Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi4506.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi7619.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi14723.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı15114.03.2018
712Thristor Test Circuit16214.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi16511.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi16208.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu18003.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü16003.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi20202.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü14401.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)19022.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)23919.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü23119.01.2018
702555'li Siren Devresi24019.01.2018
701555'li Metal Dedektörü25319.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı28323.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator23512.12.2017
6981.5 Volt Flaşör29212.12.2017
697Sese Göre yanan LED36405.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba50327.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 31527.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)45419.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü31203.10.2017
692Arduino Ses Sensörü38118.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit45815.08.2017
690Wireless Voltage Detector47207.07.2017
689Korna Devresi43520.06.2017
688Fan Kontrol Devresi57920.06.2017
687FM Verici44420.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi57227.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V347827.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi65127.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi56027.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher48027.05.2017
681Bass Tiz Filtresi48227.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...44426.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit132726.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi66525.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı53921.05.2017
676Pervane Yazı Devresi60918.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB47901.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 54501.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)66901.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor106401.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü68501.05.2017
669Led Hipnoz Devresi51601.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi46601.05.2017
667Köstebek Kovucu55501.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü54101.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi67801.05.2017
6644017,555 Zar Devresi53501.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier45201.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama50001.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar47501.05.2017
660Güç kesinti alarmı78801.05.2017
659Analog kovalayan devre50201.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 280101.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...205501.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi120001.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit48101.05.2017
654LM358 Application Circuits53901.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp48601.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi106301.05.2017
651USB Light51101.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba77501.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n305569801.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter72101.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...54701.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi52101.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 50801.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi129501.05.2017
643LM386 Amplifier58001.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger55501.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi55901.05.2017
640Çift 555'li siren52601.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit96901.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger51501.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü65601.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor44101.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit55101.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri56401.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma69201.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)53101.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi56801.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 49901.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)58701.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması60501.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı109401.05.2017
62412 A isimler (12Volt)58501.05.2017
623Kaan 12Volt Isim53601.05.2017
622Invertor64001.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation50301.05.2017
620Battery Charging Circuit106101.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project61701.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu61301.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi55601.05.2017
615Class A Amp Application44101.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç51101.05.2017
613Simplest Audio Amp50101.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit43501.05.2017
611Clap Switch62001.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici59701.05.2017
6092to1 Multiplexer52201.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi52901.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)65601.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma105101.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı95601.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger94401.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre71601.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici69801.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu73701.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)461701.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 108501.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü72601.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 77101.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü67201.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol105601.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...81001.05.2017
593Arduino RFID uygulaması81701.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230105101.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması62701.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v90701.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici61701.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı76001.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit67301.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 75901.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi98601.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 261901.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici81901.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi77501.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat107901.05.2017
58016f877a'lı dijital saat101801.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması516701.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi84301.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici57501.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma82201.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı72501.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ172701.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi106001.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit96101.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü82801.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması86301.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi117201.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü159801.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma123901.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...952601.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör76101.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)95801.05.2017
5580-999 Sayıcı83801.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler115001.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi82701.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma172301.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)94101.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü76701.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol73901.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...113501.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici80201.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)389201.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon73001.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a79201.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon82801.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 113801.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a82201.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)110401.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi87701.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)127001.05.2017
539220 Volt Flip Flop147701.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması93801.05.2017
537Spindle motor arduino driver100101.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı131501.05.2017
535PWM Devresi(555)120101.05.2017
534LM317'li Amfi165101.05.2017
533TDA 2004 Amfi302701.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)100001.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü98701.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu99901.05.2017
529Işığa duyarlı alarm115501.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici96001.05.2017
527Sıralı led flaşör122401.05.2017
526Voltaj Üçleyici91801.05.2017
525Voltaj Çiftleyici102001.05.2017
524Dokunuş Sensörü99601.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba120901.05.2017
521220Volt Flaşör116701.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama98501.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı103501.05.2017
518555'li Flaşör151101.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni149901.05.2017
516Su Sensörü (555)108401.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre96701.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı278101.05.2017
513AC Kablo Bulucu98801.05.2017
512Oyuncak Org86501.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit82901.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)82601.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)97201.05.2017
5081.5 Volt Flasher90701.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)89501.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası102201.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)85201.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör116901.05.2017
503Otomatik gece lambası131401.05.2017
502555'li flip flop devresi261201.05.2017
501Ton kontrol Devresi 1036104601.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre102401.05.2017
498Arduino Servo Drive Project79101.05.2017
497220V Dimmer 116701.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter91901.05.2017
495tda 7560 v3 70401.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı86101.05.2017
488Ba1404 Verici119301.05.2017
487Ba1404 Verici73701.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası81701.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi91501.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre154301.05.2017
478KA2281 Vumetre79701.05.2017
477Pasif Filtre71701.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 80801.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)197801.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi194301.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)178801.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560189901.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici101501.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü86301.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba95501.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)85501.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre109101.05.2017
4583x3x3 Led Küp97101.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)226801.05.2017
452FM Verici (2 watt)98901.05.2017
451FM Alıcı100301.05.2017
450Ba1404 Verici73401.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)148101.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)256101.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)125401.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı114601.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi74601.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı221001.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi119501.05.2017
4405x7 Matris Devresi82101.05.2017
437Polis Çakar Devresi167701.05.2017
436transistorlü vumetre83501.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı97101.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör80801.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi386301.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)74901.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter73501.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)141201.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç91301.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı115101.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü105601.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi90201.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı84201.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör78801.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili244401.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre194301.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)127501.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi130801.05.2017
416Dinleme Cihazı107501.05.2017
415Mono Vumetre75401.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo95401.05.2017
413Transistörlü Vumetre119501.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)104901.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi227001.05.2017
410Ledle Hat Çalışması77601.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324427401.05.2017
408555 Timer Hesap Programı71001.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği76501.05.2017
406220Volt Led Lamba89301.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre84001.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi83301.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli84201.05.2017
40116f84 Kapı zili80201.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt91301.05.2017
399Piano Pic203301.05.2017
39816F877a Termostat Devresi88801.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi80601.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li98301.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları123701.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım98101.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör105401.05.2017
392TK19 Alıcı devresi147201.05.2017
391Oyuncak Org70401.05.2017
390555'li siren70001.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi112001.05.2017
388Ring Osilatör96601.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı96501.05.2017
386Flip Flop NPN81901.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)83701.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü77201.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi94101.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi106801.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü80901.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi85001.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi97301.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67574901.05.2017
376Gaz Sensörü81101.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci69201.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer91801.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi72901.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi90001.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri90401.05.2017
370Zamanlama Devreleri88101.05.2017
369Vumetre Devreleri71301.05.2017
368Verici Devreleri64701.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri80901.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri60201.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri70501.05.2017
364Sayıcı Devresi58501.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri66101.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları71401.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri59801.05.2017
360On Off Devreleri68801.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler75401.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi65701.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri67401.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi90801.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi72301.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi91301.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre74501.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre76101.05.2017
351220 Volt Dimmer106901.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi100601.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma73201.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre65101.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi80601.05.2017
346Transistör Test Devresi91601.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi138101.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi92001.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi150101.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)76501.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t84101.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)83001.05.2017
3392 Watt FM Verici75701.05.2017
338Led Dimmer79601.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)80201.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı84701.05.2017
3357413 Basit Verici71201.05.2017
334Polis F1 Çakar139401.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi80701.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi90601.05.2017
330Isis simülasyon devreleri65301.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari75601.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri91701.05.2017
327Firildak yazi devresi87501.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti90401.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 278301.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici70301.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici110801.05.2017
32216f877a yilan oyunu83701.05.2017
32116f628a zar88001.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI89301.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi147001.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi87701.05.2017
317Havada Yazi V296101.05.2017
316Step Motor Sürücü89701.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru81101.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi95501.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi95101.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi76801.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi80801.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi299201.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre156801.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü118001.05.2017
306Dtmf Encoder89501.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü110701.05.2017
304Basit DC Jeneratör85501.05.2017
303Çizgi izleyen robot92901.05.2017
302Çizgi izleyen robot99001.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü92301.05.2017
3008 Led Flasör90301.05.2017
2990-9 Sayici100801.05.2017
298Alkis Sensörü128301.05.2017
297Servo Motor Test Devresi101201.05.2017
296Güç Göstergesi77401.05.2017
295Havada Yazi 280301.05.2017
2940-99 CMOS Sayici122801.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a99001.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi56101.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...86201.05.2017
290Stres Testi Devresi69501.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi80701.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü95301.05.2017
287USB FM verici89001.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi86501.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi71201.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33583801.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi76501.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi63901.05.2017
281Havada Yazi71801.05.2017
280Yaklasim Sensörü86901.05.2017
279Basit FM verici82801.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici99401.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi78901.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü90501.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi90801.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci68601.05.2017
2730-9999 sayici devresi87901.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)605301.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi86401.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi83101.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi69701.05.2017
265Karanlikta yanan lamba97801.05.2017
26416f628a Melodi Devresi126901.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)231701.05.2017
261Vu metre77401.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)86701.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...106201.05.2017
2549V pil için sarj test devresi108101.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)78601.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a122601.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre83401.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi175101.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi91401.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi87001.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)77401.05.2017
246Basit FM verici71501.05.2017
245Su seviye Dedektoru68801.05.2017
244Ruzgar dedektoru75101.05.2017
243Yagmur alarm devresi91501.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)103501.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi65001.05.2017
240Isik izleyen robot68301.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi92201.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi87001.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda77301.05.2017
236Basit Dc Jeneratör66301.05.2017
235Basit Metal Dedektörü207601.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü87701.05.2017
233Siren134001.05.2017
232555'li Metal Dedektörü456201.05.2017
231Wav uzantili kapi zili69501.05.2017
230Su Seviye Dedektörü73101.05.2017
229PIR'li haraket sensörü82301.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri131201.05.2017
227Elektronik Pusula79401.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü78401.05.2017
225Mosfetli Sigorta85401.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü74101.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...74701.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör72001.05.2017
221Soft Flasör68401.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler165401.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li132901.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi104301.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi94501.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi200201.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi77901.05.2017
2133lü Led Flip Flop271801.05.2017
212Siren Devreleri70201.05.2017
211Karisik Siren Devreleri72301.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi188001.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi96701.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi79301.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü77301.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre79401.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma69101.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi71401.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)66701.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici72401.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi70901.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi326501.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru72201.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru73701.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi77501.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...72901.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre75501.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)69601.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi115701.05.2017
192Toricelli Barometresi64701.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi92601.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü80501.05.2017
189Ikili Sayi Saati77801.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi76101.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi68601.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü71001.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi168601.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi93401.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi66701.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi78601.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi64401.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi66101.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...70201.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi68701.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi68001.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi74401.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi76501.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici106401.05.2017
172200 W Amfi Devresi98101.05.2017
171Gerilim Yükselteci68201.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü67701.05.2017
169Yaklasma Sensörü66301.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü70401.05.2017
167Ses Sensörü91001.05.2017
166PWM Modülatörü77001.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç75401.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi205901.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi73601.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi77401.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei65501.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi82501.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi77601.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm59301.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi79501.05.2017
1553 Ledli Flasör63501.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi69201.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi87801.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi74601.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi76701.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...99401.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi91101.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi66901.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci105401.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi77901.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi92701.05.2017
143Kablosuz Mikrofon84101.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...144301.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi86601.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi78901.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi78901.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü76701.05.2017
137Kara Simsek Devresi87201.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama73501.05.2017
135Melodi Devresi159101.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü76401.05.2017
132Pusula77701.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre134201.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici79201.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi76801.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)72001.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi75501.05.2017
1255 Ledli Flasör71801.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi75301.05.2017
123Melodili Korna258001.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi65801.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi74901.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü65701.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici101501.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi100801.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi267101.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675194701.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi101101.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi103201.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti96601.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas77101.05.2017
109Termometre Devresi82901.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru71701.05.2017
107Ses ile Role kontrolü86501.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi82901.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi71701.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi85301.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi73201.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi75101.05.2017
100Röle esdegeri devreler76201.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi92101.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi65301.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör70301.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör74401.05.2017
94Ba6144 Vumetre73201.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi73401.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci147401.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt185101.05.2017
90LdrUm6659201.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci175301.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü83401.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)92301.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi79301.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi76101.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici86601.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri104301.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri79301.05.2017
815x7 Led Matris124001.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi73001.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu267501.05.2017
78555'li 7 Segment sayici62601.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...68401.05.2017
76Pic'li Kapi zili75001.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu104301.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi93601.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon107301.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti83601.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu76401.05.2017
701404'lü Verici Devresi79701.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre86001.05.2017
68Uzaktan Kumanda85301.05.2017
66Nem dedektörü92301.05.2017
65Melodi Üreteci75001.05.2017
64Kapi Zili92701.05.2017
63Fm verici68501.05.2017
61Böcek Dedektörü82601.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi113801.05.2017
59Fm Verici Devresi73801.05.2017
57TDA 7000 FM112801.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu100601.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi85501.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi100101.05.2017
53555'li nem dedektörü74901.05.2017
52Kara Simsek Devresi82701.05.2017
5110 Ledli Vumetre92901.05.2017
50Transistörlü Verici68801.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti78301.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi247901.05.2017
38Basit Metal Dedektoru79201.05.2017
37LCD termometre81501.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi112001.05.2017
35Pic'li metal dedektörü112801.05.2017
3478xx-79xx'li devreler77101.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi88001.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi57301.05.2017
30Pilsiz el feneri75701.05.2017
2950 555'li devre81601.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre81301.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre91501.05.2017
25IR Algilayici Devre74401.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi261001.05.2017
23Polis Sireni90101.05.2017
227 Segment Sayici101801.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi143301.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)75001.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi236101.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi101801.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu242001.05.2017
16555'li zamanlayici devresi103801.05.2017
14IR tekrarlayici72801.05.2017
13Seri Pic Programlayici97001.05.2017
12FM verici 78201.05.2017
11Havada yazan yazi94001.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz103301.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba98601.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)105001.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...104201.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba98101.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör273301.05.2017
3555'li Flasör114901.05.2017
2Flip Flop136901.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi132301.05.2017