Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)019.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü019.01.2018
702555'li Siren Devresi019.01.2018
701555'li Metal Dedektörü019.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı5423.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator3712.12.2017
6981.5 Volt Flaşör5812.12.2017
697Sese Göre yanan LED10605.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba18427.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 11427.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)16919.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü10803.10.2017
692Arduino Ses Sensörü14118.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit20315.08.2017
690Wireless Voltage Detector25607.07.2017
689Korna Devresi18920.06.2017
688Fan Kontrol Devresi29620.06.2017
687FM Verici19720.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi33527.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V323927.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi35227.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi30327.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher27927.05.2017
681Bass Tiz Filtresi26427.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...23626.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit52426.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi35825.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı29821.05.2017
676Pervane Yazı Devresi33818.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB27301.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 32601.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)36501.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor57701.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü45301.05.2017
669Led Hipnoz Devresi30701.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi28701.05.2017
667Köstebek Kovucu33801.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü33901.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi42401.05.2017
6644017,555 Zar Devresi29901.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier26001.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama29201.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar27101.05.2017
660Güç kesinti alarmı44901.05.2017
659Analog kovalayan devre30701.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 247101.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...106701.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi65701.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit27601.05.2017
654LM358 Application Circuits32401.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp28301.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi49301.05.2017
651USB Light30301.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba49001.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n305543001.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter44701.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...32901.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi32401.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 30201.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi86301.05.2017
643LM386 Amplifier36801.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger35501.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi35001.05.2017
640Çift 555'li siren32901.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit66201.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger32701.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü42001.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor28401.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit34701.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri34801.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma45701.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)32501.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi36901.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 30601.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)37801.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması40901.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı59101.05.2017
62412 A isimler (12Volt)38701.05.2017
623Kaan 12Volt Isim33901.05.2017
622Invertor42101.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation33601.05.2017
620Battery Charging Circuit51101.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project41101.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu40301.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi36201.05.2017
615Class A Amp Application29001.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç33801.05.2017
613Simplest Audio Amp32201.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit26901.05.2017
611Clap Switch42201.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici41001.05.2017
6092to1 Multiplexer34501.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi35601.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)46101.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma74201.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı69101.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger71301.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre53101.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici50501.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu54301.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)316201.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 85001.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü54301.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 56301.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü48901.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol78501.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...62001.05.2017
593Arduino RFID uygulaması61601.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS23080801.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması46001.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v69501.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici44601.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı57201.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit46001.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 58501.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi73101.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 245301.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici61801.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi55301.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat85101.05.2017
58016f877a'lı dijital saat74701.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması389001.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi63501.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici41001.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma60401.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı50301.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ123301.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi81101.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit59501.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü63901.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması65501.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi90601.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü111101.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma97301.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...806901.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör59501.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)73901.05.2017
5580-999 Sayıcı66001.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler91201.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi60301.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma106001.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)75001.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü59201.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol58101.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...84401.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici59601.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)301601.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon55401.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a60101.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon65001.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 79001.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a61801.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)86201.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi69701.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)106001.05.2017
539220 Volt Flip Flop116401.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması76001.05.2017
537Spindle motor arduino driver78001.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı110601.05.2017
535PWM Devresi(555)92101.05.2017
534LM317'li Amfi130901.05.2017
533TDA 2004 Amfi235101.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)82201.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü81001.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu79901.05.2017
529Işığa duyarlı alarm97401.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici77501.05.2017
527Sıralı led flaşör99301.05.2017
526Voltaj Üçleyici73601.05.2017
525Voltaj Çiftleyici82001.05.2017
524Dokunuş Sensörü82001.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba97401.05.2017
521220Volt Flaşör95201.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama80501.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı81001.05.2017
518555'li Flaşör127601.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni122601.05.2017
516Su Sensörü (555)87501.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre78501.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı207601.05.2017
513AC Kablo Bulucu79701.05.2017
512Oyuncak Org68601.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit67401.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)65501.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)77101.05.2017
5081.5 Volt Flasher72001.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)72001.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası80001.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)67601.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör94201.05.2017
503Otomatik gece lambası94201.05.2017
502555'li flip flop devresi205501.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103687101.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre83801.05.2017
498Arduino Servo Drive Project63201.05.2017
497220V Dimmer 92901.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter75101.05.2017
495tda 7560 v3 55401.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı69201.05.2017
488Ba1404 Verici100201.05.2017
487Ba1404 Verici58701.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası64901.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi74101.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre127301.05.2017
478KA2281 Vumetre63101.05.2017
477Pasif Filtre55801.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 64201.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)162201.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi148801.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)146301.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560151901.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici84301.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü68501.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba78501.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)69601.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre91201.05.2017
4583x3x3 Led Küp73501.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)184001.05.2017
452FM Verici (2 watt)77901.05.2017
451FM Alıcı81601.05.2017
450Ba1404 Verici58401.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)118601.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)214601.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)96801.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı95701.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi58301.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı186001.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi97001.05.2017
4405x7 Matris Devresi65001.05.2017
437Polis Çakar Devresi142301.05.2017
436transistorlü vumetre67301.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı80601.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör64601.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi325801.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)59001.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter58101.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)114501.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç73501.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı91401.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü86101.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi72201.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı67901.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör62201.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili202701.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre156401.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)104801.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi104101.05.2017
416Dinleme Cihazı88801.05.2017
415Mono Vumetre59001.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo73201.05.2017
413Transistörlü Vumetre81801.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)86801.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi189101.05.2017
410Ledle Hat Çalışması61801.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324368801.05.2017
408555 Timer Hesap Programı54701.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği60601.05.2017
406220Volt Led Lamba72501.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre66101.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi66501.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli68101.05.2017
40116f84 Kapı zili62701.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt74601.05.2017
399Piano Pic164601.05.2017
39816F877a Termostat Devresi72501.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi65001.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li81501.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları98301.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım80501.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör81801.05.2017
392TK19 Alıcı devresi116001.05.2017
391Oyuncak Org54501.05.2017
390555'li siren54501.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi91701.05.2017
388Ring Osilatör78401.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı79101.05.2017
386Flip Flop NPN62301.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)64601.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü60801.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi73901.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi85301.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü64001.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi68501.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi75201.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67558001.05.2017
376Gaz Sensörü64001.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci54601.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer75201.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi57501.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi72001.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri74101.05.2017
370Zamanlama Devreleri70301.05.2017
369Vumetre Devreleri57401.05.2017
368Verici Devreleri50601.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri64401.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri46301.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri53401.05.2017
364Sayıcı Devresi43801.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri52301.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları55401.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri46001.05.2017
360On Off Devreleri53801.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler58601.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi51001.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri53701.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi74001.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi57401.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi76301.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre58501.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre59701.05.2017
351220 Volt Dimmer88601.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi80001.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma57101.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre49801.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi63101.05.2017
346Transistör Test Devresi74401.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi101601.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi73201.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi122001.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)61201.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t68601.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)65801.05.2017
3392 Watt FM Verici58101.05.2017
338Led Dimmer61301.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)63701.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı67301.05.2017
3357413 Basit Verici56901.05.2017
334Polis F1 Çakar118601.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi65901.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi74301.05.2017
330Isis simülasyon devreleri50501.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari59401.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri72401.05.2017
327Firildak yazi devresi71201.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti74101.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 262201.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici54301.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici92801.05.2017
32216f877a yilan oyunu66701.05.2017
32116f628a zar70401.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI73401.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi122201.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi68701.05.2017
317Havada Yazi V278101.05.2017
316Step Motor Sürücü72001.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru64301.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi78601.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi75301.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi60301.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi63401.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi226701.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre131701.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü89301.05.2017
306Dtmf Encoder70401.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü88101.05.2017
304Basit DC Jeneratör70601.05.2017
303Çizgi izleyen robot76101.05.2017
302Çizgi izleyen robot82001.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü75201.05.2017
3008 Led Flasör72701.05.2017
2990-9 Sayici82101.05.2017
298Alkis Sensörü104301.05.2017
297Servo Motor Test Devresi82401.05.2017
296Güç Göstergesi60701.05.2017
295Havada Yazi 263801.05.2017
2940-99 CMOS Sayici99301.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a79901.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi42301.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...67501.05.2017
290Stres Testi Devresi54101.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi65401.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü75501.05.2017
287USB FM verici64201.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi69501.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi54701.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33567501.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi61501.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi48801.05.2017
281Havada Yazi55901.05.2017
280Yaklasim Sensörü72101.05.2017
279Basit FM verici66601.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici82501.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi63601.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü67501.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi74501.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci54001.05.2017
2730-9999 sayici devresi72401.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)529001.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi70401.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi66401.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi55201.05.2017
265Karanlikta yanan lamba80901.05.2017
26416f628a Melodi Devresi107001.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)175701.05.2017
261Vu metre61601.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)70101.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...89001.05.2017
2549V pil için sarj test devresi89401.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)63701.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a104501.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre67801.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi140901.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi72901.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi66601.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)61201.05.2017
246Basit FM verici56101.05.2017
245Su seviye Dedektoru52301.05.2017
244Ruzgar dedektoru59001.05.2017
243Yagmur alarm devresi70801.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)87601.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi49601.05.2017
240Isik izleyen robot53301.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi70501.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi70601.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda61501.05.2017
236Basit Dc Jeneratör50601.05.2017
235Basit Metal Dedektörü164201.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü71801.05.2017
233Siren103801.05.2017
232555'li Metal Dedektörü363801.05.2017
231Wav uzantili kapi zili55101.05.2017
230Su Seviye Dedektörü57601.05.2017
229PIR'li haraket sensörü65201.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri108701.05.2017
227Elektronik Pusula62701.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü62701.05.2017
225Mosfetli Sigorta69001.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü59501.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...59701.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör57401.05.2017
221Soft Flasör52801.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler135201.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li106601.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi88901.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi77701.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi150801.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi63601.05.2017
2133lü Led Flip Flop198401.05.2017
212Siren Devreleri56001.05.2017
211Karisik Siren Devreleri56901.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi144901.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi80801.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi65001.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü61501.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre65101.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma54601.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi56101.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)51001.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici58501.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi55301.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi245301.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru58401.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru59301.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi61501.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...57801.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre59401.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)54501.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi81201.05.2017
192Toricelli Barometresi49701.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi72701.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü65801.05.2017
189Ikili Sayi Saati62201.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi60301.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi53701.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü55201.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi108101.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi74001.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi51101.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi63101.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi50901.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi52301.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...56101.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi52701.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi51601.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi58201.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi62001.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici84701.05.2017
172200 W Amfi Devresi79901.05.2017
171Gerilim Yükselteci53101.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü51201.05.2017
169Yaklasma Sensörü50901.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü55901.05.2017
167Ses Sensörü75001.05.2017
166PWM Modülatörü62601.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç60001.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi158501.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi58601.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi61701.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei51001.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi64801.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi60401.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm45901.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi65301.05.2017
1553 Ledli Flasör49501.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi54401.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi72001.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi60501.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi60901.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...81601.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi75101.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi53201.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci84701.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi62801.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi70501.05.2017
143Kablosuz Mikrofon68001.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...114801.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi69601.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi63401.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi62601.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü61901.05.2017
137Kara Simsek Devresi69101.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama58101.05.2017
135Melodi Devresi124701.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü62901.05.2017
132Pusula62701.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre108501.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici65501.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi60101.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)59201.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi59501.05.2017
1255 Ledli Flasör56901.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi60901.05.2017
123Melodili Korna210001.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi51001.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi61301.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü49801.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici84501.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi79501.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi199901.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675163901.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi83701.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi85001.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti79801.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas62801.05.2017
109Termometre Devresi66301.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru56901.05.2017
107Ses ile Role kontrolü67701.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi66701.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi55901.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi67101.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi58801.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi61101.05.2017
100Röle esdegeri devreler59301.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi74501.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi48501.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör55001.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör58201.05.2017
94Ba6144 Vumetre57601.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi57501.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci120801.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt148501.05.2017
90LdrUm6644101.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci145701.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü67301.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)75201.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi64501.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi60901.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici70001.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri84101.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri63701.05.2017
815x7 Led Matris105701.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi57901.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu198801.05.2017
78555'li 7 Segment sayici47001.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...55501.05.2017
76Pic'li Kapi zili59501.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu83801.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi77901.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon90501.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti68701.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu60601.05.2017
701404'lü Verici Devresi64001.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre68601.05.2017
68Uzaktan Kumanda67501.05.2017
66Nem dedektörü74901.05.2017
65Melodi Üreteci59501.05.2017
64Kapi Zili78201.05.2017
63Fm verici52801.05.2017
61Böcek Dedektörü66501.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi88601.05.2017
59Fm Verici Devresi58901.05.2017
57TDA 7000 FM88701.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu79401.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi69701.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi75601.05.2017
53555'li nem dedektörü59301.05.2017
52Kara Simsek Devresi66101.05.2017
5110 Ledli Vumetre77701.05.2017
50Transistörlü Verici52701.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti63201.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi183001.05.2017
38Basit Metal Dedektoru62001.05.2017
37LCD termometre65101.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi91601.05.2017
35Pic'li metal dedektörü92801.05.2017
3478xx-79xx'li devreler62101.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi73801.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi44201.05.2017
30Pilsiz el feneri61301.05.2017
2950 555'li devre65301.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre66001.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre76201.05.2017
25IR Algilayici Devre59201.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi173801.05.2017
23Polis Sireni74701.05.2017
227 Segment Sayici81601.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi117701.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)60101.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi166001.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi85201.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu190801.05.2017
16555'li zamanlayici devresi83201.05.2017
14IR tekrarlayici58201.05.2017
13Seri Pic Programlayici81201.05.2017
12FM verici 64901.05.2017
11Havada yazan yazi76401.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz86101.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba80501.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)86901.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...86001.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba79501.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör216901.05.2017
3555'li Flasör96001.05.2017
2Flip Flop115501.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi113601.05.2017