Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
724Bitik Pilden 5V 53 mA enerji almak2226.12.2020
723Ds18b20 Esp8266 Micropython hava durumu istasyonu2620.12.2020
722MicroPython'la Led Yakıp Söndürme(ESP8266)4612.12.2020
721Arduino Kumanda Kodu Alma 26814.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu24310.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması85111.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi165206.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi71319.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi95423.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı97814.03.2018
712Thristor Test Circuit109614.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi269311.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi80508.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu71403.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü77403.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi252102.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü79901.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)84222.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)115319.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü147519.01.2018
702555'li Siren Devresi143319.01.2018
701555'li Metal Dedektörü278719.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı95123.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator61412.12.2017
6981.5 Volt Flaşör83312.12.2017
697Sese Göre yanan LED136905.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba180227.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 87427.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)98219.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü61503.10.2017
692Arduino Ses Sensörü83518.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit165615.08.2017
690Wireless Voltage Detector74707.07.2017
689Korna Devresi113220.06.2017
688Fan Kontrol Devresi148820.06.2017
687FM Verici74720.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi111827.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V358127.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi129127.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi103027.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher87827.05.2017
681Bass Tiz Filtresi64027.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...60526.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit299926.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi186425.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı98521.05.2017
676Pervane Yazı Devresi122618.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB56501.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 93501.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)133801.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor173801.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü96801.05.2017
669Led Hipnoz Devresi71201.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi51201.05.2017
667Köstebek Kovucu90101.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü62001.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi107501.05.2017
6644017,555 Zar Devresi86001.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier40601.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama46001.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar80801.05.2017
660Güç kesinti alarmı124701.05.2017
659Analog kovalayan devre47701.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2145801.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...381101.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi174601.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit89601.05.2017
654LM358 Application Circuits69501.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp59601.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi200501.05.2017
651USB Light46201.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba128701.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055157201.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter109701.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...63501.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi42401.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 116301.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi109401.05.2017
643LM386 Amplifier74301.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger52101.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi64701.05.2017
640Çift 555'li siren74901.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit136001.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger47201.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü131101.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor42001.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit70101.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri62501.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma114701.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)70601.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi101301.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 40001.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)71401.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması72701.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı98201.05.2017
62412 A isimler (12Volt)55601.05.2017
623Kaan 12Volt Isim44501.05.2017
622Invertor61101.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation44601.05.2017
620Battery Charging Circuit192501.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project74901.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu110301.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi71101.05.2017
615Class A Amp Application37301.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç65701.05.2017
613Simplest Audio Amp46901.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit48401.05.2017
611Clap Switch47101.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici40901.05.2017
6092to1 Multiplexer39901.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi43701.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)66001.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma199701.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı183101.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger136201.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre59601.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici51601.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu72001.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)1001801.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 259001.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü71801.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 67101.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü47801.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol136401.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...61401.05.2017
593Arduino RFID uygulaması70301.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230109701.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması54301.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v78601.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici65601.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı53501.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit53201.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 45101.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi84901.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 252201.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici76901.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi95101.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat118401.05.2017
58016f877a'lı dijital saat98301.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması633201.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi79201.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici39901.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma64701.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı102601.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ225701.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi116101.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit138901.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü85501.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması88501.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi137401.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü285701.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma86101.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...476001.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör50101.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)80301.05.2017
5580-999 Sayıcı60501.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler82801.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi133501.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma494601.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)81001.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü59901.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol44201.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...88601.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici56401.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)584701.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon69701.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a69301.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon41701.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 90301.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a83601.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)121301.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi49501.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)131001.05.2017
539220 Volt Flip Flop160601.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması43201.05.2017
537Spindle motor arduino driver89801.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı80001.05.2017
535PWM Devresi(555)128501.05.2017
534LM317'li Amfi270301.05.2017
533TDA 2004 Amfi270601.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)73901.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü115901.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu78401.05.2017
529Işığa duyarlı alarm92401.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici73901.05.2017
527Sıralı led flaşör84101.05.2017
526Voltaj Üçleyici64701.05.2017
525Voltaj Çiftleyici79801.05.2017
524Dokunuş Sensörü45301.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba147901.05.2017
521220Volt Flaşör98201.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama52201.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı259601.05.2017
518555'li Flaşör119801.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni61001.05.2017
516Su Sensörü (555)75501.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre50701.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı264501.05.2017
513AC Kablo Bulucu50701.05.2017
512Oyuncak Org59801.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit47501.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)44701.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)66601.05.2017
5081.5 Volt Flasher53301.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)52701.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası106901.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)46001.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör134801.05.2017
503Otomatik gece lambası106501.05.2017
502555'li flip flop devresi206601.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103666401.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre92401.05.2017
498Arduino Servo Drive Project40301.05.2017
497220V Dimmer 112501.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter54901.05.2017
495tda 7560 v3 41601.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı42801.05.2017
488Ba1404 Verici107301.05.2017
487Ba1404 Verici50701.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası46701.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi88701.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre122101.05.2017
478KA2281 Vumetre71201.05.2017
477Pasif Filtre59701.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 56001.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)179901.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi130101.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)221901.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560171601.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici101201.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü48101.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba57801.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)61401.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre62301.05.2017
4583x3x3 Led Küp69501.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)225101.05.2017
452FM Verici (2 watt)90401.05.2017
451FM Alıcı85001.05.2017
450Ba1404 Verici42001.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)122901.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)148201.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)180001.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı64301.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi57501.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı212201.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi84301.05.2017
4405x7 Matris Devresi39501.05.2017
437Polis Çakar Devresi105001.05.2017
436transistorlü vumetre159301.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı50901.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör71801.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi224901.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)48301.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter51301.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)107601.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç56601.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı88401.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü89201.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi79301.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı48501.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör48401.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili172801.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre187901.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)87901.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi149201.05.2017
416Dinleme Cihazı70401.05.2017
415Mono Vumetre67401.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo109201.05.2017
413Transistörlü Vumetre196201.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)86801.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi145001.05.2017
410Ledle Hat Çalışması42201.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324321801.05.2017
408555 Timer Hesap Programı39801.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği54701.05.2017
406220Volt Led Lamba51301.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre80701.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi48001.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli48401.05.2017
40116f84 Kapı zili67101.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt73101.05.2017
399Piano Pic158601.05.2017
39816F877a Termostat Devresi43801.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi59601.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li63801.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları82701.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım63001.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör145501.05.2017
392TK19 Alıcı devresi165801.05.2017
391Oyuncak Org51601.05.2017
390555'li siren43501.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi99901.05.2017
388Ring Osilatör87201.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı60601.05.2017
386Flip Flop NPN78801.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)99501.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü73601.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi86201.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi99601.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü134201.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi57601.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi98601.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67584901.05.2017
376Gaz Sensörü43001.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci52201.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer110401.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi43201.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi70501.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri39601.05.2017
370Zamanlama Devreleri57301.05.2017
369Vumetre Devreleri45801.05.2017
368Verici Devreleri41601.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri45601.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri36201.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri39601.05.2017
364Sayıcı Devresi35901.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri44101.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları44101.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri39601.05.2017
360On Off Devreleri43601.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler44201.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi40501.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri41301.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi45901.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi41201.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi65701.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre57401.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre45901.05.2017
351220 Volt Dimmer76101.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi175001.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma57101.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre39401.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi59501.05.2017
346Transistör Test Devresi99301.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi121001.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi131301.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi122201.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)47301.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t52701.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)51501.05.2017
3392 Watt FM Verici74201.05.2017
338Led Dimmer71201.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)43401.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı65001.05.2017
3357413 Basit Verici36801.05.2017
334Polis F1 Çakar78701.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi66601.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi53801.05.2017
330Isis simülasyon devreleri37401.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari41201.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri58101.05.2017
327Firildak yazi devresi44701.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti54401.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 251901.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici47101.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici64801.05.2017
32216f877a yilan oyunu51201.05.2017
32116f628a zar53901.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI64201.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi190701.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi56401.05.2017
317Havada Yazi V247101.05.2017
316Step Motor Sürücü51401.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru43001.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi98301.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi148401.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi95901.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi73801.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi283201.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre92601.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü133701.05.2017
306Dtmf Encoder134201.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü99001.05.2017
304Basit DC Jeneratör42501.05.2017
303Çizgi izleyen robot55201.05.2017
302Çizgi izleyen robot45001.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü46601.05.2017
3008 Led Flasör52701.05.2017
2990-9 Sayici95301.05.2017
298Alkis Sensörü107701.05.2017
297Servo Motor Test Devresi119901.05.2017
296Güç Göstergesi47801.05.2017
295Havada Yazi 247501.05.2017
2940-99 CMOS Sayici132301.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a52601.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi43001.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...102401.05.2017
290Stres Testi Devresi40101.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi42501.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü79501.05.2017
287USB FM verici71801.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi108401.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi41101.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33564401.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi47501.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi48601.05.2017
281Havada Yazi40901.05.2017
280Yaklasim Sensörü62301.05.2017
279Basit FM verici73901.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici67901.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi54601.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü135701.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi55801.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci47101.05.2017
2730-9999 sayici devresi73501.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)426901.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi67401.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi46701.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi43901.05.2017
265Karanlikta yanan lamba85801.05.2017
26416f628a Melodi Devresi107001.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)296101.05.2017
261Vu metre44701.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)85101.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...72701.05.2017
2549V pil için sarj test devresi82201.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)72301.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a69901.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre49601.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi178401.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi162101.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi61701.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)55701.05.2017
246Basit FM verici41801.05.2017
245Su seviye Dedektoru46601.05.2017
244Ruzgar dedektoru40901.05.2017
243Yagmur alarm devresi98601.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)47601.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi34001.05.2017
240Isik izleyen robot38301.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi80401.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi50101.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda42701.05.2017
236Basit Dc Jeneratör36001.05.2017
235Basit Metal Dedektörü192701.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü77801.05.2017
233Siren389001.05.2017
232555'li Metal Dedektörü257501.05.2017
231Wav uzantili kapi zili40901.05.2017
230Su Seviye Dedektörü47301.05.2017
229PIR'li haraket sensörü86501.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri106301.05.2017
227Elektronik Pusula38701.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü42601.05.2017
225Mosfetli Sigorta44601.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü52301.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...41401.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör55601.05.2017
221Soft Flasör37101.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler128301.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li120301.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi91601.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi47901.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi204001.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi48401.05.2017
2133lü Led Flip Flop343401.05.2017
212Siren Devreleri38101.05.2017
211Karisik Siren Devreleri39001.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi188801.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi87001.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi79601.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü48401.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre53101.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma68701.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi53501.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)44801.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici37101.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi41901.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi164701.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru35401.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru43801.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi42701.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...41501.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre49701.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)34701.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi85701.05.2017
192Toricelli Barometresi43501.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi71001.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü47901.05.2017
189Ikili Sayi Saati47101.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi114401.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi38201.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü37501.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi214801.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi99701.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi39101.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi40001.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi44801.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi54901.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...41201.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi37901.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi55301.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi102701.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi76401.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici100101.05.2017
172200 W Amfi Devresi79401.05.2017
171Gerilim Yükselteci35601.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü42601.05.2017
169Yaklasma Sensörü44501.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü42401.05.2017
167Ses Sensörü44401.05.2017
166PWM Modülatörü51201.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç38101.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi183101.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi55901.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi67801.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei36001.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi121801.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi57501.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm32401.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi70801.05.2017
1553 Ledli Flasör38401.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi83501.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi69301.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi44501.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi145401.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...65301.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi52001.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi42701.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci90401.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi63101.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi97701.05.2017
143Kablosuz Mikrofon46001.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...140801.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi49301.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi129501.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi42201.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü72101.05.2017
137Kara Simsek Devresi109801.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama40301.05.2017
135Melodi Devresi112101.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü44501.05.2017
132Pusula43901.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre117001.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici38901.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi47001.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)44801.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi42601.05.2017
1255 Ledli Flasör70501.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi42801.05.2017
123Melodili Korna132401.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi67501.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi36401.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü45101.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici61201.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi87401.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi201601.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675122901.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi53201.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi71201.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti43901.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas37501.05.2017
109Termometre Devresi87801.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru32201.05.2017
107Ses ile Role kontrolü97301.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi58201.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi41201.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi128201.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi57601.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi71501.05.2017
100Röle esdegeri devreler40601.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi104601.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi39001.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör48101.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör46201.05.2017
94Ba6144 Vumetre78701.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi93501.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci131401.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt136701.05.2017
90LdrUm6670001.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci130501.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü55701.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)70201.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi42901.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi48101.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici55601.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri131101.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri71601.05.2017
815x7 Led Matris105101.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi105401.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu169401.05.2017
78555'li 7 Segment sayici121101.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...35601.05.2017
76Pic'li Kapi zili40001.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu84901.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi60701.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon66601.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti51901.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu38401.05.2017
701404'lü Verici Devresi40101.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre91101.05.2017
68Uzaktan Kumanda47601.05.2017
66Nem dedektörü63401.05.2017
65Melodi Üreteci41201.05.2017
64Kapi Zili71201.05.2017
63Fm verici45301.05.2017
61Böcek Dedektörü43401.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi132001.05.2017
59Fm Verici Devresi46301.05.2017
57TDA 7000 FM148201.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu119201.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi95301.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi67301.05.2017
53555'li nem dedektörü71301.05.2017
52Kara Simsek Devresi52201.05.2017
5110 Ledli Vumetre61001.05.2017
50Transistörlü Verici46501.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti56601.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi504601.05.2017
38Basit Metal Dedektoru42001.05.2017
37LCD termometre43501.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi129001.05.2017
35Pic'li metal dedektörü82701.05.2017
3478xx-79xx'li devreler58301.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi52201.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi37901.05.2017
30Pilsiz el feneri45901.05.2017
2950 555'li devre49601.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre64301.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre62201.05.2017
25IR Algilayici Devre45401.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi421901.05.2017
23Polis Sireni110201.05.2017
227 Segment Sayici130301.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi117901.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)70101.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi182601.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi81301.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu197901.05.2017
16555'li zamanlayici devresi114801.05.2017
14IR tekrarlayici43601.05.2017
13Seri Pic Programlayici55701.05.2017
12FM verici 49201.05.2017
11Havada yazan yazi61901.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz76401.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba111601.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)72901.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...187501.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba61701.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör198201.05.2017
3555'li Flasör85501.05.2017
2Flip Flop96701.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi101901.05.2017