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 238701.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici38501.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici53501.05.2017
32216f877a yilan oyunu42501.05.2017
32116f628a zar40601.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI45601.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi143501.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi46801.05.2017
317Havada Yazi V240601.05.2017
316Step Motor Sürücü44201.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru36101.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi68701.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi111901.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi71101.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi56101.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi246401.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre70501.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü107201.05.2017
306Dtmf Encoder99101.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü81301.05.2017
304Basit DC Jeneratör35701.05.2017
303Çizgi izleyen robot44301.05.2017
302Çizgi izleyen robot37301.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü38601.05.2017
3008 Led Flasör40501.05.2017
2990-9 Sayici70601.05.2017
298Alkis Sensörü77401.05.2017
297Servo Motor Test Devresi87801.05.2017
296Güç Göstergesi39401.05.2017
295Havada Yazi 239701.05.2017
2940-99 CMOS Sayici97501.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a40801.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi32801.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...72801.05.2017
290Stres Testi Devresi34001.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi33301.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü59001.05.2017
287USB FM verici63001.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi69901.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi33401.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33546001.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi40801.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi39801.05.2017
281Havada Yazi32801.05.2017
280Yaklasim Sensörü45101.05.2017
279Basit FM verici50101.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici54101.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi47001.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü92801.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi45501.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci34601.05.2017
2730-9999 sayici devresi55601.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)325401.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi54301.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi40601.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi36501.05.2017
265Karanlikta yanan lamba59001.05.2017
26416f628a Melodi Devresi86301.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)241201.05.2017
261Vu metre36801.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)69101.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...61401.05.2017
2549V pil için sarj test devresi63901.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)59301.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a58001.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre38101.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi138501.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi126801.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi48401.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)40401.05.2017
246Basit FM verici34701.05.2017
245Su seviye Dedektoru38501.05.2017
244Ruzgar dedektoru35401.05.2017
243Yagmur alarm devresi74801.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)39601.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi27301.05.2017
240Isik izleyen robot31601.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi57101.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi42301.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda33101.05.2017
236Basit Dc Jeneratör29301.05.2017
235Basit Metal Dedektörü144601.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü55401.05.2017
233Siren365501.05.2017
232555'li Metal Dedektörü216401.05.2017
231Wav uzantili kapi zili32501.05.2017
230Su Seviye Dedektörü40201.05.2017
229PIR'li haraket sensörü56601.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri84701.05.2017
227Elektronik Pusula32901.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü33901.05.2017
225Mosfetli Sigorta37101.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü42301.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...35101.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör42601.05.2017
221Soft Flasör29401.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler105101.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li84501.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi73501.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi40601.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi154101.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi41001.05.2017
2133lü Led Flip Flop255601.05.2017
212Siren Devreleri33101.05.2017
211Karisik Siren Devreleri32401.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi130501.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi62101.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi69901.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü41601.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre43001.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma50101.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi40501.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)35701.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici30301.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi34301.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi126201.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru29501.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru37001.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi36801.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...34101.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre43001.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)28901.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi69101.05.2017
192Toricelli Barometresi31901.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi61801.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü41101.05.2017
189Ikili Sayi Saati39301.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi64001.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi30701.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü32301.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi174301.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi69601.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi33401.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi33701.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi38701.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi41501.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...33501.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi31801.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi38901.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi72501.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi49701.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici74201.05.2017
172200 W Amfi Devresi66301.05.2017
171Gerilim Yükselteci29601.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü35401.05.2017
169Yaklasma Sensörü37401.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü36101.05.2017
167Ses Sensörü37701.05.2017
166PWM Modülatörü42201.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç31601.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi154701.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi40801.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi52801.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei29201.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi82301.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi48601.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm26501.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi53901.05.2017
1553 Ledli Flasör31901.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi53501.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi49501.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi37201.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi99301.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...53901.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi43601.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi33601.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci73401.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi51101.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi78101.05.2017
143Kablosuz Mikrofon37101.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...91401.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi39901.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi85101.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi32501.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü53501.05.2017
137Kara Simsek Devresi73301.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama32201.05.2017
135Melodi Devresi84501.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü38701.05.2017
132Pusula36901.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre97301.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici32001.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi39201.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)36601.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi36001.05.2017
1255 Ledli Flasör45701.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi36201.05.2017
123Melodili Korna96501.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi49301.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi31401.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü35501.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici44901.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi70201.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi163601.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675102701.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi43201.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi58901.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti35801.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas31301.05.2017
109Termometre Devresi54301.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru27401.05.2017
107Ses ile Role kontrolü70001.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi48701.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi34401.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi78401.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi42501.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi50101.05.2017
100Röle esdegeri devreler34301.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi82501.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi28701.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör41301.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör38401.05.2017
94Ba6144 Vumetre60801.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi63601.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci97401.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt114201.05.2017
90LdrUm6650801.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci112901.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü46201.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)50801.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi36401.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi39101.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici46101.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri97201.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri55901.05.2017
815x7 Led Matris94201.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi67301.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu129301.05.2017
78555'li 7 Segment sayici91101.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...29801.05.2017
76Pic'li Kapi zili32401.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu69001.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi51201.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon50301.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti44601.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu32501.05.2017
701404'lü Verici Devresi34401.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre70101.05.2017
68Uzaktan Kumanda41101.05.2017
66Nem dedektörü54101.05.2017
65Melodi Üreteci34501.05.2017
64Kapi Zili54101.05.2017
63Fm verici36001.05.2017
61Böcek Dedektörü37001.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi114201.05.2017
59Fm Verici Devresi39101.05.2017
57TDA 7000 FM112401.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu89001.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi70701.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi55901.05.2017
53555'li nem dedektörü55601.05.2017
52Kara Simsek Devresi40101.05.2017
5110 Ledli Vumetre53001.05.2017
50Transistörlü Verici39401.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti43601.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi383301.05.2017
38Basit Metal Dedektoru36001.05.2017
37LCD termometre38501.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi105001.05.2017
35Pic'li metal dedektörü63501.05.2017
3478xx-79xx'li devreler51501.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi42801.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi32001.05.2017
30Pilsiz el feneri35801.05.2017
2950 555'li devre40401.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre48301.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre50601.05.2017
25IR Algilayici Devre38701.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi354001.05.2017
23Polis Sireni71801.05.2017
227 Segment Sayici97501.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi94501.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)50201.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi146401.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi61001.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu158601.05.2017
16555'li zamanlayici devresi92301.05.2017
14IR tekrarlayici36301.05.2017
13Seri Pic Programlayici48701.05.2017
12FM verici 40301.05.2017
11Havada yazan yazi52401.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz65301.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba88601.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)55701.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...163101.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba49701.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör151601.05.2017
3555'li Flasör67801.05.2017
2Flip Flop75901.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi85301.05.2017