Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
732RF otomatik bahçe kapısı simülatör devresi9203.08.2021
731Bluetooth ile RF otomatik Kapı Kumanda Etme7403.08.2021
730Göstergeli Çay Sayacı Esp8266 TM1637 Micropython 13711.05.2021
729Esp8266 TM1637 Micropython Basit Sayac Devresi12311.05.2021
728Çevrim Dışı Okul Çay Sayacı Devresi-RFID,Micropyt...16129.04.2021
727Web Socket Micropython ile Node Mcu Mavi Led Yakma17926.04.2021
726ESP8266 RFID Kart Okuyucu-MicroPython13211.04.2021
725Ultraviyole Dezenfektan devresi18526.03.2021
724Bitik Pilden 5V 53 mA enerji almak26326.12.2020
723Ds18b20 Esp8266 Micropython hava durumu istasyonu21920.12.2020
722MicroPython'la Led Yakıp Söndürme(ESP8266)23412.12.2020
721Arduino Kumanda Kodu Alma 232914.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu47310.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması107211.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi209306.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi102819.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi130123.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı121214.03.2018
712Thristor Test Circuit135914.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi357311.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi112408.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu94703.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü100003.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi329302.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü107301.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)109422.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)163219.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü195519.01.2018
702555'li Siren Devresi186519.01.2018
701555'li Metal Dedektörü343419.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı117123.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator78612.12.2017
6981.5 Volt Flaşör119112.12.2017
697Sese Göre yanan LED181105.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba228927.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 106327.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)136419.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü79903.10.2017
692Arduino Ses Sensörü109618.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit206815.08.2017
690Wireless Voltage Detector98507.07.2017
689Korna Devresi151920.06.2017
688Fan Kontrol Devresi200820.06.2017
687FM Verici92720.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi152027.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V374327.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi158027.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi145227.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher121927.05.2017
681Bass Tiz Filtresi84227.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...102226.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit367226.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi239325.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı124521.05.2017
676Pervane Yazı Devresi152018.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB77701.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 110801.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)172301.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor216101.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü122501.05.2017
669Led Hipnoz Devresi89801.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi68601.05.2017
667Köstebek Kovucu117901.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü94301.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi144801.05.2017
6644017,555 Zar Devresi113901.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier59801.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama63501.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar113801.05.2017
660Güç kesinti alarmı146501.05.2017
659Analog kovalayan devre64201.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2185201.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...425401.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi225001.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit115601.05.2017
654LM358 Application Circuits94001.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp87801.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi264001.05.2017
651USB Light67901.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba171601.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055223101.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter131301.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...82401.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi61401.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 130401.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi142001.05.2017
643LM386 Amplifier103601.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger67201.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi76501.05.2017
640Çift 555'li siren93001.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit164101.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger60601.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü156701.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor53101.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit86701.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri87901.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma155901.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)88501.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi138901.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 62901.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)89801.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması123601.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı138801.05.2017
62412 A isimler (12Volt)75601.05.2017
623Kaan 12Volt Isim69101.05.2017
622Invertor88601.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation67701.05.2017
620Battery Charging Circuit230201.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project92201.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu136201.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi93601.05.2017
615Class A Amp Application54501.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç84801.05.2017
613Simplest Audio Amp59301.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit63901.05.2017
611Clap Switch66301.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici55001.05.2017
6092to1 Multiplexer62501.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi61801.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)78701.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma266401.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı249001.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger164101.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre81101.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici70701.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu105501.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)1114601.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 297701.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü86101.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 80801.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü70001.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol192601.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...97101.05.2017
593Arduino RFID uygulaması96001.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230139401.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması73901.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v98401.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici92101.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı73301.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit91601.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 61801.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi101801.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 267401.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici100501.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi132001.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat145601.05.2017
58016f877a'lı dijital saat141801.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması749901.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi93001.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici58401.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma92801.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı143801.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ279701.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi155401.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit187101.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü116701.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması126401.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi180701.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü360401.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma118101.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...563101.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör74301.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)103801.05.2017
5580-999 Sayıcı74601.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler112401.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi171101.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma545901.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)101301.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü75101.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol58101.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...122101.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici74401.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)722901.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon98901.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a93701.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon53401.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 132501.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a115601.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)168701.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi72501.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)166001.05.2017
539220 Volt Flip Flop208001.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması57601.05.2017
537Spindle motor arduino driver114001.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı99401.05.2017
535PWM Devresi(555)168501.05.2017
534LM317'li Amfi350901.05.2017
533TDA 2004 Amfi345901.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)95401.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü181301.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu118101.05.2017
529Işığa duyarlı alarm110001.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici113901.05.2017
527Sıralı led flaşör105801.05.2017
526Voltaj Üçleyici89601.05.2017
525Voltaj Çiftleyici109701.05.2017
524Dokunuş Sensörü61001.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba208401.05.2017
521220Volt Flaşör119201.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama70401.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı314401.05.2017
518555'li Flaşör177301.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni88701.05.2017
516Su Sensörü (555)120701.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre70201.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı338501.05.2017
513AC Kablo Bulucu69601.05.2017
512Oyuncak Org84301.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit60201.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)62901.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)86101.05.2017
5081.5 Volt Flasher71701.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)73901.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası130801.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)59201.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör191201.05.2017
503Otomatik gece lambası142901.05.2017
502555'li flip flop devresi281101.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103688501.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre116801.05.2017
498Arduino Servo Drive Project54701.05.2017
497220V Dimmer 140501.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter69201.05.2017
495tda 7560 v3 55701.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı59101.05.2017
488Ba1404 Verici135801.05.2017
487Ba1404 Verici63601.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası59201.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi109601.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre153401.05.2017
478KA2281 Vumetre113701.05.2017
477Pasif Filtre93301.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 73401.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)221801.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi175501.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)289301.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560227001.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici139701.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü70201.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba76801.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)73001.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre77601.05.2017
4583x3x3 Led Küp89601.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)290301.05.2017
452FM Verici (2 watt)119701.05.2017
451FM Alıcı105801.05.2017
450Ba1404 Verici55101.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)170001.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)184201.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)233301.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı83001.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi78301.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı268901.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi115401.05.2017
4405x7 Matris Devresi50801.05.2017
437Polis Çakar Devresi136201.05.2017
436transistorlü vumetre215501.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı69001.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör100201.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi282101.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)68401.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter65801.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)135601.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç71101.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı121301.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü122901.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi107801.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı63301.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör65901.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili259701.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre244901.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)105101.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi187001.05.2017
416Dinleme Cihazı108801.05.2017
415Mono Vumetre84101.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo143701.05.2017
413Transistörlü Vumetre244401.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)107301.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi185201.05.2017
410Ledle Hat Çalışması65001.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324373001.05.2017
408555 Timer Hesap Programı53001.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği71001.05.2017
406220Volt Led Lamba72201.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre98901.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi63801.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli75001.05.2017
40116f84 Kapı zili85701.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt88101.05.2017
399Piano Pic208801.05.2017
39816F877a Termostat Devresi60201.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi76201.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li84501.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları109801.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım77401.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör199701.05.2017
392TK19 Alıcı devresi212901.05.2017
391Oyuncak Org78701.05.2017
390555'li siren57501.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi118501.05.2017
388Ring Osilatör119401.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı76301.05.2017
386Flip Flop NPN124501.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)135301.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü97401.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi121601.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi134501.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü180301.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi99001.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi139901.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f675122101.05.2017
376Gaz Sensörü68501.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci69901.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer127701.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi56401.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi90801.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri52001.05.2017
370Zamanlama Devreleri76401.05.2017
369Vumetre Devreleri61201.05.2017
368Verici Devreleri53501.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri61601.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri49501.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri51801.05.2017
364Sayıcı Devresi48901.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri66001.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları56901.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri51301.05.2017
360On Off Devreleri56101.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler58301.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi52601.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri54201.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi59701.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi54101.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi92001.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre79501.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre62101.05.2017
351220 Volt Dimmer96701.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi234001.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma74701.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre53801.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi77001.05.2017
346Transistör Test Devresi135601.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi151501.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi180101.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi170101.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)62401.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t82001.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)68101.05.2017
3392 Watt FM Verici92701.05.2017
338Led Dimmer114801.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)55801.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı79801.05.2017
3357413 Basit Verici50101.05.2017
334Polis F1 Çakar98101.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi91301.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi69501.05.2017
330Isis simülasyon devreleri52101.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari58201.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri78601.05.2017
327Firildak yazi devresi65101.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti69301.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 279701.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici65601.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici81901.05.2017
32216f877a yilan oyunu64601.05.2017
32116f628a zar73901.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI95401.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi230801.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi70801.05.2017
317Havada Yazi V260401.05.2017
316Step Motor Sürücü66301.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru58701.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi136801.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi197301.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi124901.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi99001.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi347901.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre120401.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü176001.05.2017
306Dtmf Encoder176401.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü139101.05.2017
304Basit DC Jeneratör55501.05.2017
303Çizgi izleyen robot76501.05.2017
302Çizgi izleyen robot63601.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü60001.05.2017
3008 Led Flasör69701.05.2017
2990-9 Sayici155901.05.2017
298Alkis Sensörü156801.05.2017
297Servo Motor Test Devresi155801.05.2017
296Güç Göstergesi66201.05.2017
295Havada Yazi 260201.05.2017
2940-99 CMOS Sayici185301.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a74701.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi59601.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...135601.05.2017
290Stres Testi Devresi54801.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi62901.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü114701.05.2017
287USB FM verici88401.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi141601.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi54001.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33588301.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi62601.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi67001.05.2017
281Havada Yazi55401.05.2017
280Yaklasim Sensörü97301.05.2017
279Basit FM verici108101.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici96501.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi77701.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü189301.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi91801.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci66601.05.2017
2730-9999 sayici devresi94101.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)588901.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi81701.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi67501.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi56601.05.2017
265Karanlikta yanan lamba137701.05.2017
26416f628a Melodi Devresi128601.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)369401.05.2017
261Vu metre58501.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)108501.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...95001.05.2017
2549V pil için sarj test devresi117801.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)88801.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a96501.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre75201.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi224701.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi228001.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi78301.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)75701.05.2017
246Basit FM verici59401.05.2017
245Su seviye Dedektoru78301.05.2017
244Ruzgar dedektoru51801.05.2017
243Yagmur alarm devresi122501.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)63101.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi44001.05.2017
240Isik izleyen robot48501.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi113601.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi70301.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda67601.05.2017
236Basit Dc Jeneratör49101.05.2017
235Basit Metal Dedektörü250601.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü98701.05.2017
233Siren429501.05.2017
232555'li Metal Dedektörü326701.05.2017
231Wav uzantili kapi zili65101.05.2017
230Su Seviye Dedektörü60401.05.2017
229PIR'li haraket sensörü113001.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri147701.05.2017
227Elektronik Pusula50401.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü56101.05.2017
225Mosfetli Sigorta58001.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü76901.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...55301.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör80701.05.2017
221Soft Flasör56901.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler177201.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li170901.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi144201.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi60801.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi261201.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi67101.05.2017
2133lü Led Flip Flop443401.05.2017
212Siren Devreleri48601.05.2017
211Karisik Siren Devreleri49501.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi263401.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi117901.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi103301.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü64301.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre89901.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma117901.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi67901.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)54801.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici51401.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi58601.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi217701.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru50601.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru62701.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi54401.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...53301.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre63301.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)47001.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi112101.05.2017
192Toricelli Barometresi71801.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi84001.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü61801.05.2017
189Ikili Sayi Saati61801.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi168501.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi53901.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü48601.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi267201.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi134901.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi52901.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi59101.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi55801.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi72101.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...60001.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi52801.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi73801.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi149401.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi122701.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici142901.05.2017
172200 W Amfi Devresi99001.05.2017
171Gerilim Yükselteci53101.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü61801.05.2017
169Yaklasma Sensörü61301.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü57301.05.2017
167Ses Sensörü61801.05.2017
166PWM Modülatörü67701.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç49901.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi246401.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi84501.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi88101.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei47701.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi180201.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi76501.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm43901.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi100801.05.2017
1553 Ledli Flasör52401.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi109701.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi98001.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi62101.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi198801.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...90901.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi67201.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi73201.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci117401.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi75501.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi133801.05.2017
143Kablosuz Mikrofon83001.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...172401.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi65601.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi166401.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi67101.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü118801.05.2017
137Kara Simsek Devresi169701.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama50201.05.2017
135Melodi Devresi147501.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü60301.05.2017
132Pusula56601.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre153701.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici55901.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi59601.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)64501.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi53501.05.2017
1255 Ledli Flasör89701.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi58501.05.2017
123Melodili Korna180601.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi86401.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi52201.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü64301.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici81001.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi120401.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi249101.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675147601.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi67801.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi101101.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti56801.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas50901.05.2017
109Termometre Devresi134801.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru42501.05.2017
107Ses ile Role kontrolü140901.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi84801.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi52501.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi197401.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi98101.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi99501.05.2017
100Röle esdegeri devreler61901.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi147201.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi61301.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör59601.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör69401.05.2017
94Ba6144 Vumetre95501.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi124601.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci178101.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt179201.05.2017
90LdrUm66109301.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci162601.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü73401.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)107401.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi61701.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi77101.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici88001.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri177001.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri85901.05.2017
815x7 Led Matris119201.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi143201.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu212501.05.2017
78555'li 7 Segment sayici174401.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...48701.05.2017
76Pic'li Kapi zili55401.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu107701.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi82201.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon95701.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti66901.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu50901.05.2017
701404'lü Verici Devresi50101.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre114601.05.2017
68Uzaktan Kumanda67601.05.2017
66Nem dedektörü95301.05.2017
65Melodi Üreteci63301.05.2017
64Kapi Zili118201.05.2017
63Fm verici63401.05.2017
61Böcek Dedektörü55201.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi173201.05.2017
59Fm Verici Devresi60401.05.2017
57TDA 7000 FM190001.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu164401.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi138401.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi91101.05.2017
53555'li nem dedektörü90101.05.2017
52Kara Simsek Devresi68401.05.2017
5110 Ledli Vumetre80301.05.2017
50Transistörlü Verici57401.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti73901.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi648101.05.2017
38Basit Metal Dedektoru56801.05.2017
37LCD termometre58601.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi165701.05.2017
35Pic'li metal dedektörü111301.05.2017
3478xx-79xx'li devreler69501.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi67201.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi48901.05.2017
30Pilsiz el feneri63901.05.2017
2950 555'li devre62201.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre80301.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre74301.05.2017
25IR Algilayici Devre57801.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi524701.05.2017
23Polis Sireni149601.05.2017
227 Segment Sayici176801.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi158901.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)111901.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi238301.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi102001.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu255901.05.2017
16555'li zamanlayici devresi145001.05.2017
14IR tekrarlayici57501.05.2017
13Seri Pic Programlayici67401.05.2017
12FM verici 65901.05.2017
11Havada yazan yazi81801.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz106001.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba160601.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)107801.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...224901.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba88001.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör243301.05.2017
3555'li Flasör121301.05.2017
2Flip Flop128001.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi119401.05.2017