Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu14710.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması74511.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi135006.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi63419.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi78223.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı86314.03.2018
712Thristor Test Circuit95014.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi224611.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi71308.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu61803.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü69203.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi217802.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü71501.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)70122.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)95419.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü120419.01.2018
702555'li Siren Devresi118919.01.2018
701555'li Metal Dedektörü242019.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı82023.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator53812.12.2017
6981.5 Volt Flaşör69312.12.2017
697Sese Göre yanan LED120905.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba153127.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 80027.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)85819.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü54103.10.2017
692Arduino Ses Sensörü72418.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit138815.08.2017
690Wireless Voltage Detector63107.07.2017
689Korna Devresi91920.06.2017
688Fan Kontrol Devresi117020.06.2017
687FM Verici65820.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi90727.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V349527.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi114827.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi86327.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher74227.05.2017
681Bass Tiz Filtresi56827.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...54426.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit267326.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi158625.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı83821.05.2017
676Pervane Yazı Devresi110518.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB49001.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 85401.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)113801.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor155001.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü84501.05.2017
669Led Hipnoz Devresi64901.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi45901.05.2017
667Köstebek Kovucu75701.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü55301.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi92601.05.2017
6644017,555 Zar Devresi73901.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier36101.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama42301.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar65601.05.2017
660Güç kesinti alarmı116001.05.2017
659Analog kovalayan devre42801.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2122801.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...361601.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi155501.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit82701.05.2017
654LM358 Application Circuits61101.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp46001.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi169301.05.2017
651USB Light41101.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba112201.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055131701.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter97001.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...57401.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi37801.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 111201.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi91401.05.2017
643LM386 Amplifier67301.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger46701.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi60701.05.2017
640Çift 555'li siren66301.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit121801.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger42401.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü119701.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor37901.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit64501.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri56001.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma97501.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)64301.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi86601.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 35201.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)65501.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması58101.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı87701.05.2017
62412 A isimler (12Volt)50301.05.2017
623Kaan 12Volt Isim40001.05.2017
622Invertor52801.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation40401.05.2017
620Battery Charging Circuit175001.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project68901.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu92601.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi60901.05.2017
615Class A Amp Application33501.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç60001.05.2017
613Simplest Audio Amp42001.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit44001.05.2017
611Clap Switch43101.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici36401.05.2017
6092to1 Multiplexer33901.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi37901.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)61401.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma165401.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı157301.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger128901.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre54201.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici46801.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu60601.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)934001.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 239501.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü61801.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 59501.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü42801.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol112001.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...55101.05.2017
593Arduino RFID uygulaması65301.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS23097501.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması46901.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v72301.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici60601.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı48101.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit48001.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 40901.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi78401.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 247801.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici63001.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi78001.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat105501.05.2017
58016f877a'lı dijital saat86801.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması555601.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi73701.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici36001.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma56901.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı87901.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ206401.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi101501.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit123701.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü70701.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması73401.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi115201.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü259201.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma75801.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...442601.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör43601.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)70001.05.2017
5580-999 Sayıcı47801.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler74201.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi112301.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma456601.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)74901.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü55001.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol40601.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...78201.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici50201.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)520501.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon56901.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a59701.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon37901.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 77101.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a69401.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)104501.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi44601.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)113501.05.2017
539220 Volt Flip Flop137601.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması37301.05.2017
537Spindle motor arduino driver79401.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı73601.05.2017
535PWM Devresi(555)109801.05.2017
534LM317'li Amfi230201.05.2017
533TDA 2004 Amfi233101.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)63001.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü84901.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu68101.05.2017
529Işığa duyarlı alarm75401.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici61001.05.2017
527Sıralı led flaşör76701.05.2017
526Voltaj Üçleyici56901.05.2017
525Voltaj Çiftleyici65401.05.2017
524Dokunuş Sensörü40901.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba108601.05.2017
521220Volt Flaşör89601.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama47801.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı226201.05.2017
518555'li Flaşör93701.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni51501.05.2017
516Su Sensörü (555)60901.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre43901.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı226101.05.2017
513AC Kablo Bulucu46301.05.2017
512Oyuncak Org49701.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit41601.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)39501.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)58701.05.2017
5081.5 Volt Flasher48001.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)46601.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası96901.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)40301.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör107601.05.2017
503Otomatik gece lambası88801.05.2017
502555'li flip flop devresi173201.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103656901.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre78901.05.2017
498Arduino Servo Drive Project36301.05.2017
497220V Dimmer 94101.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter48601.05.2017
495tda 7560 v3 35501.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı38401.05.2017
488Ba1404 Verici94401.05.2017
487Ba1404 Verici46901.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası42501.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi75901.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre105001.05.2017
478KA2281 Vumetre59101.05.2017
477Pasif Filtre51001.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 51801.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)162501.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi110001.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)182301.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560152401.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici86101.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü43001.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba52701.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)57201.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre56701.05.2017
4583x3x3 Led Küp65001.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)199001.05.2017
452FM Verici (2 watt)79301.05.2017
451FM Alıcı69201.05.2017
450Ba1404 Verici37001.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)104401.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)129401.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)151801.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı58101.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi51401.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı186101.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi73201.05.2017
4405x7 Matris Devresi36201.05.2017
437Polis Çakar Devresi95801.05.2017
436transistorlü vumetre126201.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı45601.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör64301.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi204401.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)41001.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter46601.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)95301.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç50001.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı75501.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü76801.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi67301.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı41701.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör42501.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili142901.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre164101.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)68601.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi125201.05.2017
416Dinleme Cihazı61101.05.2017
415Mono Vumetre61101.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo91101.05.2017
413Transistörlü Vumetre166501.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)80301.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi130601.05.2017
410Ledle Hat Çalışması37701.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324302901.05.2017
408555 Timer Hesap Programı34801.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği50301.05.2017
406220Volt Led Lamba45801.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre71101.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi43201.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli43601.05.2017
40116f84 Kapı zili57301.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt66901.05.2017
399Piano Pic144401.05.2017
39816F877a Termostat Devresi39001.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi49901.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li53401.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları74301.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım57701.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör122201.05.2017
392TK19 Alıcı devresi137601.05.2017
391Oyuncak Org46101.05.2017
390555'li siren40001.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi86601.05.2017
388Ring Osilatör74501.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı56401.05.2017
386Flip Flop NPN62301.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)89201.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü58001.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi74501.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi82501.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü101501.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi47901.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi86701.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67572601.05.2017
376Gaz Sensörü37301.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci44601.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer103501.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi38901.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi64801.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri35201.05.2017
370Zamanlama Devreleri52501.05.2017
369Vumetre Devreleri39101.05.2017
368Verici Devreleri38201.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri40401.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri33101.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri36201.05.2017
364Sayıcı Devresi32101.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri39201.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları40001.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri36001.05.2017
360On Off Devreleri39501.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler39201.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi36901.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri36301.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi41101.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi36101.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi54701.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre50701.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre40201.05.2017
351220 Volt Dimmer64801.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi146301.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma51001.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre35501.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi52101.05.2017
346Transistör Test Devresi77401.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi107301.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi115201.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi100901.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)42801.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t46801.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)45801.05.2017
3392 Watt FM Verici63601.05.2017
338Led Dimmer59601.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)39601.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı59601.05.2017
3357413 Basit Verici32201.05.2017
334Polis F1 Çakar70401.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi54601.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi48901.05.2017
330Isis simülasyon devreleri34001.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari37901.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri51101.05.2017
327Firildak yazi devresi40001.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti49701.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 244601.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici41101.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici58001.05.2017
32216f877a yilan oyunu45901.05.2017
32116f628a zar46001.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI52001.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi161801.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi50901.05.2017
317Havada Yazi V243001.05.2017
316Step Motor Sürücü47301.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru38901.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi79001.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi123201.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi80601.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi62301.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi261301.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre79601.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü118301.05.2017
306Dtmf Encoder110601.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü87001.05.2017
304Basit DC Jeneratör38501.05.2017
303Çizgi izleyen robot48501.05.2017
302Çizgi izleyen robot40301.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü42101.05.2017
3008 Led Flasör45101.05.2017
2990-9 Sayici80601.05.2017
298Alkis Sensörü87101.05.2017
297Servo Motor Test Devresi99201.05.2017
296Güç Göstergesi41801.05.2017
295Havada Yazi 242601.05.2017
2940-99 CMOS Sayici110901.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a47301.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi37901.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...80701.05.2017
290Stres Testi Devresi36101.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi37901.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü67801.05.2017
287USB FM verici65401.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi82601.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi36301.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33551901.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi43501.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi43201.05.2017
281Havada Yazi35901.05.2017
280Yaklasim Sensörü49601.05.2017
279Basit FM verici59601.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici59601.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi50001.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü105501.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi49501.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci40001.05.2017
2730-9999 sayici devresi61901.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)349101.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi59601.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi43101.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi40201.05.2017
265Karanlikta yanan lamba68001.05.2017
26416f628a Melodi Devresi93701.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)256001.05.2017
261Vu metre40201.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)75201.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...65801.05.2017
2549V pil için sarj test devresi70601.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)64001.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a62801.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre42801.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi150801.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi140901.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi53801.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)45901.05.2017
246Basit FM verici37101.05.2017
245Su seviye Dedektoru42201.05.2017
244Ruzgar dedektoru37201.05.2017
243Yagmur alarm devresi81801.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)42801.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi29701.05.2017
240Isik izleyen robot33901.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi66101.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi46701.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda37501.05.2017
236Basit Dc Jeneratör31701.05.2017
235Basit Metal Dedektörü158701.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü65001.05.2017
233Siren373301.05.2017
232555'li Metal Dedektörü231001.05.2017
231Wav uzantili kapi zili35101.05.2017
230Su Seviye Dedektörü43001.05.2017
229PIR'li haraket sensörü67501.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri92801.05.2017
227Elektronik Pusula34901.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü37401.05.2017
225Mosfetli Sigorta40601.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü45801.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...37801.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör48401.05.2017
221Soft Flasör32301.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler113901.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li97201.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi80101.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi43301.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi170601.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi44801.05.2017
2133lü Led Flip Flop283501.05.2017
212Siren Devreleri34801.05.2017
211Karisik Siren Devreleri35401.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi146701.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi71301.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi73001.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü43801.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre47301.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma58001.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi45501.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)40601.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici32901.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi37001.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi139101.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru31401.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru40001.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi38901.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...37201.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre46401.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)30701.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi74901.05.2017
192Toricelli Barometresi36701.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi65601.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü44001.05.2017
189Ikili Sayi Saati42101.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi80401.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi33501.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü34101.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi186701.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi77701.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi35201.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi35501.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi40901.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi46601.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...36801.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi33801.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi45901.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi83701.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi59501.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici81801.05.2017
172200 W Amfi Devresi74301.05.2017
171Gerilim Yükselteci32001.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü37901.05.2017
169Yaklasma Sensörü40201.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü38701.05.2017
167Ses Sensörü39701.05.2017
166PWM Modülatörü45901.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç34301.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi165001.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi46901.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi58501.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei31801.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi96001.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi51501.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm28901.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi59901.05.2017
1553 Ledli Flasör34501.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi62901.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi57001.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi39901.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi114101.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...59401.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi46801.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi38301.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci81101.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi55701.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi84501.05.2017
143Kablosuz Mikrofon39801.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...107901.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi44801.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi98101.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi37501.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü62801.05.2017
137Kara Simsek Devresi86801.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama35901.05.2017
135Melodi Devresi92701.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü40701.05.2017
132Pusula39201.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre103901.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici34801.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi43301.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)39201.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi38201.05.2017
1255 Ledli Flasör52001.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi39801.05.2017
123Melodili Korna107301.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi55701.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi33201.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü38501.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici50701.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi75201.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi175801.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675108401.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi47401.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi64401.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti39401.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas34401.05.2017
109Termometre Devresi65501.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru29401.05.2017
107Ses ile Role kontrolü78101.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi53201.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi37101.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi94101.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi47701.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi59701.05.2017
100Röle esdegeri devreler36501.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi89701.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi32601.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör44201.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör41301.05.2017
94Ba6144 Vumetre67201.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi74101.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci107301.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt122401.05.2017
90LdrUm6658401.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci118901.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü49401.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)57001.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi39101.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi43201.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici50801.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri108801.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri64201.05.2017
815x7 Led Matris101601.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi81801.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu140501.05.2017
78555'li 7 Segment sayici99301.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...32201.05.2017
76Pic'li Kapi zili35301.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu77201.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi55701.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon59901.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti48401.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu34401.05.2017
701404'lü Verici Devresi36001.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre79001.05.2017
68Uzaktan Kumanda43201.05.2017
66Nem dedektörü58601.05.2017
65Melodi Üreteci36401.05.2017
64Kapi Zili58701.05.2017
63Fm verici38901.05.2017
61Böcek Dedektörü39001.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi120001.05.2017
59Fm Verici Devresi41501.05.2017
57TDA 7000 FM125601.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu99701.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi79601.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi59801.05.2017
53555'li nem dedektörü63001.05.2017
52Kara Simsek Devresi47601.05.2017
5110 Ledli Vumetre56501.05.2017
50Transistörlü Verici42101.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti48301.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi417401.05.2017
38Basit Metal Dedektoru38101.05.2017
37LCD termometre40301.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi115401.05.2017
35Pic'li metal dedektörü70101.05.2017
3478xx-79xx'li devreler53701.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi46601.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi34301.05.2017
30Pilsiz el feneri38201.05.2017
2950 555'li devre43601.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre55701.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre55401.05.2017
25IR Algilayici Devre41001.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi371001.05.2017
23Polis Sireni84201.05.2017
227 Segment Sayici107801.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi104201.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)57401.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi155701.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi66601.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu170801.05.2017
16555'li zamanlayici devresi100701.05.2017
14IR tekrarlayici38601.05.2017
13Seri Pic Programlayici51701.05.2017
12FM verici 44101.05.2017
11Havada yazan yazi56001.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz69801.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba97101.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)62401.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...170301.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba53701.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör165901.05.2017
3555'li Flasör75301.05.2017
2Flip Flop83301.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi93601.05.2017