Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
730Göstergeli Çay Sayacı Esp8266 TM1637 Micropython 1011.05.2021
729Esp8266 TM1637 Micropython Basit Sayac Devresi411.05.2021
728Çevrim Dışı Okul Çay Sayacı Devresi-RFID,Micropyt...3829.04.2021
727Web Socket Micropython ile Node Mcu Mavi Led Yakma3026.04.2021
726ESP8266 RFID Kart Okuyucu-MicroPython3311.04.2021
725Ultraviyole Dezenfektan devresi4726.03.2021
724Bitik Pilden 5V 53 mA enerji almak11426.12.2020
723Ds18b20 Esp8266 Micropython hava durumu istasyonu12920.12.2020
722MicroPython'la Led Yakıp Söndürme(ESP8266)13712.12.2020
721Arduino Kumanda Kodu Alma 215814.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu34910.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması94311.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi186806.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi83019.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi110023.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı106914.03.2018
712Thristor Test Circuit124114.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi310811.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi89608.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu82203.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü87203.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi283802.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü90101.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)95622.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)137819.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü168419.01.2018
702555'li Siren Devresi160119.01.2018
701555'li Metal Dedektörü307219.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı106023.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator69112.12.2017
6981.5 Volt Flaşör99712.12.2017
697Sese Göre yanan LED158705.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba199027.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 94127.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)114219.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü68503.10.2017
692Arduino Ses Sensörü94518.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit181515.08.2017
690Wireless Voltage Detector85007.07.2017
689Korna Devresi125320.06.2017
688Fan Kontrol Devresi171820.06.2017
687FM Verici82320.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi131227.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V364627.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi139727.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi121327.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher106427.05.2017
681Bass Tiz Filtresi72227.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...75826.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit324826.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi208825.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı109521.05.2017
676Pervane Yazı Devresi133318.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB63101.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 100301.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)147901.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor188701.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü107701.05.2017
669Led Hipnoz Devresi77901.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi57501.05.2017
667Köstebek Kovucu99101.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü74401.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi122401.05.2017
6644017,555 Zar Devresi99501.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier48701.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama52501.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar93801.05.2017
660Güç kesinti alarmı133201.05.2017
659Analog kovalayan devre54901.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2160701.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...397601.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi198701.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit96801.05.2017
654LM358 Application Circuits80001.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp71201.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi229401.05.2017
651USB Light55201.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba148201.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055190801.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter118601.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...71001.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi49301.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 121801.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi120901.05.2017
643LM386 Amplifier83501.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger58601.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi69701.05.2017
640Çift 555'li siren84501.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit148301.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger54201.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü143101.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor46801.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit77301.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri75001.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma130701.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)80301.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi115701.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 48101.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)78601.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması94101.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı116101.05.2017
62412 A isimler (12Volt)62001.05.2017
623Kaan 12Volt Isim51301.05.2017
622Invertor74101.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation53801.05.2017
620Battery Charging Circuit208201.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project82901.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu120601.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi81501.05.2017
615Class A Amp Application42001.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç72501.05.2017
613Simplest Audio Amp52001.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit56201.05.2017
611Clap Switch53001.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici46401.05.2017
6092to1 Multiplexer50601.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi53201.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)72401.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma229601.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı210901.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger146801.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre67301.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici62101.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu84401.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)1056801.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 275701.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü77501.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 73101.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü55301.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol162301.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...74901.05.2017
593Arduino RFID uygulaması81001.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230119001.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması63501.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v86601.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici76301.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı61701.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit67301.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 54401.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi93001.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 258801.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici87601.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi110501.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat127301.05.2017
58016f877a'lı dijital saat115701.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması693801.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi85201.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici47401.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma80501.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı124201.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ249201.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi129501.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit168401.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü97701.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması108201.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi156901.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü318501.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma99401.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...522101.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör58501.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)90801.05.2017
5580-999 Sayıcı66501.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler97601.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi151301.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma518901.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)89801.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü66001.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol49901.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...103501.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici63801.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)654001.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon81601.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a79401.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon46401.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 102901.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a95801.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)143601.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi56501.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)146001.05.2017
539220 Volt Flip Flop181601.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması50301.05.2017
537Spindle motor arduino driver102301.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı89501.05.2017
535PWM Devresi(555)144201.05.2017
534LM317'li Amfi307401.05.2017
533TDA 2004 Amfi311401.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)85101.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü148301.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu92001.05.2017
529Işığa duyarlı alarm102001.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici88101.05.2017
527Sıralı led flaşör92701.05.2017
526Voltaj Üçleyici73201.05.2017
525Voltaj Çiftleyici94701.05.2017
524Dokunuş Sensörü52401.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba176601.05.2017
521220Volt Flaşör105201.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama58201.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı285201.05.2017
518555'li Flaşör143801.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni69801.05.2017
516Su Sensörü (555)95901.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre57101.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı302101.05.2017
513AC Kablo Bulucu56301.05.2017
512Oyuncak Org71601.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit53101.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)50301.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)75201.05.2017
5081.5 Volt Flasher61601.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)61301.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası115401.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)51201.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör155201.05.2017
503Otomatik gece lambası122701.05.2017
502555'li flip flop devresi240401.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103674601.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre106101.05.2017
498Arduino Servo Drive Project45401.05.2017
497220V Dimmer 128101.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter61101.05.2017
495tda 7560 v3 47101.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı49701.05.2017
488Ba1404 Verici122901.05.2017
487Ba1404 Verici55701.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası51401.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi100001.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre136801.05.2017
478KA2281 Vumetre93301.05.2017
477Pasif Filtre70701.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 63601.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)197201.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi147101.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)257401.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560199601.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici119001.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü60301.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba66301.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)66701.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre69601.05.2017
4583x3x3 Led Küp77001.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)258401.05.2017
452FM Verici (2 watt)105501.05.2017
451FM Alıcı94901.05.2017
450Ba1404 Verici47401.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)143301.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)163101.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)204901.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı73001.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi68801.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı240401.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi96201.05.2017
4405x7 Matris Devresi43601.05.2017
437Polis Çakar Devresi114301.05.2017
436transistorlü vumetre192501.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı58001.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör82401.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi247301.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)56401.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter57501.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)121601.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç64101.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı101601.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü99901.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi92701.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı55301.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör56101.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili208001.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre214601.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)95101.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi169001.05.2017
416Dinleme Cihazı90301.05.2017
415Mono Vumetre74301.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo125401.05.2017
413Transistörlü Vumetre215901.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)95401.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi161501.05.2017
410Ledle Hat Çalışması52301.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324344501.05.2017
408555 Timer Hesap Programı45101.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği63401.05.2017
406220Volt Led Lamba60101.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre89201.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi53901.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli59301.05.2017
40116f84 Kapı zili75601.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt79901.05.2017
399Piano Pic173901.05.2017
39816F877a Termostat Devresi48901.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi64801.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li72901.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları97401.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım68901.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör164401.05.2017
392TK19 Alıcı devresi189901.05.2017
391Oyuncak Org65101.05.2017
390555'li siren48501.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi109601.05.2017
388Ring Osilatör99901.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı67301.05.2017
386Flip Flop NPN97501.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)115301.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü85201.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi101201.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi118201.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü161801.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi77801.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi119501.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f675103901.05.2017
376Gaz Sensörü52301.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci59601.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer119301.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi48501.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi77201.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri44401.05.2017
370Zamanlama Devreleri62901.05.2017
369Vumetre Devreleri52801.05.2017
368Verici Devreleri46401.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri51901.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri41101.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri44301.05.2017
364Sayıcı Devresi41601.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri51301.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları48801.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri44201.05.2017
360On Off Devreleri48301.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler51401.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi45101.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri46101.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi52001.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi46301.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi76601.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre67501.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre53501.05.2017
351220 Volt Dimmer87801.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi201201.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma65001.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre45601.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi66801.05.2017
346Transistör Test Devresi119801.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi134501.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi149901.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi139901.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)53501.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t62401.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)56601.05.2017
3392 Watt FM Verici81801.05.2017
338Led Dimmer87001.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)48501.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı70401.05.2017
3357413 Basit Verici42201.05.2017
334Polis F1 Çakar88101.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi78201.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi60101.05.2017
330Isis simülasyon devreleri43601.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari45901.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri65801.05.2017
327Firildak yazi devresi51701.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti60001.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 258301.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici53401.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici71101.05.2017
32216f877a yilan oyunu56901.05.2017
32116f628a zar63301.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI77901.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi215401.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi63601.05.2017
317Havada Yazi V252001.05.2017
316Step Motor Sürücü58401.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru50701.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi118701.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi170601.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi112101.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi82701.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi306701.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre105101.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü150301.05.2017
306Dtmf Encoder160001.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü117901.05.2017
304Basit DC Jeneratör48201.05.2017
303Çizgi izleyen robot64601.05.2017
302Çizgi izleyen robot52801.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü52601.05.2017
3008 Led Flasör59801.05.2017
2990-9 Sayici120101.05.2017
298Alkis Sensörü127001.05.2017
297Servo Motor Test Devresi140001.05.2017
296Güç Göstergesi54001.05.2017
295Havada Yazi 252201.05.2017
2940-99 CMOS Sayici151801.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a62801.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi50201.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...116001.05.2017
290Stres Testi Devresi45301.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi49801.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü100101.05.2017
287USB FM verici81101.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi123901.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi45601.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33579001.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi53701.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi57301.05.2017
281Havada Yazi47701.05.2017
280Yaklasim Sensörü80101.05.2017
279Basit FM verici90701.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici82901.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi64601.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü159101.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi68101.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci57801.05.2017
2730-9999 sayici devresi82701.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)555501.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi73801.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi53201.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi50301.05.2017
265Karanlikta yanan lamba109101.05.2017
26416f628a Melodi Devresi119201.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)328101.05.2017
261Vu metre51601.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)96701.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...83101.05.2017
2549V pil için sarj test devresi94301.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)79801.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a78001.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre61001.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi195101.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi193701.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi71601.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)65801.05.2017
246Basit FM verici47201.05.2017
245Su seviye Dedektoru57701.05.2017
244Ruzgar dedektoru45601.05.2017
243Yagmur alarm devresi108601.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)54601.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi37801.05.2017
240Isik izleyen robot43001.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi95801.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi58101.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda51501.05.2017
236Basit Dc Jeneratör41501.05.2017
235Basit Metal Dedektörü223001.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü92001.05.2017
233Siren405701.05.2017
232555'li Metal Dedektörü294301.05.2017
231Wav uzantili kapi zili49501.05.2017
230Su Seviye Dedektörü53401.05.2017
229PIR'li haraket sensörü100401.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri121301.05.2017
227Elektronik Pusula43901.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü48801.05.2017
225Mosfetli Sigorta52301.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü62701.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...45901.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör65501.05.2017
221Soft Flasör45501.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler148301.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li139601.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi110901.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi54201.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi229701.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi55401.05.2017
2133lü Led Flip Flop389201.05.2017
212Siren Devreleri42401.05.2017
211Karisik Siren Devreleri43601.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi225701.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi102901.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi88301.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü54401.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre64701.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma88201.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi59701.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)49001.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici44501.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi47801.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi187901.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru42101.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru49301.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi47701.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...46301.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre56101.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)40901.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi98201.05.2017
192Toricelli Barometresi55401.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi76501.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü53501.05.2017
189Ikili Sayi Saati52901.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi144301.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi44501.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü42501.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi249101.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi120901.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi44101.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi47801.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi50001.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi63101.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...46901.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi44301.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi64701.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi124501.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi99401.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici117101.05.2017
172200 W Amfi Devresi85501.05.2017
171Gerilim Yükselteci42601.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü48301.05.2017
169Yaklasma Sensörü53801.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü47101.05.2017
167Ses Sensörü50201.05.2017
166PWM Modülatörü58401.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç43201.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi212001.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi70901.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi79501.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei41201.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi151201.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi66401.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm36901.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi81501.05.2017
1553 Ledli Flasör43701.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi102001.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi78401.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi51301.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi172501.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...74601.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi56801.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi53101.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci103501.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi68901.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi116001.05.2017
143Kablosuz Mikrofon66501.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...158801.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi55701.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi151801.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi50601.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü90401.05.2017
137Kara Simsek Devresi135601.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama44401.05.2017
135Melodi Devresi124901.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü52101.05.2017
132Pusula50301.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre130401.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici45801.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi52701.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)57501.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi47101.05.2017
1255 Ledli Flasör81201.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi48601.05.2017
123Melodili Korna152701.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi79501.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi40301.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü55201.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici71301.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi105901.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi220501.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675132701.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi58501.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi80301.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti48401.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas42801.05.2017
109Termometre Devresi111701.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru36401.05.2017
107Ses ile Role kontrolü119701.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi66301.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi45801.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi161601.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi83201.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi88101.05.2017
100Röle esdegeri devreler50401.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi129301.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi47301.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör52501.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör53801.05.2017
94Ba6144 Vumetre87301.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi111001.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci150201.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt151801.05.2017
90LdrUm6685901.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci146601.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü63101.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)84601.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi49201.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi56801.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici68701.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri146901.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri78201.05.2017
815x7 Led Matris111501.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi124601.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu189401.05.2017
78555'li 7 Segment sayici144001.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...41801.05.2017
76Pic'li Kapi zili46301.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu99801.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi67001.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon80901.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti56901.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu43201.05.2017
701404'lü Verici Devresi44201.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre102301.05.2017
68Uzaktan Kumanda54701.05.2017
66Nem dedektörü74301.05.2017
65Melodi Üreteci49401.05.2017
64Kapi Zili96201.05.2017
63Fm verici50301.05.2017
61Böcek Dedektörü48401.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi148601.05.2017
59Fm Verici Devresi51901.05.2017
57TDA 7000 FM165201.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu138801.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi114901.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi76601.05.2017
53555'li nem dedektörü78101.05.2017
52Kara Simsek Devresi58501.05.2017
5110 Ledli Vumetre69901.05.2017
50Transistörlü Verici50901.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti64901.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi573701.05.2017
38Basit Metal Dedektoru48401.05.2017
37LCD termometre47901.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi147901.05.2017
35Pic'li metal dedektörü98601.05.2017
3478xx-79xx'li devreler63101.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi57701.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi42901.05.2017
30Pilsiz el feneri54701.05.2017
2950 555'li devre55101.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre72401.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre67201.05.2017
25IR Algilayici Devre50701.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi464101.05.2017
23Polis Sireni130901.05.2017
227 Segment Sayici149401.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi138001.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)86901.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi205601.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi89601.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu224201.05.2017
16555'li zamanlayici devresi125101.05.2017
14IR tekrarlayici50301.05.2017
13Seri Pic Programlayici60801.05.2017
12FM verici 55901.05.2017
11Havada yazan yazi68001.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz85201.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba130801.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)90501.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...203601.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba72501.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör221701.05.2017
3555'li Flasör98901.05.2017
2Flip Flop113501.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi110101.05.2017