Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)119.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü3303.10.2017
692Arduino Ses Sensörü5718.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit9615.08.2017
690Wireless Voltage Detector15007.07.2017
689Korna Devresi10420.06.2017
688Fan Kontrol Devresi17320.06.2017
687FM Verici11220.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi22627.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V315327.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi22727.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi18727.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher17327.05.2017
681Bass Tiz Filtresi16727.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...15126.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit22426.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi22425.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı21321.05.2017
676Pervane Yazı Devresi21918.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB17801.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 21701.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)23001.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor32001.05.2017
671Arduino Cny70 Sensor Devresi32101.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü29401.05.2017
669Led Hipnoz Devresi21501.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi20401.05.2017
667Köstebek Kovucu23301.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü24301.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi28501.05.2017
6644017,555 Zar Devresi19601.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier18201.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama21101.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar19201.05.2017
660Güç kesinti alarmı29401.05.2017
659Analog kovalayan devre20601.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 233701.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...61601.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi41401.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit19301.05.2017
654LM358 Application Circuits22901.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp20501.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi35101.05.2017
651USB Light22401.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba35301.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n305530901.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter31201.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...24701.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi24901.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 24101.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi53101.05.2017
643LM386 Amplifier28401.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger27901.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi25901.05.2017
640Çift 555'li siren24901.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit50301.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger24901.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü30201.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor21601.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit26701.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri25401.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma35501.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)24601.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi28301.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 24201.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)29601.05.2017
6282 Kanal hava durumu istasyonu21901.05.2017
6272 Kanal hava durumu istasyonu22301.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması33001.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı44101.05.2017
62412 A isimler (12Volt)29201.05.2017
623Kaan 12Volt Isim24901.05.2017
622Invertor33001.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation25601.05.2017
620Battery Charging Circuit33301.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project32801.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu28801.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi28201.05.2017
6163V'luk ledlerle Yazı Yazma Devresi34301.05.2017
615Class A Amp Application22801.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç26401.05.2017
613Simplest Audio Amp24201.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit21401.05.2017
611Clap Switch33101.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici33801.05.2017
6092to1 Multiplexer28101.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi28601.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)37201.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma62501.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı57601.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger59201.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre44601.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici41201.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu47401.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)243801.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 71901.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü46001.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 46601.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü43601.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol66101.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...52901.05.2017
593Arduino RFID uygulaması52301.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS23069701.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması38101.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v57501.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici36701.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı47001.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit38201.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 52101.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi60101.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 237501.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici52801.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi47301.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat73101.05.2017
58016f877a'lı dijital saat59601.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması315301.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi53101.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici34001.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma51301.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı41501.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ101001.05.2017
573Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit38701.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi66001.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit48601.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü53301.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması55501.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi78801.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü86401.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma85301.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...680301.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör51901.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)63901.05.2017
5580-999 Sayıcı57701.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler77701.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi50501.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma78001.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)65401.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü51001.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol50601.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...72001.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici51101.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)224101.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon47201.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a52001.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon55901.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 67101.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a53801.05.2017
5430-9 Up Down Counter isis mikroc59801.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)75701.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi61201.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)94301.05.2017
539220 Volt Flip Flop98001.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması68201.05.2017
537Spindle motor arduino driver67801.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı100101.05.2017
535PWM Devresi(555)80101.05.2017
534LM317'li Amfi111801.05.2017
533TDA 2004 Amfi200501.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)72701.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü72201.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu70801.05.2017
529Işığa duyarlı alarm87501.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici68001.05.2017
527Sıralı led flaşör87201.05.2017
526Voltaj Üçleyici63801.05.2017
525Voltaj Çiftleyici71701.05.2017
524Dokunuş Sensörü73801.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba85601.05.2017
5223Volt Flasher68801.05.2017
521220Volt Flaşör84301.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama70901.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı74101.05.2017
518555'li Flaşör115701.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni111501.05.2017
516Su Sensörü (555)78301.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre71301.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı181401.05.2017
513AC Kablo Bulucu71001.05.2017
512Oyuncak Org59601.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit59801.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)56901.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)67701.05.2017
5081.5 Volt Flasher63001.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)62401.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası71001.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)59801.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör83101.05.2017
503Otomatik gece lambası82401.05.2017
502555'li flip flop devresi170601.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103678201.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre74401.05.2017
499Transistörlü Step motor sürücü60301.05.2017
498Arduino Servo Drive Project55701.05.2017
497220V Dimmer 83501.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter67401.05.2017
495tda 7560 v3 49001.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı61101.05.2017
488Ba1404 Verici90401.05.2017
487Ba1404 Verici50401.05.2017
484Hareket sensörlü kumanda devresi79901.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası58201.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi66901.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre114401.05.2017
478KA2281 Vumetre55801.05.2017
477Pasif Filtre48701.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 54401.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)139701.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi134901.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)131001.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560137501.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici75501.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü60301.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba69801.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)60201.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre82301.05.2017
4583x3x3 Led Küp63301.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)162101.05.2017
452FM Verici (2 watt)69401.05.2017
451FM Alıcı71701.05.2017
450Ba1404 Verici51301.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)101701.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)192101.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)81801.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı85801.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi50401.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı165701.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi85501.05.2017
4405x7 Matris Devresi57401.05.2017
437Polis Çakar Devresi127401.05.2017
436transistorlü vumetre59101.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı70901.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör56201.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi279301.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)51001.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter50701.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)97701.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç65601.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı78801.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü76501.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi64201.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı60701.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör53601.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili173801.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre132401.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)94401.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi91401.05.2017
416Dinleme Cihazı79201.05.2017
415Mono Vumetre51901.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo62601.05.2017
413Transistörlü Vumetre69201.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)78301.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi170601.05.2017
410Ledle Hat Çalışması55601.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324325701.05.2017
408555 Timer Hesap Programı49601.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği53301.05.2017
406220Volt Led Lamba64901.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre58001.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi59701.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli59501.05.2017
40116f84 Kapı zili55401.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt66101.05.2017
399Piano Pic140701.05.2017
39816F877a Termostat Devresi64101.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi57301.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li72801.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları84001.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım70301.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör72401.05.2017
392TK19 Alıcı devresi101401.05.2017
391Oyuncak Org49801.05.2017
390555'li siren49201.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi80701.05.2017
388Ring Osilatör67901.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı69901.05.2017
386Flip Flop NPN53101.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)53901.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü52101.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi64501.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi75001.05.2017
381İsis Mikrodenetleyici Projeleri71801.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü56101.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi60601.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi65401.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67550501.05.2017
376Gaz Sensörü55201.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci47701.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer66501.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi52701.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi60901.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri65801.05.2017
370Zamanlama Devreleri59401.05.2017
369Vumetre Devreleri50501.05.2017
368Verici Devreleri45601.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri54801.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri41801.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri46301.05.2017
364Sayıcı Devresi38101.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri45001.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları48601.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri38901.05.2017
360On Off Devreleri45901.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler50201.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi46001.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri46001.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi64701.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi50001.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi68301.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre51501.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre51501.05.2017
351220 Volt Dimmer78801.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi68201.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma51601.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre44801.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi55401.05.2017
346Transistör Test Devresi64801.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi88101.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi64301.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi106001.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)54301.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t60301.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)58301.05.2017
3392 Watt FM Verici51001.05.2017
338Led Dimmer54001.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)55901.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı59401.05.2017
3357413 Basit Verici49201.05.2017
334Polis F1 Çakar105701.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi58701.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi65401.05.2017
330Isis simülasyon devreleri45301.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari51901.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri63001.05.2017
327Firildak yazi devresi61201.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti65301.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 254101.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici49601.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici84401.05.2017
32216f877a yilan oyunu58601.05.2017
32116f628a zar61001.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI64901.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi106701.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi61301.05.2017
317Havada Yazi V267801.05.2017
316Step Motor Sürücü62801.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru55301.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi70501.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi66601.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi52601.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi55501.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi194901.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre116601.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü76101.05.2017
306Dtmf Encoder62701.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü77801.05.2017
304Basit DC Jeneratör61901.05.2017
303Çizgi izleyen robot65001.05.2017
302Çizgi izleyen robot71301.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü67201.05.2017
3008 Led Flasör64701.05.2017
2990-9 Sayici72301.05.2017
298Alkis Sensörü91301.05.2017
297Servo Motor Test Devresi72701.05.2017
296Güç Göstergesi52301.05.2017
295Havada Yazi 256701.05.2017
2940-99 CMOS Sayici87101.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a72301.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi35401.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...59501.05.2017
290Stres Testi Devresi46801.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi58301.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü66501.05.2017
287USB FM verici56101.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi61901.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi47901.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33560301.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi54001.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi42001.05.2017
281Havada Yazi47601.05.2017
280Yaklasim Sensörü63401.05.2017
279Basit FM verici59201.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici73201.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi55701.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü59501.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi65501.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci47501.05.2017
2730-9999 sayici devresi63901.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)473001.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi62501.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi58901.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi48701.05.2017
265Karanlikta yanan lamba72801.05.2017
26416f628a Melodi Devresi95601.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)150801.05.2017
261Vu metre54401.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)62401.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...78701.05.2017
255 Brenner 8 Pic Programlayici158701.05.2017
2549V pil için sarj test devresi78801.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)53701.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a90101.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre60601.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi126001.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi63901.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi57601.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)52801.05.2017
246Basit FM verici49701.05.2017
245Su seviye Dedektoru47101.05.2017
244Ruzgar dedektoru52201.05.2017
243Yagmur alarm devresi61101.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)79001.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi42801.05.2017
240Isik izleyen robot45001.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi59701.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi62401.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda53901.05.2017
236Basit Dc Jeneratör43901.05.2017
235Basit Metal Dedektörü148701.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü64101.05.2017
233Siren84301.05.2017
232555'li Metal Dedektörü304301.05.2017
231Wav uzantili kapi zili49801.05.2017
230Su Seviye Dedektörü49401.05.2017
229PIR'li haraket sensörü57501.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri94201.05.2017
227Elektronik Pusula55701.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü55001.05.2017
225Mosfetli Sigorta61401.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü52701.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...52101.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör50901.05.2017
221Soft Flasör46501.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler120501.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li96001.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi81401.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi68001.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi130501.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi56801.05.2017
2133lü Led Flip Flop168501.05.2017
212Siren Devreleri52401.05.2017
211Karisik Siren Devreleri50801.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi127901.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi70201.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi56401.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü54501.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre57801.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma47401.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi49401.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)47101.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici51601.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi50401.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi192801.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru52101.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru52201.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi54001.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...49901.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre52101.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)47501.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi69901.05.2017
192Toricelli Barometresi45501.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi62201.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü58201.05.2017
189Ikili Sayi Saati55201.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi53601.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi46401.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü48501.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi92301.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi64301.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi44501.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi55101.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi43501.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi47801.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...49401.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi46701.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi44701.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi51701.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi54701.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici72101.05.2017
172200 W Amfi Devresi71601.05.2017
171Gerilim Yükselteci46501.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü44201.05.2017
169Yaklasma Sensörü45901.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü49201.05.2017
167Ses Sensörü66801.05.2017
166PWM Modülatörü54901.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç53701.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi140301.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi51201.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi53301.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei44901.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi55801.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi53701.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm41101.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi57701.05.2017
1553 Ledli Flasör45301.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi47901.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi64701.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi53701.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi52501.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...73801.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi66601.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi46301.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci74801.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi54801.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi62501.05.2017
143Kablosuz Mikrofon59301.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...102401.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi60701.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi55001.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi55001.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü54301.05.2017
137Kara Simsek Devresi59401.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama54001.05.2017
135Melodi Devresi112101.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü55901.05.2017
132Pusula55201.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre94501.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici58701.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi54701.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)51601.05.2017
127Bir Buçuk Volttan 9 Volt Elde Etme61301.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi52101.05.2017
1255 Ledli Flasör51801.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi53701.05.2017
123Melodili Korna191701.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi46601.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi53501.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü44801.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici76501.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi69701.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi170501.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675149601.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi75601.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi74701.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti71301.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas55101.05.2017
109Termometre Devresi58601.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru49801.05.2017
107Ses ile Role kontrolü61401.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi61901.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi49101.05.2017
1040 santigrat derece dedektörü45101.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi59301.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi52101.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi53201.05.2017
100Röle esdegeri devreler52901.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi66001.05.2017
98Basit tek led flasör61601.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi44101.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör48701.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör51901.05.2017
94Ba6144 Vumetre50201.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi49101.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci108101.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt132901.05.2017
90LdrUm6639201.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci131701.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü60301.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)66601.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi57301.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi52801.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici63101.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri73501.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri57101.05.2017
815x7 Led Matris90001.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi50901.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu165601.05.2017
78555'li 7 Segment sayici41001.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...49001.05.2017
76Pic'li Kapi zili52101.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu74401.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi69701.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon81801.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti61401.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu53201.05.2017
701404'lü Verici Devresi56001.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre62701.05.2017
68Uzaktan Kumanda58001.05.2017
67Teyp Anfisi63001.05.2017
66Nem dedektörü66301.05.2017
65Melodi Üreteci52801.05.2017
64Kapi Zili71501.05.2017
63Fm verici46101.05.2017
61Böcek Dedektörü59801.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi79401.05.2017
59Fm Verici Devresi51101.05.2017
57TDA 7000 FM74301.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu70801.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi63601.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi68001.05.2017
53555'li nem dedektörü51801.05.2017
52Kara Simsek Devresi58101.05.2017
5110 Ledli Vumetre69901.05.2017
50Transistörlü Verici48401.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti55601.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi152901.05.2017
38Basit Metal Dedektoru54501.05.2017
37LCD termometre57201.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi81101.05.2017
35Pic'li metal dedektörü83301.05.2017
3478xx-79xx'li devreler54501.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi66301.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi39801.05.2017
30Pilsiz el feneri53601.05.2017
2950 555'li devre57501.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre57601.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre67101.05.2017
25IR Algilayici Devre51401.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi138401.05.2017
23Polis Sireni66301.05.2017
227 Segment Sayici72001.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi106801.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)53901.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi135801.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi76601.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu162101.05.2017
16555'li zamanlayici devresi73301.05.2017
14IR tekrarlayici51701.05.2017
13Seri Pic Programlayici72501.05.2017
12FM verici 56201.05.2017
11Havada yazan yazi68301.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz75601.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba71601.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)77101.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...75701.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba70101.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör187901.05.2017
3555'li Flasör82501.05.2017
2Flip Flop101701.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi102401.05.2017