Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
744İndiksiyonlu ısıtıcı31514.06.2023
743Dinleme Cihazı40116.03.2023
742Melodili Zil33109.03.2023
741TDA2005 Amfi32424.02.2023
740LM317 Ayarlı Güç Kaynağı56905.01.2023
739Transistörlü Vumetre39508.12.2022
738Arduino MQ 4 Ayarlı Gaz Sensörü42903.12.2022
737DS18B20 Oled i2c Termometre47702.11.2022
736Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Devresi37029.10.2022
735Arduino Mini Gaz Sensörü39328.10.2022
734Arduino Çay Kazanı Termostat Devresi39727.10.2022
7332SC5200 Amfi devresi 86211.12.2021
732RF otomatik bahçe kapısı simülatör devresi73103.08.2021
731Bluetooth ile RF otomatik Kapı Kumanda Etme80003.08.2021
730Göstergeli Çay Sayacı Esp8266 TM1637 Micropython 76211.05.2021
729Esp8266 TM1637 Micropython Basit Sayac Devresi79111.05.2021
728Çevrim Dışı Okul Çay Sayacı Devresi-RFID,Micropyt...74529.04.2021
727Web Socket Micropython ile Node Mcu Mavi Led Yakma82226.04.2021
726ESP8266 RFID Kart Okuyucu-MicroPython67611.04.2021
725Ultraviyole Dezenfektan devresi75726.03.2021
724Bitik Pilden 5V 53 mA enerji almak84626.12.2020
723Ds18b20 Esp8266 Micropython hava durumu istasyonu75420.12.2020
722MicroPython'la Led Yakıp Söndürme(ESP8266)79212.12.2020
721Arduino Kumanda Kodu Alma 290314.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu112110.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması172211.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi347906.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi164819.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi205823.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı188414.03.2018
712Thristor Test Circuit215414.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi520711.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi174408.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu162203.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü159003.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi503102.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü173001.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)206322.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)264319.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü329219.01.2018
702555'li Siren Devresi330819.01.2018
701555'li Metal Dedektörü567319.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı181223.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator132512.12.2017
6981.5 Volt Flaşör216412.12.2017
697Sese Göre yanan LED274105.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba334227.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 164527.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)216019.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü136803.10.2017
692Arduino Ses Sensörü177218.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit297615.08.2017
690Wireless Voltage Detector157007.07.2017
689Korna Devresi257620.06.2017
688Fan Kontrol Devresi271120.06.2017
687FM Verici162620.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi284827.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V3129827.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi249227.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi232027.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher191427.05.2017
681Bass Tiz Filtresi151327.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...184126.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit558026.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi356625.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı180521.05.2017
676Pervane Yazı Devresi211018.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB123001.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 159401.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)243901.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor296201.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü194201.05.2017
669Led Hipnoz Devresi151201.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi114501.05.2017
667Köstebek Kovucu188801.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü144501.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi254301.05.2017
6644017,555 Zar Devresi185701.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier109501.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama104001.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar181801.05.2017
660Güç kesinti alarmı201201.05.2017
659Analog kovalayan devre119801.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2276401.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...511701.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi404501.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit165801.05.2017
654LM358 Application Circuits147301.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp139501.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi424501.05.2017
651USB Light109301.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba268701.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055294101.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter202201.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...127501.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi115901.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 178101.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi211301.05.2017
643LM386 Amplifier163101.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger112601.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi120901.05.2017
640Çift 555'li siren151901.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit226401.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger105001.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü225601.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor94401.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit136801.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri152901.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma248601.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)139001.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi218001.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 112501.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)142901.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması208101.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı220701.05.2017
62412 A isimler (12Volt)119201.05.2017
623Kaan 12Volt Isim111701.05.2017
622Invertor148801.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation131501.05.2017
620Battery Charging Circuit315501.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project133401.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu209301.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi142301.05.2017
615Class A Amp Application96901.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç146401.05.2017
613Simplest Audio Amp103201.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit109901.05.2017
611Clap Switch115501.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici97701.05.2017
6092to1 Multiplexer112101.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi102401.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)126401.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma436901.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı351901.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger213701.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre126901.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici115001.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu159801.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)1354701.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 369101.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü134501.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 122501.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü117701.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol290401.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...169001.05.2017
593Arduino RFID uygulaması157101.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230202001.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması116501.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v151301.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici151501.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı127401.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit143601.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 106501.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi154901.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 2116301.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici153601.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi207901.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat227601.05.2017
58016f877a'lı dijital saat250501.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması1071101.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi136201.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici105101.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma153901.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı215001.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ368301.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi217401.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit306801.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü170401.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması215301.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi244601.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü484101.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma185001.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...729501.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör119801.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)154801.05.2017
5580-999 Sayıcı121201.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler176201.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi246501.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma640301.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)149601.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü117201.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol100601.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...184501.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici121001.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)937701.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon148401.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a151001.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon94101.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 206801.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a169001.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)333401.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi116801.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)249601.05.2017
539220 Volt Flip Flop305101.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması100201.05.2017
537Spindle motor arduino driver168901.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı151601.05.2017
535PWM Devresi(555)287601.05.2017
534LM317'li Amfi458201.05.2017
533TDA 2004 Amfi463001.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)150401.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü312901.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu209801.05.2017
529Işığa duyarlı alarm175701.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici169801.05.2017
527Sıralı led flaşör206101.05.2017
526Voltaj Üçleyici139001.05.2017
525Voltaj Çiftleyici165901.05.2017
524Dokunuş Sensörü102701.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba301201.05.2017
521220Volt Flaşör168701.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama119601.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı451301.05.2017
518555'li Flaşör293901.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni141501.05.2017
516Su Sensörü (555)212801.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre115401.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı490301.05.2017
513AC Kablo Bulucu116701.05.2017
512Oyuncak Org144901.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit101301.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)117001.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)136501.05.2017
5081.5 Volt Flasher125501.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)113701.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası201501.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)105601.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör361901.05.2017
503Otomatik gece lambası227401.05.2017
502555'li flip flop devresi422201.05.2017
501Ton kontrol Devresi 1036149101.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre178301.05.2017
498Arduino Servo Drive Project96201.05.2017
497220V Dimmer 215201.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter118401.05.2017
495tda 7560 v3 97101.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı101101.05.2017
488Ba1404 Verici215801.05.2017
487Ba1404 Verici104801.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası101601.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi169401.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre227101.05.2017
478KA2281 Vumetre179801.05.2017
477Pasif Filtre163601.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 117501.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)311801.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi258401.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)439501.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560303601.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici193201.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü130401.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba121901.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)113501.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre131801.05.2017
4583x3x3 Led Küp136601.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)405001.05.2017
452FM Verici (2 watt)172401.05.2017
451FM Alıcı164101.05.2017
450Ba1404 Verici102301.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)269501.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)277801.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)347501.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı135301.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi128101.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı409601.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi166501.05.2017
4405x7 Matris Devresi92201.05.2017
437Polis Çakar Devresi204701.05.2017
436transistorlü vumetre292601.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı119901.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör155501.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi391001.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)117001.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter105801.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)194601.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç115601.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı185801.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü196301.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi162801.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı105501.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör115101.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili366401.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre379501.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)153401.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi277501.05.2017
416Dinleme Cihazı173501.05.2017
415Mono Vumetre138801.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo197301.05.2017
413Transistörlü Vumetre370601.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)159201.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi260901.05.2017
410Ledle Hat Çalışması108301.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324488801.05.2017
408555 Timer Hesap Programı95201.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği113701.05.2017
406220Volt Led Lamba124301.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre163801.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi108901.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli135401.05.2017
40116f84 Kapı zili135901.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt133901.05.2017
399Piano Pic296501.05.2017
39816F877a Termostat Devresi108301.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi133101.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li132401.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları165201.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım123401.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör304101.05.2017
392TK19 Alıcı devresi296901.05.2017
391Oyuncak Org144801.05.2017
390555'li siren104001.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi177701.05.2017
388Ring Osilatör175801.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı122001.05.2017
386Flip Flop NPN199301.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)225301.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü161901.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi202401.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi191301.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü279601.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi158101.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi208401.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f675182501.05.2017
376Gaz Sensörü124201.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci118501.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer172201.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi98301.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi133401.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri91601.05.2017
370Zamanlama Devreleri117801.05.2017
369Vumetre Devreleri102801.05.2017
368Verici Devreleri93701.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri100601.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri90601.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri90501.05.2017
364Sayıcı Devresi88801.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri109001.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları98201.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri89101.05.2017
360On Off Devreleri97301.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler98001.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi91901.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri92401.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi99501.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi94001.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi136701.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre123601.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre102901.05.2017
351220 Volt Dimmer144601.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi316101.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma120001.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre96601.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi136401.05.2017
346Transistör Test Devresi214001.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi203101.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi264601.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi261601.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)103801.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t123801.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)113401.05.2017
3392 Watt FM Verici135101.05.2017
338Led Dimmer192201.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)97501.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı123801.05.2017
3357413 Basit Verici92101.05.2017
334Polis F1 Çakar148801.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi136201.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi113401.05.2017
330Isis simülasyon devreleri93701.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari111001.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri119201.05.2017
327Firildak yazi devresi106801.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti118701.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 2127901.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici112801.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici133901.05.2017
32216f877a yilan oyunu109401.05.2017
32116f628a zar119501.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI152601.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi287001.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi110601.05.2017
317Havada Yazi V2105801.05.2017
316Step Motor Sürücü106401.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru109801.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi229901.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi326301.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi193701.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi147901.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi490701.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre176101.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü249001.05.2017
306Dtmf Encoder272401.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü221001.05.2017
304Basit DC Jeneratör99201.05.2017
303Çizgi izleyen robot131901.05.2017
302Çizgi izleyen robot113501.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü111001.05.2017
3008 Led Flasör115201.05.2017
2990-9 Sayici329401.05.2017
298Alkis Sensörü243101.05.2017
297Servo Motor Test Devresi240601.05.2017
296Güç Göstergesi108001.05.2017
295Havada Yazi 2103801.05.2017
2940-99 CMOS Sayici279801.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a117501.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi102801.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...197501.05.2017
290Stres Testi Devresi92601.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi104101.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü178101.05.2017
287USB FM verici138001.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi224601.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi95301.05.2017
284Sicaklik Sensör LM335138501.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi107801.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi116801.05.2017
281Havada Yazi95401.05.2017
280Yaklasim Sensörü154301.05.2017
279Basit FM verici156401.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici147901.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi114301.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü312301.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi149401.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci113801.05.2017
2730-9999 sayici devresi146801.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)695301.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi132201.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi108101.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi93801.05.2017
265Karanlikta yanan lamba233101.05.2017
26416f628a Melodi Devresi170801.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)551401.05.2017
261Vu metre111401.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)164401.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...158701.05.2017
2549V pil için sarj test devresi174801.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)153801.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a154801.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre136201.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi314101.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi368601.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi130501.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)135601.05.2017
246Basit FM verici107301.05.2017
245Su seviye Dedektoru127901.05.2017
244Ruzgar dedektoru86401.05.2017
243Yagmur alarm devresi195001.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)105601.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi83301.05.2017
240Isik izleyen robot87801.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi188101.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi120801.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda137101.05.2017
236Basit Dc Jeneratör88701.05.2017
235Basit Metal Dedektörü357901.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü165801.05.2017
233Siren507301.05.2017
232555'li Metal Dedektörü446901.05.2017
231Wav uzantili kapi zili110301.05.2017
230Su Seviye Dedektörü103501.05.2017
229PIR'li haraket sensörü180501.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri251401.05.2017
227Elektronik Pusula88901.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü100001.05.2017
225Mosfetli Sigorta97001.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü125801.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...95601.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör130201.05.2017
221Soft Flasör98401.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler280601.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li249901.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi194601.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi110301.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi388201.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi114501.05.2017
2133lü Led Flip Flop672901.05.2017
212Siren Devreleri90801.05.2017
211Karisik Siren Devreleri87801.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi383201.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi236901.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi151801.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü113001.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre138601.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma269401.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi121301.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)96501.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici102101.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi101101.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi376201.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru95901.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru102101.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi95701.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...97101.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre105401.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)85001.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi196001.05.2017
192Toricelli Barometresi136601.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi130301.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü100901.05.2017
189Ikili Sayi Saati107401.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi242301.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi96701.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü89401.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi306501.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi205101.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi90401.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi102201.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi95701.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi116801.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...103601.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi102901.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi127401.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi202901.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi188101.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici237201.05.2017
172200 W Amfi Devresi152201.05.2017
171Gerilim Yükselteci93201.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü113501.05.2017
169Yaklasma Sensörü109001.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü99801.05.2017
167Ses Sensörü110501.05.2017
166PWM Modülatörü107701.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç89701.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi298801.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi141001.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi153601.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei89301.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi272301.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi121001.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm86801.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi160401.05.2017
1553 Ledli Flasör98401.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi203601.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi154301.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi107901.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi311901.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...139301.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi108701.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi118801.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci173701.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi126101.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi197601.05.2017
143Kablosuz Mikrofon150001.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...251001.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi107701.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi210401.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi107801.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü238701.05.2017
137Kara Simsek Devresi288501.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama112701.05.2017
135Melodi Devresi246201.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü118301.05.2017
132Pusula103101.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre230901.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici115501.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi100601.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)119901.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi98001.05.2017
1255 Ledli Flasör156001.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi108301.05.2017
123Melodili Korna265401.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi132301.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi98401.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü110501.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici127101.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi205401.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi348201.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675221201.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi114101.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi159701.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti103101.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas93901.05.2017
109Termometre Devresi231801.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru83101.05.2017
107Ses ile Role kontrolü210501.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi181301.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi93601.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi304201.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi156401.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi146601.05.2017
100Röle esdegeri devreler106501.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi227301.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi140401.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör102101.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör119601.05.2017
94Ba6144 Vumetre141201.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi190501.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci273501.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt304901.05.2017
90LdrUm66205101.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci225001.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü119901.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)220201.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi106701.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi125101.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici162301.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri279601.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri130201.05.2017
815x7 Led Matris176801.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi228801.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu337701.05.2017
78555'li 7 Segment sayici226401.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...85301.05.2017
76Pic'li Kapi zili97101.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu170201.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi124001.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon146101.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti108401.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu101901.05.2017
701404'lü Verici Devresi89401.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre161901.05.2017
68Uzaktan Kumanda109901.05.2017
66Nem dedektörü144801.05.2017
65Melodi Üreteci116001.05.2017
64Kapi Zili215301.05.2017
63Fm verici135201.05.2017
61Böcek Dedektörü100901.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi286301.05.2017
59Fm Verici Devresi115801.05.2017
57TDA 7000 FM285401.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu256001.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi214001.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi161701.05.2017
53555'li nem dedektörü136401.05.2017
52Kara Simsek Devresi124501.05.2017
5110 Ledli Vumetre148801.05.2017
50Transistörlü Verici96601.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti120501.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi911001.05.2017
38Basit Metal Dedektoru110301.05.2017
37LCD termometre105101.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi258101.05.2017
35Pic'li metal dedektörü173801.05.2017
3478xx-79xx'li devreler110101.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi106701.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi91701.05.2017
30Pilsiz el feneri109401.05.2017
2950 555'li devre109101.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre131501.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre138701.05.2017
25IR Algilayici Devre97801.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi748301.05.2017
23Polis Sireni238801.05.2017
227 Segment Sayici240801.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi237801.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)194001.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi374101.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi166801.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu350501.05.2017
16555'li zamanlayici devresi229301.05.2017
14IR tekrarlayici100801.05.2017
13Seri Pic Programlayici113701.05.2017
12FM verici 107301.05.2017
11Havada yazan yazi130101.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz167801.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba268001.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)182301.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...299101.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba150801.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör316601.05.2017
3555'li Flasör195001.05.2017
2Flip Flop229001.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi175001.05.2017