Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu18910.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması78511.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi147206.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi66219.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi85023.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı91814.03.2018
712Thristor Test Circuit97914.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi237411.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi74908.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu65203.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü72603.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi230502.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü74901.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)76522.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)102219.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü131719.01.2018
702555'li Siren Devresi127919.01.2018
701555'li Metal Dedektörü254819.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı85723.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator56412.12.2017
6981.5 Volt Flaşör73612.12.2017
697Sese Göre yanan LED127505.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba164027.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 82827.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)91219.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü57103.10.2017
692Arduino Ses Sensörü75418.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit147815.08.2017
690Wireless Voltage Detector68807.07.2017
689Korna Devresi99820.06.2017
688Fan Kontrol Devresi129020.06.2017
687FM Verici68620.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi98527.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V352727.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi118727.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi92727.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher79127.05.2017
681Bass Tiz Filtresi59227.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...56826.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit276226.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi167625.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı89921.05.2017
676Pervane Yazı Devresi115818.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB52101.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 89201.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)121401.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor162401.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü89801.05.2017
669Led Hipnoz Devresi67201.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi47801.05.2017
667Köstebek Kovucu81601.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü58601.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi96101.05.2017
6644017,555 Zar Devresi78801.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier37801.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama43301.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar73501.05.2017
660Güç kesinti alarmı119401.05.2017
659Analog kovalayan devre43801.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2130601.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...367801.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi162401.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit85001.05.2017
654LM358 Application Circuits62501.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp48401.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi181801.05.2017
651USB Light42801.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba117701.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055139801.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter102501.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...59201.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi38901.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 112701.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi99701.05.2017
643LM386 Amplifier69301.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger48501.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi62301.05.2017
640Çift 555'li siren69001.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit127201.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger43901.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü123301.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor38901.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit66101.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri58701.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma102201.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)67101.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi92601.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 36701.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)67601.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması63501.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı90601.05.2017
62412 A isimler (12Volt)52301.05.2017
623Kaan 12Volt Isim41001.05.2017
622Invertor56101.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation41901.05.2017
620Battery Charging Circuit182101.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project71401.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu99701.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi64501.05.2017
615Class A Amp Application34501.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç61201.05.2017
613Simplest Audio Amp43601.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit45301.05.2017
611Clap Switch44001.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici38101.05.2017
6092to1 Multiplexer35701.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi39401.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)63301.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma178101.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı166301.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger131201.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre56501.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici48501.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu64301.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)957401.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 246001.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü65601.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 63301.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü44901.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol121001.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...56701.05.2017
593Arduino RFID uygulaması66801.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230101501.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması49401.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v73701.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici61601.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı49901.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit49601.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 42501.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi81201.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 249101.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici68601.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi84001.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat109601.05.2017
58016f877a'lı dijital saat90201.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması577501.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi75901.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici37001.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma59401.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı93301.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ215201.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi106501.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit128001.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü76001.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması80401.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi123401.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü267401.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma78401.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...452401.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör45901.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)74001.05.2017
5580-999 Sayıcı49101.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler76201.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi120801.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma466501.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)76101.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü56801.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol42001.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...81601.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici52301.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)540301.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon61101.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a63101.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon39001.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 82501.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a73001.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)110001.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi46601.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)118301.05.2017
539220 Volt Flip Flop147001.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması39101.05.2017
537Spindle motor arduino driver83901.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı75601.05.2017
535PWM Devresi(555)118201.05.2017
534LM317'li Amfi244101.05.2017
533TDA 2004 Amfi243301.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)67301.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü98001.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu71101.05.2017
529Işığa duyarlı alarm82401.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici65601.05.2017
527Sıralı led flaşör79201.05.2017
526Voltaj Üçleyici59301.05.2017
525Voltaj Çiftleyici71801.05.2017
524Dokunuş Sensörü42301.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba118801.05.2017
521220Volt Flaşör92401.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama49101.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı238301.05.2017
518555'li Flaşör103801.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni54301.05.2017
516Su Sensörü (555)66001.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre46001.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı236801.05.2017
513AC Kablo Bulucu47901.05.2017
512Oyuncak Org54501.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit43401.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)40701.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)60901.05.2017
5081.5 Volt Flasher50401.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)48001.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası99601.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)42001.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör114701.05.2017
503Otomatik gece lambası94901.05.2017
502555'li flip flop devresi185301.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103661001.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre83301.05.2017
498Arduino Servo Drive Project37501.05.2017
497220V Dimmer 100901.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter50301.05.2017
495tda 7560 v3 37301.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı39801.05.2017
488Ba1404 Verici99001.05.2017
487Ba1404 Verici48001.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası44001.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi80401.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre111601.05.2017
478KA2281 Vumetre62001.05.2017
477Pasif Filtre54101.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 53001.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)167601.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi116501.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)196201.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560156801.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici92001.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü44101.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba54401.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)58501.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre58501.05.2017
4583x3x3 Led Küp66301.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)207801.05.2017
452FM Verici (2 watt)84201.05.2017
451FM Alıcı74901.05.2017
450Ba1404 Verici38301.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)110901.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)136401.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)162101.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı59901.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi53501.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı194401.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi76901.05.2017
4405x7 Matris Devresi37301.05.2017
437Polis Çakar Devresi98401.05.2017
436transistorlü vumetre140101.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı47301.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör66301.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi211001.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)43301.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter47801.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)99201.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç51401.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı80801.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü81101.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi70601.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı43801.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör43901.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili154201.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre171801.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)73401.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi136601.05.2017
416Dinleme Cihazı63101.05.2017
415Mono Vumetre63101.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo98401.05.2017
413Transistörlü Vumetre179401.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)82601.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi136101.05.2017
410Ledle Hat Çalışması39001.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324309801.05.2017
408555 Timer Hesap Programı36601.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği51701.05.2017
406220Volt Led Lamba48301.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre73801.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi44901.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli44701.05.2017
40116f84 Kapı zili59101.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt68201.05.2017
399Piano Pic148201.05.2017
39816F877a Termostat Devresi40201.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi53101.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li57701.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları77101.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım58901.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör130801.05.2017
392TK19 Alıcı devresi149101.05.2017
391Oyuncak Org47701.05.2017
390555'li siren41001.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi90801.05.2017
388Ring Osilatör78401.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı57501.05.2017
386Flip Flop NPN69801.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)91701.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü63201.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi77601.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi89201.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü113101.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi50201.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi90501.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67576301.05.2017
376Gaz Sensörü39101.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci48601.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer105101.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi40101.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi66901.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri37201.05.2017
370Zamanlama Devreleri53801.05.2017
369Vumetre Devreleri41401.05.2017
368Verici Devreleri38901.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri42201.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri34101.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri37501.05.2017
364Sayıcı Devresi33101.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri41101.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları41301.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri37201.05.2017
360On Off Devreleri41101.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler40701.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi38301.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri37501.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi42101.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi38001.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi58901.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre52801.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre41401.05.2017
351220 Volt Dimmer68101.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi158501.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma53001.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre36501.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi55501.05.2017
346Transistör Test Devresi84901.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi112501.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi121801.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi108401.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)44001.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t48501.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)47101.05.2017
3392 Watt FM Verici67501.05.2017
338Led Dimmer62401.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)40601.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı61601.05.2017
3357413 Basit Verici33301.05.2017
334Polis F1 Çakar72901.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi58901.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi50801.05.2017
330Isis simülasyon devreleri35301.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari39001.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri53101.05.2017
327Firildak yazi devresi41801.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti51501.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 248001.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici42701.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici61301.05.2017
32216f877a yilan oyunu47501.05.2017
32116f628a zar47901.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI55801.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi175201.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi52801.05.2017
317Havada Yazi V244501.05.2017
316Step Motor Sürücü49001.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru40401.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi87401.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi132501.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi87201.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi66701.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi266901.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre84701.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü122901.05.2017
306Dtmf Encoder118901.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü91301.05.2017
304Basit DC Jeneratör39701.05.2017
303Çizgi izleyen robot51201.05.2017
302Çizgi izleyen robot41901.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü43601.05.2017
3008 Led Flasör48201.05.2017
2990-9 Sayici88801.05.2017
298Alkis Sensörü94301.05.2017
297Servo Motor Test Devresi110101.05.2017
296Güç Göstergesi43501.05.2017
295Havada Yazi 244501.05.2017
2940-99 CMOS Sayici119101.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a49301.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi39701.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...86701.05.2017
290Stres Testi Devresi37601.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi39201.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü72701.05.2017
287USB FM verici67101.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi92501.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi38101.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33556401.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi44701.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi45201.05.2017
281Havada Yazi37201.05.2017
280Yaklasim Sensörü54401.05.2017
279Basit FM verici64201.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici62601.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi51301.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü116101.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi50801.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci43301.05.2017
2730-9999 sayici devresi66201.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)394901.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi62701.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi44201.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi41501.05.2017
265Karanlikta yanan lamba75501.05.2017
26416f628a Melodi Devresi99201.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)266001.05.2017
261Vu metre41801.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)78701.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...69101.05.2017
2549V pil için sarj test devresi75101.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)67101.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a66301.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre45201.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi164401.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi147501.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi56101.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)49501.05.2017
246Basit FM verici38701.05.2017
245Su seviye Dedektoru43601.05.2017
244Ruzgar dedektoru38401.05.2017
243Yagmur alarm devresi89801.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)44701.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi31401.05.2017
240Isik izleyen robot35501.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi71201.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi47801.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda39201.05.2017
236Basit Dc Jeneratör33201.05.2017
235Basit Metal Dedektörü171201.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü70201.05.2017
233Siren379801.05.2017
232555'li Metal Dedektörü236501.05.2017
231Wav uzantili kapi zili36401.05.2017
230Su Seviye Dedektörü44701.05.2017
229PIR'li haraket sensörü74401.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri96801.05.2017
227Elektronik Pusula35801.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü39001.05.2017
225Mosfetli Sigorta42001.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü48401.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...39301.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör50801.05.2017
221Soft Flasör34001.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler119101.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li107301.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi83401.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi45201.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi181001.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi46001.05.2017
2133lü Led Flip Flop302801.05.2017
212Siren Devreleri35901.05.2017
211Karisik Siren Devreleri36701.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi162701.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi78801.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi75401.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü45101.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre49401.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma61701.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi48601.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)41801.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici33801.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi37901.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi148901.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru32901.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru41101.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi40001.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...38401.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre47601.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)32001.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi77301.05.2017
192Toricelli Barometresi38001.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi67501.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü45101.05.2017
189Ikili Sayi Saati43801.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi93601.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi35101.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü35301.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi191801.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi87301.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi36501.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi37201.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi42301.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi50201.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...38301.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi35101.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi49701.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi92601.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi66601.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici89101.05.2017
172200 W Amfi Devresi75401.05.2017
171Gerilim Yükselteci32901.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü39201.05.2017
169Yaklasma Sensörü41701.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü40201.05.2017
167Ses Sensörü41201.05.2017
166PWM Modülatörü47901.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç35901.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi169901.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi49901.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi61501.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei32901.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi106401.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi54001.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm30001.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi63701.05.2017
1553 Ledli Flasör36001.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi71301.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi61201.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi41101.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi127601.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...61501.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi48901.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi39801.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci85101.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi56701.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi88901.05.2017
143Kablosuz Mikrofon41301.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...122101.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi46601.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi111901.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi39001.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü66001.05.2017
137Kara Simsek Devresi95801.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama37501.05.2017
135Melodi Devresi101101.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü41901.05.2017
132Pusula40501.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre108001.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici35801.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi44301.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)41201.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi39201.05.2017
1255 Ledli Flasör56701.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi40601.05.2017
123Melodili Korna117601.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi60801.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi34301.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü39901.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici55301.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi78101.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi190301.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675113601.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi48901.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi66301.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti40201.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas35401.05.2017
109Termometre Devresi74701.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru30501.05.2017
107Ses ile Role kontrolü86301.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi54601.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi38501.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi104701.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi50701.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi63301.05.2017
100Röle esdegeri devreler38101.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi93601.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi34301.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör45401.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör42901.05.2017
94Ba6144 Vumetre70001.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi84301.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci116301.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt125501.05.2017
90LdrUm6664301.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci121801.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü51001.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)61701.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi40101.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi44801.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici51801.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri117801.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri66101.05.2017
815x7 Led Matris102401.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi91301.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu151701.05.2017
78555'li 7 Segment sayici107401.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...33401.05.2017
76Pic'li Kapi zili36801.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu79201.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi58101.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon61201.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti49401.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu35301.05.2017
701404'lü Verici Devresi37201.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre83901.05.2017
68Uzaktan Kumanda45101.05.2017
66Nem dedektörü59501.05.2017
65Melodi Üreteci38101.05.2017
64Kapi Zili63601.05.2017
63Fm verici40901.05.2017
61Böcek Dedektörü40201.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi125201.05.2017
59Fm Verici Devresi42801.05.2017
57TDA 7000 FM137501.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu106801.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi87201.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi61901.05.2017
53555'li nem dedektörü66501.05.2017
52Kara Simsek Devresi49401.05.2017
5110 Ledli Vumetre58201.05.2017
50Transistörlü Verici43301.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti51601.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi447301.05.2017
38Basit Metal Dedektoru39401.05.2017
37LCD termometre41501.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi119901.05.2017
35Pic'li metal dedektörü74501.05.2017
3478xx-79xx'li devreler55101.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi48301.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi35301.05.2017
30Pilsiz el feneri41001.05.2017
2950 555'li devre44801.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre58201.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre58001.05.2017
25IR Algilayici Devre42401.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi385901.05.2017
23Polis Sireni92601.05.2017
227 Segment Sayici114701.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi108001.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)63601.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi165301.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi73501.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu179301.05.2017
16555'li zamanlayici devresi105501.05.2017
14IR tekrarlayici39901.05.2017
13Seri Pic Programlayici53301.05.2017
12FM verici 45601.05.2017
11Havada yazan yazi58101.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz71701.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba101301.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)65201.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...175701.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba56001.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör179001.05.2017
3555'li Flasör79401.05.2017
2Flip Flop87801.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi96901.05.2017