Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba6427.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 3727.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)6919.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü5403.10.2017
692Arduino Ses Sensörü8318.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit12815.08.2017
690Wireless Voltage Detector17907.07.2017
689Korna Devresi12520.06.2017
688Fan Kontrol Devresi19820.06.2017
687FM Verici13320.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi25727.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V317727.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi26727.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi22127.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher20527.05.2017
681Bass Tiz Filtresi20227.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...17826.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit29926.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi26025.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı24221.05.2017
676Pervane Yazı Devresi25418.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB21201.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 25901.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)28101.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor40401.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü38101.05.2017
669Led Hipnoz Devresi24301.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi22701.05.2017
667Köstebek Kovucu26701.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü26801.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi32101.05.2017
6644017,555 Zar Devresi23001.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier20201.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama23401.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar21501.05.2017
660Güç kesinti alarmı32401.05.2017
659Analog kovalayan devre23501.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 238201.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...70501.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi48701.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit22301.05.2017
654LM358 Application Circuits25201.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp22401.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi38901.05.2017
651USB Light24701.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba40301.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n305533901.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter34601.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...26501.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi27101.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 26101.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi62301.05.2017
643LM386 Amplifier30401.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger30601.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi28601.05.2017
640Çift 555'li siren27301.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit54901.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger26901.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü33701.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor23701.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit29601.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri28501.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma38301.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)27401.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi30601.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 26201.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)31901.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması35401.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı49201.05.2017
62412 A isimler (12Volt)32801.05.2017
623Kaan 12Volt Isim27201.05.2017
622Invertor35901.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation27901.05.2017
620Battery Charging Circuit39901.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project35601.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu31801.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi30401.05.2017
615Class A Amp Application25101.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç28801.05.2017
613Simplest Audio Amp27201.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit24401.05.2017
611Clap Switch36201.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici35901.05.2017
6092to1 Multiplexer30001.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi30601.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)40001.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma67001.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı61301.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger63201.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre47501.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici44101.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu49701.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)263201.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 75101.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü48501.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 49701.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü45901.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol70201.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...55501.05.2017
593Arduino RFID uygulaması55601.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS23073101.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması40901.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v61201.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici39001.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı49701.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit41001.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 54101.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi64901.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 240001.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici55601.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi49801.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat76801.05.2017
58016f877a'lı dijital saat64001.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması332501.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi57001.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici36301.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma53601.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı43801.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ107001.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi71201.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit51501.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü56301.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması59001.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi82701.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü93701.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma88301.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...729801.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör54101.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)66601.05.2017
5580-999 Sayıcı60001.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler81501.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi53701.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma89301.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)69201.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü52901.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol52801.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...76201.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici53601.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)256201.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon49201.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a54101.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon58101.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 70201.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a56301.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)78401.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi63401.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)96901.05.2017
539220 Volt Flip Flop102701.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması70901.05.2017
537Spindle motor arduino driver71301.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı103101.05.2017
535PWM Devresi(555)83801.05.2017
534LM317'li Amfi116201.05.2017
533TDA 2004 Amfi210201.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)75301.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü74901.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu73201.05.2017
529Işığa duyarlı alarm90401.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici70501.05.2017
527Sıralı led flaşör90501.05.2017
526Voltaj Üçleyici66701.05.2017
525Voltaj Çiftleyici74801.05.2017
524Dokunuş Sensörü75601.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba88701.05.2017
521220Volt Flaşör87101.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama74101.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı75401.05.2017
518555'li Flaşör119301.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni115001.05.2017
516Su Sensörü (555)81401.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre73901.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı190001.05.2017
513AC Kablo Bulucu73501.05.2017
512Oyuncak Org62501.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit62301.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)59701.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)70501.05.2017
5081.5 Volt Flasher65901.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)65101.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası73601.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)61701.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör86701.05.2017
503Otomatik gece lambası86301.05.2017
502555'li flip flop devresi181301.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103680801.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre77401.05.2017
498Arduino Servo Drive Project57801.05.2017
497220V Dimmer 86701.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter69301.05.2017
495tda 7560 v3 50601.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı63001.05.2017
488Ba1404 Verici92901.05.2017
487Ba1404 Verici52401.05.2017
484Hareket sensörlü kumanda devresi82601.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası60301.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi68801.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre118101.05.2017
478KA2281 Vumetre57801.05.2017
477Pasif Filtre50701.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 57401.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)147701.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi138701.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)134801.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560141601.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici77301.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü62501.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba72801.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)63401.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre85301.05.2017
4583x3x3 Led Küp65501.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)167201.05.2017
452FM Verici (2 watt)71501.05.2017
451FM Alıcı73701.05.2017
450Ba1404 Verici53501.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)106301.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)199101.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)85101.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı89201.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi52901.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı171401.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi88701.05.2017
4405x7 Matris Devresi60001.05.2017
437Polis Çakar Devresi131301.05.2017
436transistorlü vumetre61101.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı73501.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör59101.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi292101.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)52901.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter52701.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)103901.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç67901.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı82201.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü78801.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi66001.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı62501.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör56201.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili182901.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre139401.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)97701.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi95701.05.2017
416Dinleme Cihazı82101.05.2017
415Mono Vumetre53701.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo65601.05.2017
413Transistörlü Vumetre72601.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)80701.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi175901.05.2017
410Ledle Hat Çalışması57001.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324337701.05.2017
408555 Timer Hesap Programı50501.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği55601.05.2017
406220Volt Led Lamba66501.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre60401.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi61301.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli61501.05.2017
40116f84 Kapı zili57401.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt68401.05.2017
399Piano Pic148301.05.2017
39816F877a Termostat Devresi66701.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi59601.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li75201.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları87501.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım73101.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör75401.05.2017
392TK19 Alıcı devresi104701.05.2017
391Oyuncak Org50901.05.2017
390555'li siren50401.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi84201.05.2017
388Ring Osilatör70301.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı73001.05.2017
386Flip Flop NPN55601.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)57101.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü54301.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi67601.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi77601.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü58101.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi62601.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi68301.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67552301.05.2017
376Gaz Sensörü57201.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci50001.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer68501.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi54101.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi64501.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri67901.05.2017
370Zamanlama Devreleri62701.05.2017
369Vumetre Devreleri52601.05.2017
368Verici Devreleri47101.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri57801.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri42901.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri48301.05.2017
364Sayıcı Devresi39701.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri46901.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları50901.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri40901.05.2017
360On Off Devreleri47901.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler52501.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi47301.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri48001.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi67301.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi51901.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi70601.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre53801.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre53901.05.2017
351220 Volt Dimmer81901.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi72501.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma52801.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre46001.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi57801.05.2017
346Transistör Test Devresi68301.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi92001.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi67501.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi110101.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)56101.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t62601.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)60501.05.2017
3392 Watt FM Verici52801.05.2017
338Led Dimmer56001.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)58101.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı61801.05.2017
3357413 Basit Verici51401.05.2017
334Polis F1 Çakar109301.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi60401.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi68401.05.2017
330Isis simülasyon devreleri46501.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari54001.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri65701.05.2017
327Firildak yazi devresi64001.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti68201.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 256601.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici50601.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici86801.05.2017
32216f877a yilan oyunu61601.05.2017
32116f628a zar63601.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI67301.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi112001.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi62701.05.2017
317Havada Yazi V270501.05.2017
316Step Motor Sürücü65301.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru57701.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi72901.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi69601.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi54601.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi57401.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi204601.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre121001.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü79001.05.2017
306Dtmf Encoder64801.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü80501.05.2017
304Basit DC Jeneratör63901.05.2017
303Çizgi izleyen robot68301.05.2017
302Çizgi izleyen robot74901.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü69301.05.2017
3008 Led Flasör67201.05.2017
2990-9 Sayici75301.05.2017
298Alkis Sensörü94901.05.2017
297Servo Motor Test Devresi75001.05.2017
296Güç Göstergesi54101.05.2017
295Havada Yazi 258701.05.2017
2940-99 CMOS Sayici90901.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a74101.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi36801.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...61301.05.2017
290Stres Testi Devresi48701.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi60101.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü70001.05.2017
287USB FM verici59001.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi63801.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi49601.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33562501.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi56001.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi44101.05.2017
281Havada Yazi49901.05.2017
280Yaklasim Sensörü66501.05.2017
279Basit FM verici60901.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici76301.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi57801.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü61101.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi68201.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci49101.05.2017
2730-9999 sayici devresi66101.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)489301.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi65201.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi60601.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi50801.05.2017
265Karanlikta yanan lamba74901.05.2017
26416f628a Melodi Devresi99001.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)156801.05.2017
261Vu metre56401.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)64401.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...81801.05.2017
2549V pil için sarj test devresi82301.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)56601.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a95801.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre62701.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi130601.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi66601.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi60401.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)55201.05.2017
246Basit FM verici51501.05.2017
245Su seviye Dedektoru48401.05.2017
244Ruzgar dedektoru54201.05.2017
243Yagmur alarm devresi63901.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)82301.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi44401.05.2017
240Isik izleyen robot47501.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi64501.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi65201.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda56201.05.2017
236Basit Dc Jeneratör45401.05.2017
235Basit Metal Dedektörü152601.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü66401.05.2017
233Siren90601.05.2017
232555'li Metal Dedektörü327001.05.2017
231Wav uzantili kapi zili51201.05.2017
230Su Seviye Dedektörü51701.05.2017
229PIR'li haraket sensörü59101.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri99001.05.2017
227Elektronik Pusula57301.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü56801.05.2017
225Mosfetli Sigorta63701.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü54601.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...54001.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör52701.05.2017
221Soft Flasör48301.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler125501.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li99301.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi83501.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi70901.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi138001.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi58401.05.2017
2133lü Led Flip Flop175701.05.2017
212Siren Devreleri53401.05.2017
211Karisik Siren Devreleri52401.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi131901.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi73101.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi59201.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü56301.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre59901.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma49201.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi51301.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)48001.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici53801.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi51601.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi211401.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru54101.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru54001.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi55901.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...51801.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre54001.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)49201.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi73301.05.2017
192Toricelli Barometresi46101.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi65101.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü60001.05.2017
189Ikili Sayi Saati57101.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi55301.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi48301.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü50301.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi97101.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi67601.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi46101.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi57501.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi45501.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi48801.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...51001.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi48301.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi46701.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi53301.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi56801.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici75501.05.2017
172200 W Amfi Devresi74001.05.2017
171Gerilim Yükselteci48501.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü45801.05.2017
169Yaklasma Sensörü47001.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü50701.05.2017
167Ses Sensörü69701.05.2017
166PWM Modülatörü57001.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç55301.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi145901.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi53201.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi55301.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei46501.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi57801.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi55401.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm42001.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi59401.05.2017
1553 Ledli Flasör46401.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi49401.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi67301.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi55601.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi54901.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...75901.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi69401.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi48201.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci77601.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi56601.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi64701.05.2017
143Kablosuz Mikrofon61401.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...105901.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi63601.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi57301.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi56501.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü56201.05.2017
137Kara Simsek Devresi62101.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama54901.05.2017
135Melodi Devresi116001.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü57701.05.2017
132Pusula57401.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre98501.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici60201.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi56401.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)53601.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi54901.05.2017
1255 Ledli Flasör52701.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi55501.05.2017
123Melodili Korna197901.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi47401.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi56001.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü46001.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici78601.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi72201.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi179401.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675153501.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi78301.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi77901.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti73501.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas57201.05.2017
109Termometre Devresi60601.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru51401.05.2017
107Ses ile Role kontrolü63601.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi63201.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi50801.05.2017
1040 santigrat derece dedektörü46801.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi61401.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi54001.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi55201.05.2017
100Röle esdegeri devreler54701.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi69501.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi45301.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör50001.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör54301.05.2017
94Ba6144 Vumetre51901.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi51301.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci111601.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt138001.05.2017
90LdrUm6640801.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci135901.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü62201.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)68801.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi59501.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi55701.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici65001.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri76901.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri58701.05.2017
815x7 Led Matris94001.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi52701.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu175901.05.2017
78555'li 7 Segment sayici43201.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...51001.05.2017
76Pic'li Kapi zili54301.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu76801.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi71801.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon85001.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti63401.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu55601.05.2017
701404'lü Verici Devresi58301.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre64001.05.2017
68Uzaktan Kumanda61101.05.2017
66Nem dedektörü69001.05.2017
65Melodi Üreteci54601.05.2017
64Kapi Zili73701.05.2017
63Fm verici48001.05.2017
61Böcek Dedektörü61401.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi81901.05.2017
59Fm Verici Devresi53301.05.2017
57TDA 7000 FM78701.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu73001.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi65001.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi69901.05.2017
53555'li nem dedektörü53301.05.2017
52Kara Simsek Devresi59801.05.2017
5110 Ledli Vumetre72001.05.2017
50Transistörlü Verici49201.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti57701.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi161101.05.2017
38Basit Metal Dedektoru56901.05.2017
37LCD termometre59601.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi84301.05.2017
35Pic'li metal dedektörü86201.05.2017
3478xx-79xx'li devreler56601.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi68601.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi41001.05.2017
30Pilsiz el feneri56101.05.2017
2950 555'li devre59401.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre59901.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre70601.05.2017
25IR Algilayici Devre53401.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi146601.05.2017
23Polis Sireni68701.05.2017
227 Segment Sayici74901.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi109601.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)55301.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi141601.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi79101.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu169501.05.2017
16555'li zamanlayici devresi76201.05.2017
14IR tekrarlayici53701.05.2017
13Seri Pic Programlayici74701.05.2017
12FM verici 58601.05.2017
11Havada yazan yazi70401.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz79301.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba74201.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)80401.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...79001.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba72901.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör196901.05.2017
3555'li Flasör85801.05.2017
2Flip Flop104801.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi106401.05.2017