Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
740LM317 Ayarlı Güç Kaynağı4805.01.2023
739Transistörlü Vumetre7708.12.2022
738Arduino MQ 4 Ayarlı Gaz Sensörü5803.12.2022
737DS18B20 Oled i2c Termometre8502.11.2022
736Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Devresi8029.10.2022
735Arduino Mini Gaz Sensörü9028.10.2022
734Arduino Çay Kazanı Termostat Devresi9527.10.2022
7332SC5200 Amfi devresi 40211.12.2021
732RF otomatik bahçe kapısı simülatör devresi43703.08.2021
731Bluetooth ile RF otomatik Kapı Kumanda Etme40503.08.2021
730Göstergeli Çay Sayacı Esp8266 TM1637 Micropython 43911.05.2021
729Esp8266 TM1637 Micropython Basit Sayac Devresi43211.05.2021
728Çevrim Dışı Okul Çay Sayacı Devresi-RFID,Micropyt...43529.04.2021
727Web Socket Micropython ile Node Mcu Mavi Led Yakma50726.04.2021
726ESP8266 RFID Kart Okuyucu-MicroPython42211.04.2021
725Ultraviyole Dezenfektan devresi48326.03.2021
724Bitik Pilden 5V 53 mA enerji almak55126.12.2020
723Ds18b20 Esp8266 Micropython hava durumu istasyonu47920.12.2020
722MicroPython'la Led Yakıp Söndürme(ESP8266)50512.12.2020
721Arduino Kumanda Kodu Alma 262914.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu79010.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması139011.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi256006.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi133819.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi171923.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı156014.03.2018
712Thristor Test Circuit175014.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi451411.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi145108.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu126203.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü130803.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi425102.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü139901.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)146922.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)212619.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü269019.01.2018
702555'li Siren Devresi256419.01.2018
701555'li Metal Dedektörü465619.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı150023.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator106012.12.2017
6981.5 Volt Flaşör176812.12.2017
697Sese Göre yanan LED234505.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba283827.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 133827.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)177919.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü108903.10.2017
692Arduino Ses Sensörü145318.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit254015.08.2017
690Wireless Voltage Detector129407.07.2017
689Korna Devresi197120.06.2017
688Fan Kontrol Devresi237320.06.2017
687FM Verici126420.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi225327.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V3102527.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi211927.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi191727.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher158027.05.2017
681Bass Tiz Filtresi115027.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...148126.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit462026.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi307425.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı150921.05.2017
676Pervane Yazı Devresi180818.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB100101.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 132701.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)209001.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor257801.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü161401.05.2017
669Led Hipnoz Devresi124101.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi91001.05.2017
667Köstebek Kovucu150401.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü117901.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi202301.05.2017
6644017,555 Zar Devresi150001.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier82801.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama82901.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar149801.05.2017
660Güç kesinti alarmı172301.05.2017
659Analog kovalayan devre92301.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2230401.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...476701.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi325701.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit142101.05.2017
654LM358 Application Circuits118201.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp114901.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi353601.05.2017
651USB Light87601.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba225501.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055263701.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter169401.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...104101.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi89401.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 156601.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi178101.05.2017
643LM386 Amplifier134401.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger89501.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi96801.05.2017
640Çift 555'li siren120201.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit194601.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger81001.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü190801.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor72401.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit110101.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri116801.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma206801.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)112101.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi183101.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 85801.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)115801.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması175401.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı182701.05.2017
62412 A isimler (12Volt)96601.05.2017
623Kaan 12Volt Isim88501.05.2017
622Invertor117401.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation99201.05.2017
620Battery Charging Circuit271701.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project111601.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu177201.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi118201.05.2017
615Class A Amp Application74901.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç116601.05.2017
613Simplest Audio Amp78601.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit85501.05.2017
611Clap Switch87601.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici74401.05.2017
6092to1 Multiplexer86001.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi81201.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)99701.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma352501.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı307701.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger190701.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre104101.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici90801.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu130101.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)1234201.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 332301.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü107801.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 100201.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü94201.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol244001.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...137301.05.2017
593Arduino RFID uygulaması124801.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230172601.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması93701.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v125101.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici116901.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı103401.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit117101.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 81301.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi127701.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 292101.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici127701.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi172401.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat190601.05.2017
58016f877a'lı dijital saat204901.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması928201.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi114101.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici77901.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma123101.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı179601.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ333801.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi185901.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit247001.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü144101.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması172601.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi214801.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü419201.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma152901.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...645401.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör96001.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)128001.05.2017
5580-999 Sayıcı96901.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler146301.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi211301.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma597101.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)124701.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü95701.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol78201.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...154801.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici98001.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)860501.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon123701.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a124401.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon73101.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 162901.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a145501.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)256301.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi92101.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)212801.05.2017
539220 Volt Flip Flop258601.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması77801.05.2017
537Spindle motor arduino driver141401.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı125301.05.2017
535PWM Devresi(555)237801.05.2017
534LM317'li Amfi410601.05.2017
533TDA 2004 Amfi415101.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)124701.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü252801.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu178501.05.2017
529Işığa duyarlı alarm143701.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici143901.05.2017
527Sıralı led flaşör150601.05.2017
526Voltaj Üçleyici115101.05.2017
525Voltaj Çiftleyici137801.05.2017
524Dokunuş Sensörü81601.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba264001.05.2017
521220Volt Flaşör141801.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama92701.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı380401.05.2017
518555'li Flaşör242801.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni114401.05.2017
516Su Sensörü (555)169301.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre93101.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı417101.05.2017
513AC Kablo Bulucu93001.05.2017
512Oyuncak Org115101.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit80101.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)87801.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)109701.05.2017
5081.5 Volt Flasher95501.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)93301.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası166101.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)81201.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör290501.05.2017
503Otomatik gece lambası182901.05.2017
502555'li flip flop devresi357801.05.2017
501Ton kontrol Devresi 1036114301.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre147301.05.2017
498Arduino Servo Drive Project74401.05.2017
497220V Dimmer 180701.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter93601.05.2017
495tda 7560 v3 75301.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı78801.05.2017
488Ba1404 Verici175501.05.2017
487Ba1404 Verici82001.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası79701.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi139101.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre189401.05.2017
478KA2281 Vumetre149301.05.2017
477Pasif Filtre136001.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 93701.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)262601.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi219601.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)378001.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560267801.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici169001.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü97601.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba100201.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)91401.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre105001.05.2017
4583x3x3 Led Küp111301.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)362601.05.2017
452FM Verici (2 watt)145001.05.2017
451FM Alıcı133301.05.2017
450Ba1404 Verici75601.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)223401.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)235201.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)296501.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı107301.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi101801.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı349501.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi137401.05.2017
4405x7 Matris Devresi70501.05.2017
437Polis Çakar Devresi167601.05.2017
436transistorlü vumetre247501.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı92301.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör125601.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi350501.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)92601.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter85501.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)163801.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç92401.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı153201.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü162901.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi137801.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı84501.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör91401.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili317501.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre308901.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)128901.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi237801.05.2017
416Dinleme Cihazı143601.05.2017
415Mono Vumetre110701.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo170401.05.2017
413Transistörlü Vumetre312401.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)133101.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi222201.05.2017
410Ledle Hat Çalışması83701.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324446001.05.2017
408555 Timer Hesap Programı74001.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği91901.05.2017
406220Volt Led Lamba98101.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre130301.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi85401.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli100001.05.2017
40116f84 Kapı zili110301.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt109601.05.2017
399Piano Pic259401.05.2017
39816F877a Termostat Devresi87001.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi105701.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li109401.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları138101.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım100101.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör256601.05.2017
392TK19 Alıcı devresi258001.05.2017
391Oyuncak Org115101.05.2017
390555'li siren79901.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi148501.05.2017
388Ring Osilatör147701.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı99101.05.2017
386Flip Flop NPN173001.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)183201.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü128401.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi173701.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi165101.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü236901.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi130301.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi180601.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f675154301.05.2017
376Gaz Sensörü95701.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci91101.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer147801.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi75401.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi115101.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri71401.05.2017
370Zamanlama Devreleri96401.05.2017
369Vumetre Devreleri82601.05.2017
368Verici Devreleri73601.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri81201.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri70601.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri70501.05.2017
364Sayıcı Devresi68301.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri89101.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları78101.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri69001.05.2017
360On Off Devreleri76101.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler77201.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi72501.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri73201.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi79601.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi73801.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi115201.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre99901.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre81901.05.2017
351220 Volt Dimmer120501.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi278101.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma96401.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre75301.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi106901.05.2017
346Transistör Test Devresi175501.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi176901.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi232801.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi218801.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)80501.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t103201.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)89201.05.2017
3392 Watt FM Verici113001.05.2017
338Led Dimmer159701.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)76801.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı100101.05.2017
3357413 Basit Verici71601.05.2017
334Polis F1 Çakar122101.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi112901.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi89301.05.2017
330Isis simülasyon devreleri72101.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari83001.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri98301.05.2017
327Firildak yazi devresi84801.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti95501.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 2104401.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici89201.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici106701.05.2017
32216f877a yilan oyunu85401.05.2017
32116f628a zar96301.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI122601.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi261201.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi90701.05.2017
317Havada Yazi V283801.05.2017
316Step Motor Sürücü85901.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru84301.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi188501.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi270601.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi160001.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi123701.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi411001.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre146801.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü216001.05.2017
306Dtmf Encoder230701.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü169501.05.2017
304Basit DC Jeneratör76201.05.2017
303Çizgi izleyen robot102501.05.2017
302Çizgi izleyen robot88101.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü83501.05.2017
3008 Led Flasör91401.05.2017
2990-9 Sayici217401.05.2017
298Alkis Sensörü200001.05.2017
297Servo Motor Test Devresi204401.05.2017
296Güç Göstergesi86301.05.2017
295Havada Yazi 282101.05.2017
2940-99 CMOS Sayici231101.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a94001.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi80701.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...164701.05.2017
290Stres Testi Devresi71801.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi81501.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü148401.05.2017
287USB FM verici109101.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi182301.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi73201.05.2017
284Sicaklik Sensör LM335113201.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi83301.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi93601.05.2017
281Havada Yazi72801.05.2017
280Yaklasim Sensörü124601.05.2017
279Basit FM verici127801.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici119401.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi95301.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü264801.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi118501.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci86201.05.2017
2730-9999 sayici devresi120601.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)645101.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi105501.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi85901.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi74601.05.2017
265Karanlikta yanan lamba185901.05.2017
26416f628a Melodi Devresi148001.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)475801.05.2017
261Vu metre79901.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)133201.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...126001.05.2017
2549V pil için sarj test devresi144501.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)118601.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a125901.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre107701.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi277501.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi307701.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi101401.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)103201.05.2017
246Basit FM verici82001.05.2017
245Su seviye Dedektoru103801.05.2017
244Ruzgar dedektoru67701.05.2017
243Yagmur alarm devresi159601.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)81101.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi63601.05.2017
240Isik izleyen robot66401.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi152501.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi92801.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda105501.05.2017
236Basit Dc Jeneratör66301.05.2017
235Basit Metal Dedektörü313801.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü129601.05.2017
233Siren480701.05.2017
232555'li Metal Dedektörü390301.05.2017
231Wav uzantili kapi zili86401.05.2017
230Su Seviye Dedektörü79601.05.2017
229PIR'li haraket sensörü147901.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri201601.05.2017
227Elektronik Pusula68501.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü75601.05.2017
225Mosfetli Sigorta75401.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü100201.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...76001.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör106001.05.2017
221Soft Flasör76501.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler225101.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li212301.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi168201.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi84301.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi322601.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi87201.05.2017
2133lü Led Flip Flop565201.05.2017
212Siren Devreleri69701.05.2017
211Karisik Siren Devreleri68301.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi325501.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi176101.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi125501.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü87201.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre111201.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma175901.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi91501.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)75701.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici74101.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi79801.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi310901.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru72801.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru82301.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi73201.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...73301.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre82201.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)64201.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi157301.05.2017
192Toricelli Barometresi106801.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi105801.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü79501.05.2017
189Ikili Sayi Saati81501.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi200001.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi74801.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü67801.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi285301.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi168701.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi70601.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi79201.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi75301.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi92201.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...82201.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi76201.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi100601.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi172101.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi161201.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici193401.05.2017
172200 W Amfi Devresi125201.05.2017
171Gerilim Yükselteci72501.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü83101.05.2017
169Yaklasma Sensörü83601.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü76801.05.2017
167Ses Sensörü86301.05.2017
166PWM Modülatörü85901.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç67801.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi272901.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi107501.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi117501.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei67701.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi226001.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi97901.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm65401.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi128201.05.2017
1553 Ledli Flasör75501.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi163201.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi127501.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi82501.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi259401.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...112501.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi87701.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi95801.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci145901.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi98301.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi165201.05.2017
143Kablosuz Mikrofon119501.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...199501.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi84301.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi188701.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi86701.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü182001.05.2017
137Kara Simsek Devresi229901.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama78501.05.2017
135Melodi Devresi189501.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü89501.05.2017
132Pusula76701.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre192801.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici84701.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi78501.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)89901.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi73101.05.2017
1255 Ledli Flasör130501.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi83401.05.2017
123Melodili Korna224301.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi109601.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi73601.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü86801.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici102801.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi162401.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi292301.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675184301.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi89701.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi127901.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti79601.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas71101.05.2017
109Termometre Devresi188301.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru62001.05.2017
107Ses ile Role kontrolü175501.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi138001.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi72201.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi260701.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi129201.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi121401.05.2017
100Röle esdegeri devreler84901.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi187201.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi107501.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör78701.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör94501.05.2017
94Ba6144 Vumetre116401.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi158401.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci227701.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt238501.05.2017
90LdrUm66159201.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci191901.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü94001.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)158101.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi83701.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi99401.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici136801.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri235301.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri104801.05.2017
815x7 Led Matris143501.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi198401.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu289401.05.2017
78555'li 7 Segment sayici199001.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...65001.05.2017
76Pic'li Kapi zili74901.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu138901.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi100201.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon123401.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti86601.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu72001.05.2017
701404'lü Verici Devresi67701.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre136901.05.2017
68Uzaktan Kumanda85601.05.2017
66Nem dedektörü120201.05.2017
65Melodi Üreteci89801.05.2017
64Kapi Zili163401.05.2017
63Fm verici92201.05.2017
61Böcek Dedektörü77301.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi231401.05.2017
59Fm Verici Devresi84601.05.2017
57TDA 7000 FM249801.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu211401.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi178901.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi129801.05.2017
53555'li nem dedektörü110601.05.2017
52Kara Simsek Devresi95401.05.2017
5110 Ledli Vumetre122801.05.2017
50Transistörlü Verici74501.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti97101.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi812101.05.2017
38Basit Metal Dedektoru82701.05.2017
37LCD termometre78801.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi221701.05.2017
35Pic'li metal dedektörü144401.05.2017
3478xx-79xx'li devreler87901.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi85901.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi71801.05.2017
30Pilsiz el feneri87501.05.2017
2950 555'li devre82301.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre105401.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre106501.05.2017
25IR Algilayici Devre75801.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi656201.05.2017
23Polis Sireni200601.05.2017
227 Segment Sayici210901.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi199901.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)152801.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi317301.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi131501.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu305801.05.2017
16555'li zamanlayici devresi192201.05.2017
14IR tekrarlayici77801.05.2017
13Seri Pic Programlayici88701.05.2017
12FM verici 84401.05.2017
11Havada yazan yazi103501.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz140701.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba220001.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)141401.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...261601.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba122801.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör280601.05.2017
3555'li Flasör160801.05.2017
2Flip Flop183001.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi147101.05.2017