Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
692Arduino Ses Sensörü318.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit5315.08.2017
690Wireless Voltage Detector10907.07.2017
689Korna Devresi7720.06.2017
688Fan Kontrol Devresi11720.06.2017
687FM Verici8120.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi18327.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V311127.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi16227.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi14127.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher13327.05.2017
681Bass Tiz Filtresi12427.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...11926.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit14726.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi16025.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı16621.05.2017
676Pervane Yazı Devresi15918.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB13601.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 16801.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)18801.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor23501.05.2017
671Arduino Cny70 Sensor Devresi27201.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü24401.05.2017
669Led Hipnoz Devresi16901.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi15901.05.2017
667Köstebek Kovucu19001.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü19501.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi24001.05.2017
6644017,555 Zar Devresi16101.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier14601.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama16301.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar15801.05.2017
660Güç kesinti alarmı22901.05.2017
659Analog kovalayan devre17001.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 228901.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...53201.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi34001.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit17001.05.2017
654LM358 Application Circuits18901.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp17201.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi30301.05.2017
651USB Light18501.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba29301.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n305526201.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter25301.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...20401.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi20801.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 21201.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi42401.05.2017
643LM386 Amplifier24101.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger23401.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi21801.05.2017
640Çift 555'li siren21301.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit43401.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger20801.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü24701.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor18101.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit23001.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri21001.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma30401.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)21001.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi24001.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 20301.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)25901.05.2017
6282 Kanal hava durumu istasyonu19601.05.2017
6272 Kanal hava durumu istasyonu19501.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması28601.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı37701.05.2017
62412 A isimler (12Volt)24901.05.2017
623Kaan 12Volt Isim21801.05.2017
622Invertor28801.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation22401.05.2017
620Battery Charging Circuit27301.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project28301.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu25101.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi24101.05.2017
6163V'luk ledlerle Yazı Yazma Devresi29901.05.2017
615Class A Amp Application19601.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç23001.05.2017
613Simplest Audio Amp20401.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit18701.05.2017
611Clap Switch28801.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici30501.05.2017
6092to1 Multiplexer25001.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi25101.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)33701.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma57401.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı52201.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger52601.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre39901.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici37601.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu45601.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)228801.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 66801.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü42301.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 42001.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü41601.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol61301.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...49101.05.2017
593Arduino RFID uygulaması48301.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS23066001.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması35601.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v51601.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici32901.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı44001.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit35201.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 49301.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi55001.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 234401.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici49301.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi42301.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat67001.05.2017
58016f877a'lı dijital saat53201.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması299901.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi48601.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici31101.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma47801.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı38101.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ93201.05.2017
573Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit35301.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi61801.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit46101.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü47901.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması51601.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi74101.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü75601.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma79901.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...631701.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör49001.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)58701.05.2017
5580-999 Sayıcı52601.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler73701.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi47001.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma68501.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)60901.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü47401.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol46901.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...66001.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici46901.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)190301.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon44201.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a48601.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon52401.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 63701.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a50101.05.2017
5430-9 Up Down Counter isis mikroc55901.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)71901.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi57901.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)90401.05.2017
539220 Volt Flip Flop92901.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması64701.05.2017
537Spindle motor arduino driver63801.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı95701.05.2017
535PWM Devresi(555)76401.05.2017
534LM317'li Amfi103501.05.2017
533TDA 2004 Amfi189101.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)68801.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü69001.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu67201.05.2017
529Işığa duyarlı alarm83301.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici63801.05.2017
527Sıralı led flaşör82701.05.2017
526Voltaj Üçleyici59401.05.2017
525Voltaj Çiftleyici67401.05.2017
524Dokunuş Sensörü70401.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba82101.05.2017
5223Volt Flasher64601.05.2017
521220Volt Flaşör80201.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama66901.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı71401.05.2017
518555'li Flaşör110501.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni107101.05.2017
516Su Sensörü (555)73601.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre68601.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı171901.05.2017
513AC Kablo Bulucu68001.05.2017
512Oyuncak Org56201.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit56601.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)53901.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)63701.05.2017
5081.5 Volt Flasher59601.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)59001.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası66901.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)57401.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör78301.05.2017
503Otomatik gece lambası78001.05.2017
502555'li flip flop devresi161101.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103674201.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre71201.05.2017
499Transistörlü Step motor sürücü56701.05.2017
498Arduino Servo Drive Project53201.05.2017
497220V Dimmer 80001.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter63901.05.2017
495tda 7560 v3 46101.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı57301.05.2017
488Ba1404 Verici86201.05.2017
487Ba1404 Verici47001.05.2017
484Hareket sensörlü kumanda devresi75801.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası56401.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi63201.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre109701.05.2017
478KA2281 Vumetre52101.05.2017
477Pasif Filtre45501.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 50201.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)133201.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi128201.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)124801.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560130301.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici71201.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü57001.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba65301.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)55801.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre78001.05.2017
4583x3x3 Led Küp60001.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)153101.05.2017
452FM Verici (2 watt)65501.05.2017
451FM Alıcı67601.05.2017
450Ba1404 Verici47301.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)95601.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)185101.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)75701.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı81301.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi47101.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı159801.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi80801.05.2017
4405x7 Matris Devresi54001.05.2017
437Polis Çakar Devresi123201.05.2017
436transistorlü vumetre55301.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı67301.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör52601.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi267101.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)47601.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter47801.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)85801.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç61401.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı74301.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü71601.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi60801.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı57001.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör50201.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili164301.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre125301.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)89701.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi87201.05.2017
416Dinleme Cihazı75001.05.2017
415Mono Vumetre48501.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo58501.05.2017
413Transistörlü Vumetre66101.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)74101.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi163301.05.2017
410Ledle Hat Çalışması53701.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324311501.05.2017
408555 Timer Hesap Programı47901.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği50001.05.2017
406220Volt Led Lamba61901.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre54901.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi56201.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli56201.05.2017
40116f84 Kapı zili51901.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt62201.05.2017
399Piano Pic133901.05.2017
39816F877a Termostat Devresi60101.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi53701.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li69001.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları79601.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım65601.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör68501.05.2017
392TK19 Alıcı devresi97101.05.2017
391Oyuncak Org48001.05.2017
390555'li siren47301.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi76501.05.2017
388Ring Osilatör63801.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı65901.05.2017
386Flip Flop NPN48901.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)50501.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü49201.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi60001.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi70601.05.2017
381İsis Mikrodenetleyici Projeleri67401.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü53301.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi57401.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi61301.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67547601.05.2017
376Gaz Sensörü51501.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci44901.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer62101.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi50701.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi57801.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri62301.05.2017
370Zamanlama Devreleri55401.05.2017
369Vumetre Devreleri47401.05.2017
368Verici Devreleri43401.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri51001.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri39801.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri43201.05.2017
364Sayıcı Devresi36401.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri41501.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları43901.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri35401.05.2017
360On Off Devreleri43401.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler46501.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi43401.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri43201.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi60601.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi47001.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi64801.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre48301.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre47901.05.2017
351220 Volt Dimmer74201.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi63401.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma49501.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre43101.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi52701.05.2017
346Transistör Test Devresi60401.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi83401.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi60901.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi100901.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)50601.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t56201.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)55401.05.2017
3392 Watt FM Verici48201.05.2017
338Led Dimmer51101.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)52201.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı55801.05.2017
3357413 Basit Verici46001.05.2017
334Polis F1 Çakar101301.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi55401.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi62101.05.2017
330Isis simülasyon devreleri43601.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari47901.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri58901.05.2017
327Firildak yazi devresi57101.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti62101.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 251001.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici47801.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici79901.05.2017
32216f877a yilan oyunu55101.05.2017
32116f628a zar58301.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI61401.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi101101.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi57501.05.2017
317Havada Yazi V263001.05.2017
316Step Motor Sürücü58401.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru52001.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi66601.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi63201.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi49601.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi52401.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi184501.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre110401.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü71801.05.2017
306Dtmf Encoder59501.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü74101.05.2017
304Basit DC Jeneratör58701.05.2017
303Çizgi izleyen robot60901.05.2017
302Çizgi izleyen robot67601.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü63101.05.2017
3008 Led Flasör60501.05.2017
2990-9 Sayici68201.05.2017
298Alkis Sensörü86701.05.2017
297Servo Motor Test Devresi69301.05.2017
296Güç Göstergesi48501.05.2017
295Havada Yazi 254301.05.2017
2940-99 CMOS Sayici80701.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a68901.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi33401.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...55701.05.2017
290Stres Testi Devresi43101.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi54601.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü63201.05.2017
287USB FM verici53101.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi58701.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi45001.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33557601.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi51101.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi39601.05.2017
281Havada Yazi44601.05.2017
280Yaklasim Sensörü60301.05.2017
279Basit FM verici55601.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici69401.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi52501.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü57201.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi61601.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci45501.05.2017
2730-9999 sayici devresi60701.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)453901.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi58701.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi55201.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi45901.05.2017
265Karanlikta yanan lamba68101.05.2017
26416f628a Melodi Devresi91501.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)140401.05.2017
261Vu metre51401.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)58601.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...75301.05.2017
255 Brenner 8 Pic Programlayici154701.05.2017
2549V pil için sarj test devresi74501.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)50301.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a84501.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre57001.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi121301.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi59301.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi54001.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)49401.05.2017
246Basit FM verici46301.05.2017
245Su seviye Dedektoru45501.05.2017
244Ruzgar dedektoru48601.05.2017
243Yagmur alarm devresi58301.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)74701.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi39901.05.2017
240Isik izleyen robot42001.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi56401.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi59201.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda50701.05.2017
236Basit Dc Jeneratör40601.05.2017
235Basit Metal Dedektörü142601.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü60601.05.2017
233Siren78401.05.2017
232555'li Metal Dedektörü284201.05.2017
231Wav uzantili kapi zili48201.05.2017
230Su Seviye Dedektörü45701.05.2017
229PIR'li haraket sensörü55301.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri90601.05.2017
227Elektronik Pusula52101.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü51001.05.2017
225Mosfetli Sigorta58501.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü49201.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...48401.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör48101.05.2017
221Soft Flasör43001.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler115601.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li91201.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi77601.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi64301.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi124401.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi53701.05.2017
2133lü Led Flip Flop162001.05.2017
212Siren Devreleri50301.05.2017
211Karisik Siren Devreleri47301.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi121801.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi67101.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi53601.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü51301.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre55001.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma44301.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi46201.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)45901.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici48001.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi48101.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi178401.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru48601.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru49501.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi51001.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...47101.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre48501.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)44501.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi65601.05.2017
192Toricelli Barometresi44001.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi58201.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü55101.05.2017
189Ikili Sayi Saati51401.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi50001.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi43501.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü45901.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi87901.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi60901.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi41801.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi51401.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi40901.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi46001.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...46401.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi44101.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi43001.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi49201.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi51401.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici68301.05.2017
172200 W Amfi Devresi67701.05.2017
171Gerilim Yükselteci43701.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü40401.05.2017
169Yaklasma Sensörü44201.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü46401.05.2017
167Ses Sensörü64001.05.2017
166PWM Modülatörü51801.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç50201.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi133801.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi47901.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi50201.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei42401.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi52001.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi50601.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm39901.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi53701.05.2017
1553 Ledli Flasör43701.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi45001.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi62101.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi50801.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi49501.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...68801.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi63201.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi43801.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci70201.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi51501.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi59101.05.2017
143Kablosuz Mikrofon55101.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...97501.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi56501.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi50701.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi51101.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü50801.05.2017
137Kara Simsek Devresi56201.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama52001.05.2017
135Melodi Devresi106301.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü52701.05.2017
132Pusula51701.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre88201.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici55201.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi52101.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)48401.05.2017
127Bir Buçuk Volttan 9 Volt Elde Etme57301.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi48201.05.2017
1255 Ledli Flasör49601.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi50801.05.2017
123Melodili Korna184501.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi45001.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi50201.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü43101.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici72101.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi66501.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi161801.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675142601.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi71801.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi70801.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti67401.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas51801.05.2017
109Termometre Devresi54601.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru46501.05.2017
107Ses ile Role kontrolü59001.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi58901.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi46501.05.2017
1040 santigrat derece dedektörü42101.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi55301.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi50701.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi50201.05.2017
100Röle esdegeri devreler50001.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi61801.05.2017
98Basit tek led flasör57501.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi42001.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör45301.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör49601.05.2017
94Ba6144 Vumetre47601.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi45301.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci103601.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt125401.05.2017
90LdrUm6636701.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci125701.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü56701.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)62901.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi53501.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi49201.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici58801.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri69301.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri53601.05.2017
815x7 Led Matris84201.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi47701.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu159401.05.2017
78555'li 7 Segment sayici39001.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...45801.05.2017
76Pic'li Kapi zili48401.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu70701.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi65301.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon77801.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti57901.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu49601.05.2017
701404'lü Verici Devresi52201.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre59601.05.2017
68Uzaktan Kumanda54501.05.2017
67Teyp Anfisi59001.05.2017
66Nem dedektörü61701.05.2017
65Melodi Üreteci49201.05.2017
64Kapi Zili68101.05.2017
63Fm verici43401.05.2017
61Böcek Dedektörü55901.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi74801.05.2017
59Fm Verici Devresi47501.05.2017
57TDA 7000 FM68501.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu67101.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi61601.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi64401.05.2017
53555'li nem dedektörü48801.05.2017
52Kara Simsek Devresi54601.05.2017
5110 Ledli Vumetre66701.05.2017
50Transistörlü Verici46401.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti52501.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi143301.05.2017
38Basit Metal Dedektoru51001.05.2017
37LCD termometre52901.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi76401.05.2017
35Pic'li metal dedektörü79201.05.2017
3478xx-79xx'li devreler51301.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi62501.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi37901.05.2017
30Pilsiz el feneri50301.05.2017
2950 555'li devre54401.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre53901.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre62701.05.2017
25IR Algilayici Devre48101.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi129001.05.2017
23Polis Sireni62301.05.2017
227 Segment Sayici68301.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi102401.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)50501.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi129101.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi71901.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu157601.05.2017
16555'li zamanlayici devresi69801.05.2017
14IR tekrarlayici48401.05.2017
13Seri Pic Programlayici69301.05.2017
12FM verici 52501.05.2017
11Havada yazan yazi64301.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz71501.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba67601.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)72901.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...71401.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba66401.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör177701.05.2017
3555'li Flasör75801.05.2017
2Flip Flop96401.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi97401.05.2017