Temelelektronik.info

Devreler



Devre NoDevrelerZiyaret SayısıEklenme Tarihi
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit415.08.2017
690Wireless Voltage Detector6107.07.2017
689Korna Devresi4920.06.2017
688Fan Kontrol Devresi7220.06.2017
687FM Verici5120.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi13427.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V37427.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi11227.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi10527.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher9627.05.2017
681Bass Tiz Filtresi8927.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit 28226.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit9026.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi12025.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı12521.05.2017
676Pervane Yazı Devresi12718.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB10201.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 13101.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)13401.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor16901.05.2017
671Arduino Cny70 Sensor Devresi23601.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü17701.05.2017
669Led Hipnoz Devresi13501.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi12701.05.2017
667Köstebek Kovucu14601.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü15301.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi20501.05.2017
6644017,555 Zar Devresi13001.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier11201.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama13301.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar12301.05.2017
660Güç kesinti alarmı17501.05.2017
659Analog kovalayan devre13701.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 224401.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve Uygulaması 41001.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi30101.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit14901.05.2017
654LM358 Application Circuits15501.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp14301.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi27501.05.2017
651USB Light14701.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba24501.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n305521201.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter20501.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and others)17001.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi17501.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 18401.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi34001.05.2017
643LM386 Amplifier20401.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger18801.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi18601.05.2017
640Çift 555'li siren17901.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit37901.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger18601.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü20201.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor15501.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit19201.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri18501.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma25601.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)17701.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi20501.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 17501.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)22401.05.2017
6282 Kanal hava durumu istasyonu17201.05.2017
6272 Kanal hava durumu istasyonu17001.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması25501.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı32501.05.2017
62412 A isimler (12Volt)21701.05.2017
623Kaan 12Volt Isim18601.05.2017
622Invertor25301.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation19801.05.2017
620Battery Charging Circuit24201.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project23301.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu21201.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi21601.05.2017
6163V'luk ledlerle Yazı Yazma Devresi26901.05.2017
615Class A Amp Application16301.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç19801.05.2017
613Simplest Audio Amp17501.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit17501.05.2017
611Clap Switch25301.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici27401.05.2017
6092to1 Multiplexer21701.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi21801.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)30501.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma52801.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı48001.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger46501.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre36901.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici34801.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu44401.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)216601.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 62201.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü39601.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 38901.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü39301.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol55801.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba Kontrolü45601.05.2017
593Arduino RFID uygulaması44501.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS23061801.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması32001.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v47101.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici29801.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı40101.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit31301.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 48101.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi51801.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 231401.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici45801.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi38901.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat61801.05.2017
58016f877a'lı dijital saat49901.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması284501.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi43601.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici27801.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma44301.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı34901.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ85201.05.2017
573Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit31301.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi57201.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit43901.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü43201.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması48201.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi69101.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü68401.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma76601.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölçme595001.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör45501.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)54101.05.2017
5580-999 Sayıcı49401.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler68501.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi44501.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma62701.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)57101.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü46101.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol43901.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp söndürme)62201.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici43001.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)161501.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon40701.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a45701.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon49701.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 59301.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a46901.05.2017
5430-9 Up Down Counter isis mikroc52601.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)69301.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi54201.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)87001.05.2017
539220 Volt Flip Flop87701.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması61401.05.2017
537Spindle motor arduino driver58701.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı91501.05.2017
535PWM Devresi(555)72101.05.2017
534LM317'li Amfi97401.05.2017
533TDA 2004 Amfi174501.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)65001.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü65401.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu62001.05.2017
529Işığa duyarlı alarm78501.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici59501.05.2017
527Sıralı led flaşör79001.05.2017
526Voltaj Üçleyici56901.05.2017
525Voltaj Çiftleyici62501.05.2017
524Dokunuş Sensörü66801.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba78001.05.2017
5223Volt Flasher60801.05.2017
521220Volt Flaşör75801.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama63601.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı69001.05.2017
518555'li Flaşör104101.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni102701.05.2017
516Su Sensörü (555)69101.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre66201.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı162101.05.2017
513AC Kablo Bulucu65201.05.2017
512Oyuncak Org52501.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit53501.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)50801.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)58601.05.2017
5081.5 Volt Flasher55601.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)55201.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası62701.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)56301.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör73201.05.2017
503Otomatik gece lambası73901.05.2017
502555'li flip flop devresi154701.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103668901.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre67701.05.2017
499Transistörlü Step motor sürücü52901.05.2017
498Arduino Servo Drive Project50901.05.2017
497220V Dimmer 75901.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter60501.05.2017
495tda 7560 v3 43001.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı54101.05.2017
488Ba1404 Verici81801.05.2017
487Ba1404 Verici43801.05.2017
484Hareket sensörlü kumanda devresi72201.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası55201.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi59301.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre106001.05.2017
478KA2281 Vumetre48201.05.2017
477Pasif Filtre42501.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 45201.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)126201.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi121501.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)118801.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560124001.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici67001.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü54001.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba62101.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)53601.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre74101.05.2017
4583x3x3 Led Küp57001.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)145001.05.2017
452FM Verici (2 watt)60301.05.2017
451FM Alıcı62401.05.2017
450Ba1404 Verici42601.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)90101.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)177601.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)70601.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı77601.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi44301.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı151701.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi76701.05.2017
4405x7 Matris Devresi51501.05.2017
437Polis Çakar Devresi118701.05.2017
436transistorlü vumetre52401.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı62801.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör50701.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi255701.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)44701.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter45001.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)81001.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç58001.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı69401.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü68501.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi55701.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı51901.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör46801.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili157801.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre117101.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)86201.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi82301.05.2017
416Dinleme Cihazı70601.05.2017
415Mono Vumetre45801.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo54201.05.2017
413Transistörlü Vumetre62901.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)68701.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi156101.05.2017
410Ledle Hat Çalışması50001.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324296401.05.2017
408555 Timer Hesap Programı46701.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği47101.05.2017
406220Volt Led Lamba58401.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre52101.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi51801.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli53101.05.2017
40116f84 Kapı zili48201.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt58701.05.2017
399Piano Pic126001.05.2017
39816F877a Termostat Devresi56401.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi48901.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li66501.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları75201.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım61301.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör65101.05.2017
392TK19 Alıcı devresi90901.05.2017
391Oyuncak Org45501.05.2017
390555'li siren46301.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi72101.05.2017
388Ring Osilatör59001.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı61601.05.2017
386Flip Flop NPN45001.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)46801.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü45701.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi55701.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi65601.05.2017
381İsis Mikrodenetleyici Projeleri63701.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü50201.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi53701.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi57401.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67545601.05.2017
376Gaz Sensörü48001.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci40101.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer57101.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi49201.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi54201.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri58801.05.2017
370Zamanlama Devreleri51001.05.2017
369Vumetre Devreleri44501.05.2017
368Verici Devreleri41001.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri48101.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri38501.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri41001.05.2017
364Sayıcı Devresi35601.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri39401.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları39501.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri31001.05.2017
360On Off Devreleri41001.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler42301.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi40601.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri39901.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi56001.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi45001.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi62301.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre45901.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre45901.05.2017
351220 Volt Dimmer70901.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi57801.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma48101.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre42201.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi47801.05.2017
346Transistör Test Devresi55201.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi79301.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi56901.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi94601.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)45901.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t53001.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)51101.05.2017
3392 Watt FM Verici46101.05.2017
338Led Dimmer49601.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)49201.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı51101.05.2017
3357413 Basit Verici43601.05.2017
334Polis F1 Çakar95701.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi52201.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi57301.05.2017
330Isis simülasyon devreleri42201.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari45401.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri54301.05.2017
327Firildak yazi devresi54201.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti59101.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 248301.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici46901.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici76601.05.2017
32216f877a yilan oyunu52101.05.2017
32116f628a zar56701.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI57801.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi95301.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi52301.05.2017
317Havada Yazi V260101.05.2017
316Step Motor Sürücü53301.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru48601.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi61701.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi60201.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi46801.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi49901.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi176801.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre105101.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü67701.05.2017
306Dtmf Encoder54801.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü70201.05.2017
304Basit DC Jeneratör55101.05.2017
303Çizgi izleyen robot58301.05.2017
302Çizgi izleyen robot62601.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü58901.05.2017
3008 Led Flasör57301.05.2017
2990-9 Sayici65101.05.2017
298Alkis Sensörü81601.05.2017
297Servo Motor Test Devresi66201.05.2017
296Güç Göstergesi44101.05.2017
295Havada Yazi 250401.05.2017
2940-99 CMOS Sayici75601.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a65601.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi31601.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devresi51701.05.2017
290Stres Testi Devresi41001.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi50601.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü59301.05.2017
287USB FM verici48901.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi55401.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi41801.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33554901.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi48101.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi36901.05.2017
281Havada Yazi41401.05.2017
280Yaklasim Sensörü57101.05.2017
279Basit FM verici52001.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici64301.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi48701.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü53801.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi56901.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci43401.05.2017
2730-9999 sayici devresi57501.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)442301.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi56101.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi51601.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi42501.05.2017
265Karanlikta yanan lamba64201.05.2017
26416f628a Melodi Devresi88301.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)134301.05.2017
261Vu metre47701.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)56001.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektirmeyen70801.05.2017
255 Brenner 8 Pic Programlayici150401.05.2017
2549V pil için sarj test devresi70701.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)47301.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a80401.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre54001.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi115701.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi55601.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi49301.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)46401.05.2017
246Basit FM verici44201.05.2017
245Su seviye Dedektoru44601.05.2017
244Ruzgar dedektoru45501.05.2017
243Yagmur alarm devresi54901.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)71301.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi37001.05.2017
240Isik izleyen robot40001.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi52201.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi55901.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda47301.05.2017
236Basit Dc Jeneratör37401.05.2017
235Basit Metal Dedektörü137701.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü58001.05.2017
233Siren71301.05.2017
232555'li Metal Dedektörü265601.05.2017
231Wav uzantili kapi zili46801.05.2017
230Su Seviye Dedektörü43001.05.2017
229PIR'li haraket sensörü52201.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri86501.05.2017
227Elektronik Pusula49001.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü47701.05.2017
225Mosfetli Sigorta55301.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü45701.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdurulmasi45501.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör44701.05.2017
221Soft Flasör40001.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler109101.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li86001.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi73001.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi61101.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi118901.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi50601.05.2017
2133lü Led Flip Flop156501.05.2017
212Siren Devreleri47301.05.2017
211Karisik Siren Devreleri43301.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi114101.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi63301.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi51401.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü48401.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre50301.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma41101.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi43101.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)45301.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici44801.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi43801.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi164201.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru45801.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru45001.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi46701.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Converter)44401.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre44201.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)40901.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi63501.05.2017
192Toricelli Barometresi42601.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi53501.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü52301.05.2017
189Ikili Sayi Saati48401.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi47701.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi42401.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü44301.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi82001.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi58401.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi38501.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi47801.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi40001.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi44801.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterge Ledi Baglanmasi43701.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi41501.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi41401.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi45401.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi48701.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici63501.05.2017
172200 W Amfi Devresi62901.05.2017
171Gerilim Yükselteci40901.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü39501.05.2017
169Yaklasma Sensörü43301.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü43901.05.2017
167Ses Sensörü59801.05.2017
166PWM Modülatörü49401.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç47101.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi126501.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi45601.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi47001.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei39501.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi48501.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi47401.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm38601.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi49801.05.2017
1553 Ledli Flasör42501.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi42501.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi59001.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi48201.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi47301.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Devre64001.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi56801.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi40701.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci65101.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi47701.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi55001.05.2017
143Kablosuz Mikrofon51301.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba Karartmali atmel)93901.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi51901.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi46201.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi47501.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü47701.05.2017
137Kara Simsek Devresi54201.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama51001.05.2017
135Melodi Devresi101901.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü47801.05.2017
132Pusula47901.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre82501.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici52501.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi49401.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)45501.05.2017
127Bir Buçuk Volttan 9 Volt Elde Etme54201.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi45601.05.2017
1255 Ledli Flasör48701.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi48101.05.2017
123Melodili Korna175801.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi44301.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi47401.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü42301.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici68201.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi63701.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi152201.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675136901.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi67701.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi66301.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti64801.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas48401.05.2017
109Termometre Devresi51201.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru44601.05.2017
107Ses ile Role kontrolü56601.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi56201.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi45201.05.2017
1040 santigrat derece dedektörü39001.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi50801.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi50101.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi47101.05.2017
100Röle esdegeri devreler46701.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi58701.05.2017
98Basit tek led flasör54601.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi40101.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör42801.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör48401.05.2017
94Ba6144 Vumetre44701.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi42001.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci99701.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt119101.05.2017
90LdrUm6636301.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci119901.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü51901.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)60101.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi50801.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi46301.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici55601.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri64801.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri52001.05.2017
815x7 Led Matris80501.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi44801.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu154301.05.2017
78555'li 7 Segment sayici37801.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simulasyonu43901.05.2017
76Pic'li Kapi zili45601.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu67201.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi61501.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon74801.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti54301.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu47001.05.2017
701404'lü Verici Devresi47501.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre58401.05.2017
68Uzaktan Kumanda49701.05.2017
67Teyp Anfisi54801.05.2017
66Nem dedektörü57801.05.2017
65Melodi Üreteci46601.05.2017
64Kapi Zili64701.05.2017
63Fm verici40401.05.2017
61Böcek Dedektörü51401.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi69801.05.2017
59Fm Verici Devresi45501.05.2017
57TDA 7000 FM62701.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu63901.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi59501.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi59501.05.2017
53555'li nem dedektörü46501.05.2017
52Kara Simsek Devresi52601.05.2017
5110 Ledli Vumetre62801.05.2017
50Transistörlü Verici43901.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti49601.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi135401.05.2017
38Basit Metal Dedektoru47201.05.2017
37LCD termometre49701.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi72901.05.2017
35Pic'li metal dedektörü74501.05.2017
3478xx-79xx'li devreler49101.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi59101.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi36001.05.2017
30Pilsiz el feneri47801.05.2017
2950 555'li devre51101.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre51301.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre59201.05.2017
25IR Algilayici Devre44001.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi120801.05.2017
23Polis Sireni59301.05.2017
227 Segment Sayici64501.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi96601.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)47101.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi125801.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi67401.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu152301.05.2017
16555'li zamanlayici devresi66301.05.2017
14IR tekrarlayici45601.05.2017
13Seri Pic Programlayici65801.05.2017
12FM verici 48401.05.2017
11Havada yazan yazi60001.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz66601.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba64501.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)69701.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj Desarj)68601.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba62201.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör168101.05.2017
3555'li Flasör71301.05.2017
2Flip Flop91101.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi92701.05.2017