Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
732RF otomatik bahçe kapısı simülatör devresi4003.08.2021
731Bluetooth ile RF otomatik Kapı Kumanda Etme3703.08.2021
730Göstergeli Çay Sayacı Esp8266 TM1637 Micropython 10011.05.2021
729Esp8266 TM1637 Micropython Basit Sayac Devresi9411.05.2021
728Çevrim Dışı Okul Çay Sayacı Devresi-RFID,Micropyt...11229.04.2021
727Web Socket Micropython ile Node Mcu Mavi Led Yakma12926.04.2021
726ESP8266 RFID Kart Okuyucu-MicroPython9211.04.2021
725Ultraviyole Dezenfektan devresi12826.03.2021
724Bitik Pilden 5V 53 mA enerji almak20926.12.2020
723Ds18b20 Esp8266 Micropython hava durumu istasyonu18520.12.2020
722MicroPython'la Led Yakıp Söndürme(ESP8266)19412.12.2020
721Arduino Kumanda Kodu Alma 227314.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu42710.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması102911.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi202806.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi97119.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi122023.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı116414.03.2018
712Thristor Test Circuit132514.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi342811.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi104208.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu89603.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü96103.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi311402.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü102801.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)104122.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)155419.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü185419.01.2018
702555'li Siren Devresi175719.01.2018
701555'li Metal Dedektörü329319.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı112523.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator75412.12.2017
6981.5 Volt Flaşör112012.12.2017
697Sese Göre yanan LED173705.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba218927.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 102927.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)131019.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü75703.10.2017
692Arduino Ses Sensörü102718.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit197815.08.2017
690Wireless Voltage Detector93907.07.2017
689Korna Devresi143420.06.2017
688Fan Kontrol Devresi193920.06.2017
687FM Verici88820.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi146127.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V370927.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi151627.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi135827.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher118627.05.2017
681Bass Tiz Filtresi80527.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...94726.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit352326.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi231625.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı120421.05.2017
676Pervane Yazı Devresi145618.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB75101.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 107101.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)167001.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor206501.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü117401.05.2017
669Led Hipnoz Devresi86201.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi65601.05.2017
667Köstebek Kovucu110501.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü88301.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi138101.05.2017
6644017,555 Zar Devresi108901.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier55801.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama60701.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar107201.05.2017
660Güç kesinti alarmı142601.05.2017
659Analog kovalayan devre60501.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2178101.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...415201.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi215401.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit111001.05.2017
654LM358 Application Circuits89601.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp84001.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi253301.05.2017
651USB Light64601.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba163901.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055214501.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter126901.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...79901.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi57801.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 128101.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi135501.05.2017
643LM386 Amplifier97401.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger64901.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi74501.05.2017
640Çift 555'li siren90101.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit160201.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger58301.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü152601.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor51001.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit84101.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri84201.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma148401.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)85901.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi133701.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 60301.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)84901.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması114001.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı132901.05.2017
62412 A isimler (12Volt)73201.05.2017
623Kaan 12Volt Isim64501.05.2017
622Invertor85201.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation64001.05.2017
620Battery Charging Circuit222601.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project90201.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu132501.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi90001.05.2017
615Class A Amp Application49801.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç79501.05.2017
613Simplest Audio Amp56601.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit61601.05.2017
611Clap Switch64101.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici52701.05.2017
6092to1 Multiplexer60201.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi59401.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)76701.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma254301.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı235401.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger160201.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre77101.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici68301.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu98801.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)1096801.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 292001.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü83701.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 78701.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü64901.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol182901.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...89101.05.2017
593Arduino RFID uygulaması92801.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230133701.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması70901.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v95301.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici84901.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı69701.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit84101.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 58901.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi98601.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 264501.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici97301.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi124401.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat138701.05.2017
58016f877a'lı dijital saat133501.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması731701.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi90301.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici55501.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma89601.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı140301.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ270301.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi148601.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit183801.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü113001.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması121501.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi172001.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü346601.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma113601.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...552901.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör71601.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)99701.05.2017
5580-999 Sayıcı72401.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler109401.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi165901.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma539401.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)97601.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü71801.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol55501.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...117401.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici70601.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)696301.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon94501.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a86901.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon51201.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 123401.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a112101.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)159701.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi69801.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)158401.05.2017
539220 Volt Flip Flop198801.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması55101.05.2017
537Spindle motor arduino driver111501.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı96201.05.2017
535PWM Devresi(555)159101.05.2017
534LM317'li Amfi335501.05.2017
533TDA 2004 Amfi338801.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)92201.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü172401.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu110801.05.2017
529Işığa duyarlı alarm107501.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici106401.05.2017
527Sıralı led flaşör102701.05.2017
526Voltaj Üçleyici85301.05.2017
525Voltaj Çiftleyici106401.05.2017
524Dokunuş Sensörü58301.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba198101.05.2017
521220Volt Flaşör114901.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama67601.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı305601.05.2017
518555'li Flaşör169301.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni80601.05.2017
516Su Sensörü (555)114901.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre66901.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı326901.05.2017
513AC Kablo Bulucu65101.05.2017
512Oyuncak Org81301.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit57301.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)59701.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)82801.05.2017
5081.5 Volt Flasher68301.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)71801.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası127101.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)56101.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör178401.05.2017
503Otomatik gece lambası137901.05.2017
502555'li flip flop devresi270901.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103685901.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre113601.05.2017
498Arduino Servo Drive Project51801.05.2017
497220V Dimmer 137801.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter66201.05.2017
495tda 7560 v3 53001.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı56301.05.2017
488Ba1404 Verici132001.05.2017
487Ba1404 Verici60501.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası56801.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi107001.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre149001.05.2017
478KA2281 Vumetre109901.05.2017
477Pasif Filtre84401.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 70001.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)215801.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi166301.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)279801.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560220201.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici136001.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü66801.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba73801.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)71001.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre75001.05.2017
4583x3x3 Led Küp87301.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)277701.05.2017
452FM Verici (2 watt)116101.05.2017
451FM Alıcı102001.05.2017
450Ba1404 Verici52201.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)161101.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)179401.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)222101.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı80301.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi75401.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı261401.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi110101.05.2017
4405x7 Matris Devresi48501.05.2017
437Polis Çakar Devresi129301.05.2017
436transistorlü vumetre211101.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı66201.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör94801.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi271901.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)63401.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter63401.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)131801.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç69001.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı117101.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü117501.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi103301.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı60601.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör63001.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili245401.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre236401.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)102001.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi181801.05.2017
416Dinleme Cihazı104601.05.2017
415Mono Vumetre81801.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo139901.05.2017
413Transistörlü Vumetre234701.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)101601.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi180401.05.2017
410Ledle Hat Çalışması60601.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324360901.05.2017
408555 Timer Hesap Programı50101.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği68401.05.2017
406220Volt Led Lamba69701.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre95801.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi60701.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli67601.05.2017
40116f84 Kapı zili83001.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt86001.05.2017
399Piano Pic195201.05.2017
39816F877a Termostat Devresi56601.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi71901.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li81101.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları105801.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım74501.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör185501.05.2017
392TK19 Alıcı devresi206501.05.2017
391Oyuncak Org73501.05.2017
390555'li siren54501.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi115701.05.2017
388Ring Osilatör114701.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı73201.05.2017
386Flip Flop NPN112501.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)128401.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü93901.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi117201.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi130101.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü175401.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi95701.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi135001.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f675118001.05.2017
376Gaz Sensörü64601.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci66501.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer124801.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi54301.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi88301.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri49501.05.2017
370Zamanlama Devreleri74301.05.2017
369Vumetre Devreleri58501.05.2017
368Verici Devreleri51001.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri58801.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri46601.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri49501.05.2017
364Sayıcı Devresi46001.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri63301.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları54501.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri49101.05.2017
360On Off Devreleri53201.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler55501.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi50301.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri51801.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi56801.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi51601.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi88601.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre76201.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre59201.05.2017
351220 Volt Dimmer93701.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi222401.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma72101.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre51401.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi73801.05.2017
346Transistör Test Devresi132101.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi148301.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi173301.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi160401.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)59701.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t75001.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)65401.05.2017
3392 Watt FM Verici89701.05.2017
338Led Dimmer108501.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)52801.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı76701.05.2017
3357413 Basit Verici47501.05.2017
334Polis F1 Çakar94501.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi86801.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi66401.05.2017
330Isis simülasyon devreleri49701.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari55201.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri75501.05.2017
327Firildak yazi devresi61201.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti66801.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 273901.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici62101.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici78001.05.2017
32216f877a yilan oyunu62001.05.2017
32116f628a zar70901.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI90101.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi227601.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi68601.05.2017
317Havada Yazi V257401.05.2017
316Step Motor Sürücü63501.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru56201.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi132801.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi189801.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi120701.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi94501.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi334301.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre117101.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü168601.05.2017
306Dtmf Encoder173401.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü134801.05.2017
304Basit DC Jeneratör52701.05.2017
303Çizgi izleyen robot73701.05.2017
302Çizgi izleyen robot60901.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü57901.05.2017
3008 Led Flasör66001.05.2017
2990-9 Sayici144801.05.2017
298Alkis Sensörü148201.05.2017
297Servo Motor Test Devresi151101.05.2017
296Güç Göstergesi63101.05.2017
295Havada Yazi 257601.05.2017
2940-99 CMOS Sayici174101.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a71901.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi56501.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...131401.05.2017
290Stres Testi Devresi52401.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi61101.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü109701.05.2017
287USB FM verici85701.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi136701.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi51801.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33585501.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi59201.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi64801.05.2017
281Havada Yazi53101.05.2017
280Yaklasim Sensörü95601.05.2017
279Basit FM verici105301.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici93501.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi74401.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü178001.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi81401.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci64401.05.2017
2730-9999 sayici devresi91301.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)580801.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi78501.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi63001.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi54201.05.2017
265Karanlikta yanan lamba130901.05.2017
26416f628a Melodi Devresi125301.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)353101.05.2017
261Vu metre55701.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)104601.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...89601.05.2017
2549V pil için sarj test devresi111501.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)86601.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a90801.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre71801.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi214301.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi218901.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi76201.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)73101.05.2017
246Basit FM verici56901.05.2017
245Su seviye Dedektoru73701.05.2017
244Ruzgar dedektoru49901.05.2017
243Yagmur alarm devresi119001.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)60401.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi41701.05.2017
240Isik izleyen robot46701.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi107601.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi66701.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda61201.05.2017
236Basit Dc Jeneratör46701.05.2017
235Basit Metal Dedektörü244101.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü96601.05.2017
233Siren420901.05.2017
232555'li Metal Dedektörü317601.05.2017
231Wav uzantili kapi zili57601.05.2017
230Su Seviye Dedektörü58601.05.2017
229PIR'li haraket sensörü110101.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri137301.05.2017
227Elektronik Pusula48301.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü54301.05.2017
225Mosfetli Sigorta55901.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü72501.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...52801.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör77601.05.2017
221Soft Flasör54501.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler169601.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li162301.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi134301.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi58301.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi250101.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi64701.05.2017
2133lü Led Flip Flop422001.05.2017
212Siren Devreleri46401.05.2017
211Karisik Siren Devreleri47401.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi253901.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi109801.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi99001.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü61701.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre84401.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma107501.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi65301.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)53001.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici48201.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi55901.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi208601.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru48101.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru57301.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi52201.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...50601.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre61201.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)45101.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi108501.05.2017
192Toricelli Barometresi67201.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi82001.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü59601.05.2017
189Ikili Sayi Saati59401.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi165101.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi51601.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü46601.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi264401.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi131001.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi50801.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi57001.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi53601.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi69301.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...54501.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi49301.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi71801.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi145901.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi117701.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici135801.05.2017
172200 W Amfi Devresi90901.05.2017
171Gerilim Yükselteci48901.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü59201.05.2017
169Yaklasma Sensörü58901.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü52701.05.2017
167Ses Sensörü59701.05.2017
166PWM Modülatörü65501.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç47701.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi238201.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi81401.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi86301.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei45901.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi173901.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi74601.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm41901.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi93001.05.2017
1553 Ledli Flasör49701.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi106501.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi92701.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi59001.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi192301.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...87501.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi64701.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi69001.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci114101.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi73201.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi129401.05.2017
143Kablosuz Mikrofon78701.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...170201.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi63301.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi162801.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi62401.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü108901.05.2017
137Kara Simsek Devresi161101.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama48301.05.2017
135Melodi Devresi141901.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü58001.05.2017
132Pusula54301.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre147701.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici53201.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi57501.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)62101.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi51601.05.2017
1255 Ledli Flasör87101.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi55501.05.2017
123Melodili Korna175101.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi84701.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi50501.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü61401.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici78801.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi115601.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi239601.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675143901.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi63701.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi95801.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti53601.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas47801.05.2017
109Termometre Devresi129101.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru40301.05.2017
107Ses ile Role kontrolü136301.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi78801.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi49801.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi186601.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi94801.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi97501.05.2017
100Röle esdegeri devreler59701.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi141201.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi55801.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör57501.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör65401.05.2017
94Ba6144 Vumetre92901.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi122201.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci169001.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt170801.05.2017
90LdrUm6699701.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci159701.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü70301.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)98701.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi55601.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi71001.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici78501.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri168701.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri83401.05.2017
815x7 Led Matris116301.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi135301.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu202601.05.2017
78555'li 7 Segment sayici167501.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...46301.05.2017
76Pic'li Kapi zili52401.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu105901.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi79001.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon92901.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti64301.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu48301.05.2017
701404'lü Verici Devresi47701.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre112101.05.2017
68Uzaktan Kumanda65901.05.2017
66Nem dedektörü89301.05.2017
65Melodi Üreteci60101.05.2017
64Kapi Zili113501.05.2017
63Fm verici60601.05.2017
61Böcek Dedektörü52301.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi165601.05.2017
59Fm Verici Devresi58201.05.2017
57TDA 7000 FM182401.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu154801.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi132301.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi86101.05.2017
53555'li nem dedektörü88201.05.2017
52Kara Simsek Devresi65101.05.2017
5110 Ledli Vumetre76501.05.2017
50Transistörlü Verici55101.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti71701.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi618801.05.2017
38Basit Metal Dedektoru53701.05.2017
37LCD termometre56401.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi158401.05.2017
35Pic'li metal dedektörü107901.05.2017
3478xx-79xx'li devreler67201.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi65001.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi47001.05.2017
30Pilsiz el feneri60901.05.2017
2950 555'li devre59501.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre78101.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre71601.05.2017
25IR Algilayici Devre55901.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi505501.05.2017
23Polis Sireni145501.05.2017
227 Segment Sayici170801.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi153601.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)104601.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi225901.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi98001.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu248201.05.2017
16555'li zamanlayici devresi138701.05.2017
14IR tekrarlayici55001.05.2017
13Seri Pic Programlayici65001.05.2017
12FM verici 63701.05.2017
11Havada yazan yazi77101.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz100001.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba149801.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)102401.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...219801.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba83801.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör240301.05.2017
3555'li Flasör113401.05.2017
2Flip Flop124801.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi116601.05.2017