Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması56611.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi96206.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi44619.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi55123.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı59414.03.2018
712Thristor Test Circuit73014.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi162411.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi53808.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu43103.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü51303.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi165902.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü44401.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)50222.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)68219.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü90519.01.2018
702555'li Siren Devresi88119.01.2018
701555'li Metal Dedektörü189719.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı58923.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator41012.12.2017
6981.5 Volt Flaşör50612.12.2017
697Sese Göre yanan LED77905.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba104027.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 57427.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)62819.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü40103.10.2017
692Arduino Ses Sensörü54518.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit100015.08.2017
690Wireless Voltage Detector44807.07.2017
689Korna Devresi64020.06.2017
688Fan Kontrol Devresi79420.06.2017
687FM Verici49920.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi65227.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V335527.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi91127.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi63327.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher49227.05.2017
681Bass Tiz Filtresi42427.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...39026.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit220326.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi123825.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı61621.05.2017
676Pervane Yazı Devresi85318.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB37001.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 67101.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)82201.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor126001.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü59201.05.2017
669Led Hipnoz Devresi50901.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi33501.05.2017
667Köstebek Kovucu55701.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü40801.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi67201.05.2017
6644017,555 Zar Devresi56301.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier27001.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama29501.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar41501.05.2017
660Güç kesinti alarmı96601.05.2017
659Analog kovalayan devre32201.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 289601.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...330901.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi133501.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit69501.05.2017
654LM358 Application Circuits47001.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp29501.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi124501.05.2017
651USB Light31501.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba87601.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055100101.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter78901.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...47101.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi28701.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 100101.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi62801.05.2017
643LM386 Amplifier52001.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger33301.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi48201.05.2017
640Çift 555'li siren50101.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit99001.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger33901.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü100001.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor29001.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit52801.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri40201.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma75501.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)50401.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi64501.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 27301.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)49601.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması40001.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı70101.05.2017
62412 A isimler (12Volt)38501.05.2017
623Kaan 12Volt Isim31101.05.2017
622Invertor38001.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation32301.05.2017
620Battery Charging Circuit140301.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project56501.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu68901.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi44001.05.2017
615Class A Amp Application26501.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç41401.05.2017
613Simplest Audio Amp33601.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit33101.05.2017
611Clap Switch33901.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici29301.05.2017
6092to1 Multiplexer27401.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi29201.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)51401.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma123001.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı113901.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger116401.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre44901.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici33701.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu42401.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)823901.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 216301.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü47001.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 46901.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü33501.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol86801.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...41101.05.2017
593Arduino RFID uygulaması52001.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS23076001.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması32301.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v58201.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici41501.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı38701.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit36601.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 32201.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi62501.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 235701.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici50701.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi57301.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat77301.05.2017
58016f877a'lı dijital saat69801.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması473101.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi55101.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici29401.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma39601.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı62301.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ133001.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi73301.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit94201.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü48601.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması50301.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi89501.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü195701.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma60601.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...369501.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör33001.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)51901.05.2017
5580-999 Sayıcı38001.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler59401.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi84501.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma422801.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)59201.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü45901.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol32901.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...56101.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici39301.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)434201.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon41301.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a43801.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon31101.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 59801.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a54501.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)77801.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi31901.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)77501.05.2017
539220 Volt Flip Flop108401.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması29201.05.2017
537Spindle motor arduino driver57501.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı59001.05.2017
535PWM Devresi(555)82901.05.2017
534LM317'li Amfi168301.05.2017
533TDA 2004 Amfi191001.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)43401.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü50901.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu49901.05.2017
529Işığa duyarlı alarm58201.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici46201.05.2017
527Sıralı led flaşör56801.05.2017
526Voltaj Üçleyici42801.05.2017
525Voltaj Çiftleyici49701.05.2017
524Dokunuş Sensörü31401.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba75301.05.2017
521220Volt Flaşör70601.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama38901.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı151001.05.2017
518555'li Flaşör58001.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni37801.05.2017
516Su Sensörü (555)42701.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre35301.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı187801.05.2017
513AC Kablo Bulucu37501.05.2017
512Oyuncak Org35001.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit32001.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)30101.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)44501.05.2017
5081.5 Volt Flasher34301.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)37701.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası80901.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)33001.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör82601.05.2017
503Otomatik gece lambası68001.05.2017
502555'li flip flop devresi136201.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103644001.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre57201.05.2017
498Arduino Servo Drive Project28601.05.2017
497220V Dimmer 70701.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter37001.05.2017
495tda 7560 v3 27401.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı29801.05.2017
488Ba1404 Verici70101.05.2017
487Ba1404 Verici39401.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası33801.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi59901.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre77701.05.2017
478KA2281 Vumetre38401.05.2017
477Pasif Filtre33501.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 40701.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)131001.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi81701.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)132801.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560119701.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici58301.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü34101.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba42201.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)47001.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre43601.05.2017
4583x3x3 Led Küp52001.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)165301.05.2017
452FM Verici (2 watt)57001.05.2017
451FM Alıcı45601.05.2017
450Ba1404 Verici29701.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)80601.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)107901.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)118001.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı47101.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi37501.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı150601.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi56701.05.2017
4405x7 Matris Devresi27201.05.2017
437Polis Çakar Devresi78101.05.2017
436transistorlü vumetre86701.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı35201.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör49401.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi164901.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)31201.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter35901.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)74201.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç38901.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı58001.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü61101.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi51401.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı32301.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör32601.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili106801.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre127001.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)53001.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi87101.05.2017
416Dinleme Cihazı42801.05.2017
415Mono Vumetre43001.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo67601.05.2017
413Transistörlü Vumetre131001.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)55101.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi103801.05.2017
410Ledle Hat Çalışması29401.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324266601.05.2017
408555 Timer Hesap Programı28601.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği41101.05.2017
406220Volt Led Lamba35901.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre53001.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi33201.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli33501.05.2017
40116f84 Kapı zili40401.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt58001.05.2017
399Piano Pic116101.05.2017
39816F877a Termostat Devresi30101.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi36301.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li39001.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları58201.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım47801.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör93201.05.2017
392TK19 Alıcı devresi104601.05.2017
391Oyuncak Org36101.05.2017
390555'li siren32001.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi67101.05.2017
388Ring Osilatör61501.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı45301.05.2017
386Flip Flop NPN41101.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)70701.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü40001.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi58501.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi61401.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü68501.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi34001.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi61801.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67550101.05.2017
376Gaz Sensörü30701.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci31801.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer63901.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi30801.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi55301.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri28901.05.2017
370Zamanlama Devreleri44201.05.2017
369Vumetre Devreleri29901.05.2017
368Verici Devreleri30301.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri31601.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri25901.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri29401.05.2017
364Sayıcı Devresi25901.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri30501.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları29501.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri29401.05.2017
360On Off Devreleri32001.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler31801.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi29601.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri28201.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi33401.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi26601.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi38201.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre37101.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre30901.05.2017
351220 Volt Dimmer49501.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi109701.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma42001.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre28601.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi36001.05.2017
346Transistör Test Devresi56901.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi88301.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi83001.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi77701.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)34501.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t35401.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)36401.05.2017
3392 Watt FM Verici47401.05.2017
338Led Dimmer43801.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)31601.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı52001.05.2017
3357413 Basit Verici24701.05.2017
334Polis F1 Çakar56001.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi40601.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi38901.05.2017
330Isis simülasyon devreleri27201.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari30001.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri40901.05.2017
327Firildak yazi devresi30601.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti40701.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 232801.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici32701.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici43901.05.2017
32216f877a yilan oyunu35701.05.2017
32116f628a zar32701.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI34101.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi121601.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi40401.05.2017
317Havada Yazi V234701.05.2017
316Step Motor Sürücü38401.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru30701.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi53801.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi96801.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi56101.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi47001.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi220301.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre58701.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü88901.05.2017
306Dtmf Encoder84201.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü68301.05.2017
304Basit DC Jeneratör29601.05.2017
303Çizgi izleyen robot36501.05.2017
302Çizgi izleyen robot31401.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü31801.05.2017
3008 Led Flasör34001.05.2017
2990-9 Sayici55801.05.2017
298Alkis Sensörü63101.05.2017
297Servo Motor Test Devresi72401.05.2017
296Güç Göstergesi33301.05.2017
295Havada Yazi 234701.05.2017
2940-99 CMOS Sayici77301.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a33401.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi28601.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...58401.05.2017
290Stres Testi Devresi29801.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi26101.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü47801.05.2017
287USB FM verici56801.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi54401.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi28001.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33535601.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi36001.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi32701.05.2017
281Havada Yazi28101.05.2017
280Yaklasim Sensörü34701.05.2017
279Basit FM verici39201.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici45701.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi41201.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü72801.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi37901.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci27901.05.2017
2730-9999 sayici devresi46101.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)296601.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi46901.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi34501.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi31501.05.2017
265Karanlikta yanan lamba46001.05.2017
26416f628a Melodi Devresi73101.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)212401.05.2017
261Vu metre31901.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)58601.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...51401.05.2017
2549V pil için sarj test devresi52901.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)49201.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a48801.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre30601.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi117801.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi104601.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi41801.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)33501.05.2017
246Basit FM verici30401.05.2017
245Su seviye Dedektoru31301.05.2017
244Ruzgar dedektoru30801.05.2017
243Yagmur alarm devresi61801.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)35201.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi24201.05.2017
240Isik izleyen robot27901.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi45901.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi34501.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda27901.05.2017
236Basit Dc Jeneratör25701.05.2017
235Basit Metal Dedektörü126901.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü44301.05.2017
233Siren350401.05.2017
232555'li Metal Dedektörü189301.05.2017
231Wav uzantili kapi zili28401.05.2017
230Su Seviye Dedektörü34901.05.2017
229PIR'li haraket sensörü45301.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri73401.05.2017
227Elektronik Pusula28101.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü27901.05.2017
225Mosfetli Sigorta33001.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü32701.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...30001.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör36501.05.2017
221Soft Flasör24801.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler87801.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li69201.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi59701.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi34801.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi132601.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi33501.05.2017
2133lü Led Flip Flop210201.05.2017
212Siren Devreleri28701.05.2017
211Karisik Siren Devreleri27801.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi109501.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi50001.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi62401.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü36601.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre35301.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma36601.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi31901.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)30101.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici26201.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi29601.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi108601.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru25201.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru31501.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi32401.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...29101.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre36701.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)25201.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi59201.05.2017
192Toricelli Barometresi25901.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi54601.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü34801.05.2017
189Ikili Sayi Saati34201.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi45901.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi26101.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü27201.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi150901.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi56401.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi30001.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi29501.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi33901.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi33101.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...27601.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi28101.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi33501.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi56401.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi37601.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici60201.05.2017
172200 W Amfi Devresi55001.05.2017
171Gerilim Yükselteci26001.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü30201.05.2017
169Yaklasma Sensörü32301.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü32401.05.2017
167Ses Sensörü33501.05.2017
166PWM Modülatörü36801.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç27101.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi131601.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi32501.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi45101.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei25301.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi67001.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi43801.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm23101.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi45201.05.2017
1553 Ledli Flasör27101.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi40201.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi41101.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi30301.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi78001.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...43601.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi37701.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi29401.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci60401.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi45201.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi67001.05.2017
143Kablosuz Mikrofon32601.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...74501.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi32801.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi64101.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi28201.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü43401.05.2017
137Kara Simsek Devresi58601.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama28301.05.2017
135Melodi Devresi70901.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü32801.05.2017
132Pusula31601.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre86001.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici28701.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi33501.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)30401.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi31501.05.2017
1255 Ledli Flasör36901.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi31301.05.2017
123Melodili Korna81301.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi41701.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi27701.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü30601.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici38201.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi60401.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi143401.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f67590201.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi38301.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi49401.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti31501.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas27501.05.2017
109Termometre Devresi43501.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru24201.05.2017
107Ses ile Role kontrolü55001.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi40401.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi27901.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi60601.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi36101.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi41001.05.2017
100Röle esdegeri devreler30301.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi62201.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi24601.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör36001.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör31401.05.2017
94Ba6144 Vumetre52201.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi48001.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci82201.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt96801.05.2017
90LdrUm6640801.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci98101.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü40701.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)40901.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi31601.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi31901.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici37201.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri80501.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri43801.05.2017
815x7 Led Matris77801.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi51001.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu110801.05.2017
78555'li 7 Segment sayici78301.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...26501.05.2017
76Pic'li Kapi zili27701.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu57201.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi44901.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon39301.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti37901.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu28301.05.2017
701404'lü Verici Devresi29501.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre57901.05.2017
68Uzaktan Kumanda35201.05.2017
66Nem dedektörü47401.05.2017
65Melodi Üreteci29801.05.2017
64Kapi Zili46201.05.2017
63Fm verici30701.05.2017
61Böcek Dedektörü31801.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi99501.05.2017
59Fm Verici Devresi34101.05.2017
57TDA 7000 FM91901.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu75601.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi55201.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi49001.05.2017
53555'li nem dedektörü44901.05.2017
52Kara Simsek Devresi32901.05.2017
5110 Ledli Vumetre42401.05.2017
50Transistörlü Verici34401.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti36001.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi312301.05.2017
38Basit Metal Dedektoru31801.05.2017
37LCD termometre33201.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi86901.05.2017
35Pic'li metal dedektörü52901.05.2017
3478xx-79xx'li devreler46401.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi35701.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi27801.05.2017
30Pilsiz el feneri30901.05.2017
2950 555'li devre35501.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre39101.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre43301.05.2017
25IR Algilayici Devre33201.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi315901.05.2017
23Polis Sireni59401.05.2017
227 Segment Sayici82501.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi73301.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)41201.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi128001.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi46801.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu131201.05.2017
16555'li zamanlayici devresi76801.05.2017
14IR tekrarlayici30701.05.2017
13Seri Pic Programlayici41101.05.2017
12FM verici 34001.05.2017
11Havada yazan yazi45101.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz56901.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba73701.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)45001.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...147901.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba42801.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör132101.05.2017
3555'li Flasör54801.05.2017
2Flip Flop65301.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi73601.05.2017