Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu2210.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması60911.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi109206.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi49319.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi61223.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı66214.03.2018
712Thristor Test Circuit78014.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi183611.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi58608.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu47803.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü56703.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi187802.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü52301.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)55822.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)75719.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü100419.01.2018
702555'li Siren Devresi97119.01.2018
701555'li Metal Dedektörü211019.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı65423.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator44812.12.2017
6981.5 Volt Flaşör57112.12.2017
697Sese Göre yanan LED88605.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba117227.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 65527.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)70019.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü43603.10.2017
692Arduino Ses Sensörü59218.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit113515.08.2017
690Wireless Voltage Detector49807.07.2017
689Korna Devresi71420.06.2017
688Fan Kontrol Devresi88320.06.2017
687FM Verici55020.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi72027.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V338627.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi97827.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi70127.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher55927.05.2017
681Bass Tiz Filtresi46627.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...42726.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit239226.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi136025.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı66721.05.2017
676Pervane Yazı Devresi93218.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB39601.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 72801.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)91201.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor135201.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü67301.05.2017
669Led Hipnoz Devresi56001.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi37401.05.2017
667Köstebek Kovucu61901.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü45401.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi77001.05.2017
6644017,555 Zar Devresi60801.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier30001.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama33201.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar49501.05.2017
660Güç kesinti alarmı103501.05.2017
659Analog kovalayan devre36801.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2101201.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...342201.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi141001.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit74701.05.2017
654LM358 Application Circuits51401.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp33501.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi139401.05.2017
651USB Light35001.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba96901.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055113101.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter85601.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...50301.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi32101.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 103801.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi70901.05.2017
643LM386 Amplifier56801.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger37201.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi52601.05.2017
640Çift 555'li siren56001.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit107401.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger36601.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü107901.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor32201.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit57901.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri45401.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma83501.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)54701.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi72701.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 30201.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)54801.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması45301.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı76401.05.2017
62412 A isimler (12Volt)43501.05.2017
623Kaan 12Volt Isim34601.05.2017
622Invertor43301.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation35001.05.2017
620Battery Charging Circuit153101.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project60401.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu76301.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi48901.05.2017
615Class A Amp Application28801.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç47301.05.2017
613Simplest Audio Amp36301.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit37801.05.2017
611Clap Switch36201.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici31401.05.2017
6092to1 Multiplexer29201.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi32401.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)55001.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma137001.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı126501.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger121401.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre48701.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici37801.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu49501.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)882501.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 223401.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü51801.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 51101.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü36401.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol95001.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...45501.05.2017
593Arduino RFID uygulaması56501.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS23084701.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması38001.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v63501.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici49001.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı41801.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit40301.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 35901.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi68301.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 238701.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici54601.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi64201.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat91301.05.2017
58016f877a'lı dijital saat77301.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması501401.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi61201.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici32501.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma44801.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı69001.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ147101.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi83701.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit103701.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü55801.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması57801.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi99101.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü217801.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma65801.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...403501.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör36901.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)57501.05.2017
5580-999 Sayıcı40901.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler64501.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi95501.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma433001.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)65101.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü48801.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol36201.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...65501.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici43401.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)469701.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon46101.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a48801.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon33801.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 65201.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a59401.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)87201.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi36401.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)89501.05.2017
539220 Volt Flip Flop116501.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması31801.05.2017
537Spindle motor arduino driver66001.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı64101.05.2017
535PWM Devresi(555)92801.05.2017
534LM317'li Amfi192701.05.2017
533TDA 2004 Amfi206401.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)50901.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü60701.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu56401.05.2017
529Işığa duyarlı alarm62701.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici52101.05.2017
527Sıralı led flaşör62601.05.2017
526Voltaj Üçleyici47501.05.2017
525Voltaj Çiftleyici55001.05.2017
524Dokunuş Sensörü34901.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba87001.05.2017
521220Volt Flaşör76601.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama41501.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı179001.05.2017
518555'li Flaşör68401.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni43101.05.2017
516Su Sensörü (555)48901.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre38301.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı204101.05.2017
513AC Kablo Bulucu40701.05.2017
512Oyuncak Org39001.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit35301.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)33801.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)50601.05.2017
5081.5 Volt Flasher38401.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)40701.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası85601.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)35701.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör91301.05.2017
503Otomatik gece lambası75001.05.2017
502555'li flip flop devresi148301.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103648001.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre63701.05.2017
498Arduino Servo Drive Project31401.05.2017
497220V Dimmer 79401.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter41501.05.2017
495tda 7560 v3 30301.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı32601.05.2017
488Ba1404 Verici78901.05.2017
487Ba1404 Verici42001.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası37401.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi64701.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre88001.05.2017
478KA2281 Vumetre46101.05.2017
477Pasif Filtre38901.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 44801.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)143301.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi93601.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)154001.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560131701.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici66601.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü36901.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba46201.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)50901.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre47601.05.2017
4583x3x3 Led Küp56901.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)176901.05.2017
452FM Verici (2 watt)63901.05.2017
451FM Alıcı52701.05.2017
450Ba1404 Verici32801.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)89801.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)116001.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)130501.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı51901.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi42601.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı166201.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi63101.05.2017
4405x7 Matris Devresi30901.05.2017
437Polis Çakar Devresi84701.05.2017
436transistorlü vumetre101101.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı39501.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör54001.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi180701.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)35201.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter39701.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)81101.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç42501.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı64101.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü66601.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi56501.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı35901.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör36701.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili118401.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre140001.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)57601.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi99501.05.2017
416Dinleme Cihazı48401.05.2017
415Mono Vumetre47701.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo74301.05.2017
413Transistörlü Vumetre142001.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)65501.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi115101.05.2017
410Ledle Hat Çalışması32001.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324280601.05.2017
408555 Timer Hesap Programı30801.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği44301.05.2017
406220Volt Led Lamba39701.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre58101.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi37301.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli37301.05.2017
40116f84 Kapı zili45001.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt61301.05.2017
399Piano Pic127801.05.2017
39816F877a Termostat Devresi33601.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi40501.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li44601.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları63201.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım51501.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör103501.05.2017
392TK19 Alıcı devresi113601.05.2017
391Oyuncak Org39401.05.2017
390555'li siren35501.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi73401.05.2017
388Ring Osilatör65301.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı49801.05.2017
386Flip Flop NPN48501.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)78501.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü45701.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi63501.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi68301.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü77501.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi37601.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi71401.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67556601.05.2017
376Gaz Sensörü33201.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci35801.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer74801.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi34301.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi59101.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri31301.05.2017
370Zamanlama Devreleri47501.05.2017
369Vumetre Devreleri34501.05.2017
368Verici Devreleri33901.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri35201.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri28401.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri31601.05.2017
364Sayıcı Devresi28401.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri34501.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları34501.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri32101.05.2017
360On Off Devreleri34601.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler34701.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi32701.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri31601.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi36201.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi29801.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi42901.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre43101.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre33801.05.2017
351220 Volt Dimmer54101.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi122301.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma44901.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre31601.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi41201.05.2017
346Transistör Test Devresi64801.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi95101.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi95301.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi86501.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)37601.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t40201.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)39701.05.2017
3392 Watt FM Verici52801.05.2017
338Led Dimmer49401.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)34301.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı54701.05.2017
3357413 Basit Verici27101.05.2017
334Polis F1 Çakar62601.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi44601.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi43001.05.2017
330Isis simülasyon devreleri29801.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari33401.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri44101.05.2017
327Firildak yazi devresi34901.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti44301.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 236301.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici36101.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici49301.05.2017
32216f877a yilan oyunu39201.05.2017
32116f628a zar37601.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI39301.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi135101.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi44001.05.2017
317Havada Yazi V238001.05.2017
316Step Motor Sürücü42001.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru34001.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi62201.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi107101.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi64101.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi51601.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi236401.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre65301.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü98801.05.2017
306Dtmf Encoder93901.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü76701.05.2017
304Basit DC Jeneratör33401.05.2017
303Çizgi izleyen robot41001.05.2017
302Çizgi izleyen robot35101.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü35501.05.2017
3008 Led Flasör38601.05.2017
2990-9 Sayici63201.05.2017
298Alkis Sensörü71801.05.2017
297Servo Motor Test Devresi81501.05.2017
296Güç Göstergesi36901.05.2017
295Havada Yazi 237701.05.2017
2940-99 CMOS Sayici89201.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a38601.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi31301.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...66901.05.2017
290Stres Testi Devresi32401.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi29101.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü54201.05.2017
287USB FM verici60601.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi63301.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi31401.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33541901.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi38701.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi36801.05.2017
281Havada Yazi30901.05.2017
280Yaklasim Sensörü40701.05.2017
279Basit FM verici46001.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici50101.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi44901.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü86901.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi43001.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci31901.05.2017
2730-9999 sayici devresi50901.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)312201.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi51301.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi37401.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi34801.05.2017
265Karanlikta yanan lamba52001.05.2017
26416f628a Melodi Devresi80701.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)230501.05.2017
261Vu metre35101.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)64401.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...57001.05.2017
2549V pil için sarj test devresi59601.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)55201.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a54101.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre34901.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi129501.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi117601.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi45201.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)37101.05.2017
246Basit FM verici33001.05.2017
245Su seviye Dedektoru35201.05.2017
244Ruzgar dedektoru33301.05.2017
243Yagmur alarm devresi68501.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)38001.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi25901.05.2017
240Isik izleyen robot30001.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi52201.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi38601.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda31301.05.2017
236Basit Dc Jeneratör27701.05.2017
235Basit Metal Dedektörü136301.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü51401.05.2017
233Siren360501.05.2017
232555'li Metal Dedektörü206601.05.2017
231Wav uzantili kapi zili30501.05.2017
230Su Seviye Dedektörü37801.05.2017
229PIR'li haraket sensörü51401.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri79901.05.2017
227Elektronik Pusula31201.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü31001.05.2017
225Mosfetli Sigorta35401.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü37301.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...33001.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör39801.05.2017
221Soft Flasör27601.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler96501.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li76201.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi66001.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi38701.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi144501.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi37301.05.2017
2133lü Led Flip Flop235301.05.2017
212Siren Devreleri31501.05.2017
211Karisik Siren Devreleri30701.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi122101.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi55601.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi67301.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü39901.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre39201.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma44801.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi37101.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)32501.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici28701.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi32601.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi119001.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru27701.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru34701.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi35101.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...31801.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre40001.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)27301.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi65201.05.2017
192Toricelli Barometresi28801.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi58601.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü38601.05.2017
189Ikili Sayi Saati36901.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi56701.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi28501.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü30301.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi165301.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi63701.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi31601.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi32101.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi36501.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi37101.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...30401.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi30101.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi36401.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi65001.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi43201.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici69201.05.2017
172200 W Amfi Devresi60501.05.2017
171Gerilim Yükselteci28001.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü33601.05.2017
169Yaklasma Sensörü35201.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü34401.05.2017
167Ses Sensörü35801.05.2017
166PWM Modülatörü39901.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç29801.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi146201.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi37001.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi48601.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei27401.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi76901.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi46901.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm24801.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi49401.05.2017
1553 Ledli Flasör29701.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi46201.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi45701.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi34201.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi88201.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...49401.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi40801.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi31601.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci68801.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi48301.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi72701.05.2017
143Kablosuz Mikrofon35001.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...83901.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi37101.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi75901.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi30501.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü49101.05.2017
137Kara Simsek Devresi66001.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama30301.05.2017
135Melodi Devresi78701.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü36701.05.2017
132Pusula34901.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre92001.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici30401.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi36501.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)34801.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi33901.05.2017
1255 Ledli Flasör42901.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi34501.05.2017
123Melodili Korna90101.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi46301.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi29801.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü33401.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici42301.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi65201.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi155801.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f67596301.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi41601.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi54801.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti33901.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas29801.05.2017
109Termometre Devresi49901.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru26001.05.2017
107Ses ile Role kontrolü63101.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi46401.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi32301.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi70301.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi39501.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi47601.05.2017
100Röle esdegeri devreler32501.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi74101.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi27201.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör39601.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör35001.05.2017
94Ba6144 Vumetre57601.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi56001.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci90801.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt106601.05.2017
90LdrUm6645901.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci106901.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü44201.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)47701.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi34201.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi36101.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici42001.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri90901.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri50801.05.2017
815x7 Led Matris87801.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi60101.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu121401.05.2017
78555'li 7 Segment sayici87701.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...28301.05.2017
76Pic'li Kapi zili30401.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu63701.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi48501.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon45601.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti42101.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu30901.05.2017
701404'lü Verici Devresi32401.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre65801.05.2017
68Uzaktan Kumanda39101.05.2017
66Nem dedektörü50901.05.2017
65Melodi Üreteci32601.05.2017
64Kapi Zili50501.05.2017
63Fm verici34001.05.2017
61Böcek Dedektörü35001.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi107301.05.2017
59Fm Verici Devresi37401.05.2017
57TDA 7000 FM103001.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu82801.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi63801.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi52901.05.2017
53555'li nem dedektörü50801.05.2017
52Kara Simsek Devresi37601.05.2017
5110 Ledli Vumetre46701.05.2017
50Transistörlü Verici37401.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti40201.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi354001.05.2017
38Basit Metal Dedektoru34301.05.2017
37LCD termometre36001.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi98101.05.2017
35Pic'li metal dedektörü59101.05.2017
3478xx-79xx'li devreler49201.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi40401.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi29901.05.2017
30Pilsiz el feneri33601.05.2017
2950 555'li devre37701.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre43701.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre47201.05.2017
25IR Algilayici Devre36401.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi338901.05.2017
23Polis Sireni66701.05.2017
227 Segment Sayici89901.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi84901.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)45101.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi138601.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi54201.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu146301.05.2017
16555'li zamanlayici devresi84901.05.2017
14IR tekrarlayici33901.05.2017
13Seri Pic Programlayici46001.05.2017
12FM verici 38001.05.2017
11Havada yazan yazi50101.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz62501.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba83201.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)51501.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...156801.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba46801.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör144201.05.2017
3555'li Flasör62701.05.2017
2Flip Flop70801.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi80201.05.2017