Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
7332SC5200 Amfi devresi 17311.12.2021
732RF otomatik bahçe kapısı simülatör devresi27303.08.2021
731Bluetooth ile RF otomatik Kapı Kumanda Etme23303.08.2021
730Göstergeli Çay Sayacı Esp8266 TM1637 Micropython 28211.05.2021
729Esp8266 TM1637 Micropython Basit Sayac Devresi27211.05.2021
728Çevrim Dışı Okul Çay Sayacı Devresi-RFID,Micropyt...29129.04.2021
727Web Socket Micropython ile Node Mcu Mavi Led Yakma34026.04.2021
726ESP8266 RFID Kart Okuyucu-MicroPython28811.04.2021
725Ultraviyole Dezenfektan devresi33526.03.2021
724Bitik Pilden 5V 53 mA enerji almak39526.12.2020
723Ds18b20 Esp8266 Micropython hava durumu istasyonu34020.12.2020
722MicroPython'la Led Yakıp Söndürme(ESP8266)36112.12.2020
721Arduino Kumanda Kodu Alma 246814.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu62310.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması122511.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi232406.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi117019.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi151523.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı139514.03.2018
712Thristor Test Circuit151814.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi409011.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi129108.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu108903.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü112203.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi381102.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü123101.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)126522.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)186419.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü227419.01.2018
702555'li Siren Devresi220619.01.2018
701555'li Metal Dedektörü405919.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı135123.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator91212.12.2017
6981.5 Volt Flaşör146712.12.2017
697Sese Göre yanan LED202705.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba256427.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 119827.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)158119.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü93403.10.2017
692Arduino Ses Sensörü128618.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit231315.08.2017
690Wireless Voltage Detector112407.07.2017
689Korna Devresi173620.06.2017
688Fan Kontrol Devresi219320.06.2017
687FM Verici106720.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi193627.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V388027.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi185227.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi169527.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher138527.05.2017
681Bass Tiz Filtresi97927.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...123826.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit413126.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi273625.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı136521.05.2017
676Pervane Yazı Devresi166318.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB89001.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 121601.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)190001.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor235001.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü145001.05.2017
669Led Hipnoz Devresi102301.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi79901.05.2017
667Köstebek Kovucu134101.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü105301.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi171501.05.2017
6644017,555 Zar Devresi132301.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier71001.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama72801.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar130201.05.2017
660Güç kesinti alarmı159301.05.2017
659Analog kovalayan devre76301.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2205601.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...448801.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi274801.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit127001.05.2017
654LM358 Application Circuits106001.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp99901.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi316501.05.2017
651USB Light77601.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba201801.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055247701.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter149201.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...93301.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi77201.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 141201.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi156301.05.2017
643LM386 Amplifier116701.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger77401.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi87101.05.2017
640Çift 555'li siren107201.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit179301.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger70101.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü172201.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor62201.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit98901.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri101601.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma183901.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)101101.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi158901.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 73301.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)105401.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması153701.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı159901.05.2017
62412 A isimler (12Volt)87101.05.2017
623Kaan 12Volt Isim79601.05.2017
622Invertor104501.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation80801.05.2017
620Battery Charging Circuit248901.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project101901.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu150401.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi104501.05.2017
615Class A Amp Application64201.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç105601.05.2017
613Simplest Audio Amp69101.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit74401.05.2017
611Clap Switch76801.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici64701.05.2017
6092to1 Multiplexer73101.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi71701.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)88001.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma307701.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı277101.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger179601.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre92501.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici80601.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu117801.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)1170901.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 314001.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü96501.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 90501.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü83801.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol220701.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...121401.05.2017
593Arduino RFID uygulaması109801.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230155101.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması83401.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v110501.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici104701.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı85001.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit105001.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 70601.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi114801.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 280101.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici112601.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi152701.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat162701.05.2017
58016f877a'lı dijital saat176001.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması838501.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi103201.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici67801.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma107801.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı159901.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ305101.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi171801.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit217801.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü131101.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması149901.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi197001.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü391401.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma136201.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...608501.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör85501.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)116401.05.2017
5580-999 Sayıcı85801.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler125101.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi191601.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma573301.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)112401.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü86201.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol68001.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...138901.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici85501.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)799001.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon112601.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a110101.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon63701.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 147301.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a131701.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)208701.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi81901.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)191901.05.2017
539220 Volt Flip Flop233701.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması67501.05.2017
537Spindle motor arduino driver127701.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı112601.05.2017
535PWM Devresi(555)198201.05.2017
534LM317'li Amfi386401.05.2017
533TDA 2004 Amfi376501.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)111301.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü219001.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu151501.05.2017
529Işığa duyarlı alarm124801.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici130801.05.2017
527Sıralı led flaşör125001.05.2017
526Voltaj Üçleyici103301.05.2017
525Voltaj Çiftleyici123501.05.2017
524Dokunuş Sensörü70801.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba238301.05.2017
521220Volt Flaşör129601.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama80101.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı349001.05.2017
518555'li Flaşör213801.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni101501.05.2017
516Su Sensörü (555)145701.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre82101.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı377401.05.2017
513AC Kablo Bulucu81801.05.2017
512Oyuncak Org97901.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit69801.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)76001.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)98701.05.2017
5081.5 Volt Flasher83701.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)82901.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası148001.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)70601.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör244201.05.2017
503Otomatik gece lambası162001.05.2017
502555'li flip flop devresi322501.05.2017
501Ton kontrol Devresi 1036100501.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre131901.05.2017
498Arduino Servo Drive Project64501.05.2017
497220V Dimmer 159801.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter82101.05.2017
495tda 7560 v3 65301.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı69201.05.2017
488Ba1404 Verici152501.05.2017
487Ba1404 Verici71701.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası69201.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi124401.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre170901.05.2017
478KA2281 Vumetre129801.05.2017
477Pasif Filtre117301.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 83401.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)242401.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi198401.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)339501.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560246601.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici154301.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü83101.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba89301.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)81901.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre90901.05.2017
4583x3x3 Led Küp99801.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)327501.05.2017
452FM Verici (2 watt)132101.05.2017
451FM Alıcı120501.05.2017
450Ba1404 Verici64501.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)194101.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)207801.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)270101.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı94901.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi90601.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı320201.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi126201.05.2017
4405x7 Matris Devresi60701.05.2017
437Polis Çakar Devresi151201.05.2017
436transistorlü vumetre231901.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı81201.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör112801.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi317701.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)80901.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter75401.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)150301.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç81901.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı137701.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü141201.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi123401.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı74101.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör78801.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili294601.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre275001.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)116901.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi211601.05.2017
416Dinleme Cihazı125201.05.2017
415Mono Vumetre96701.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo156401.05.2017
413Transistörlü Vumetre280601.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)122601.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi202101.05.2017
410Ledle Hat Çalışması75001.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324417001.05.2017
408555 Timer Hesap Programı63501.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği82501.05.2017
406220Volt Led Lamba86901.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre113701.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi75001.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli87501.05.2017
40116f84 Kapı zili97301.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt98101.05.2017
399Piano Pic240701.05.2017
39816F877a Termostat Devresi77001.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi92501.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li97001.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları123401.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım89301.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör233801.05.2017
392TK19 Alıcı devresi237401.05.2017
391Oyuncak Org100401.05.2017
390555'li siren68101.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi133401.05.2017
388Ring Osilatör133701.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı88201.05.2017
386Flip Flop NPN152101.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)157801.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü112701.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi146101.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi148601.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü208401.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi113701.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi166201.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f675137901.05.2017
376Gaz Sensörü82801.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci79801.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer137101.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi65601.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi101101.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri61601.05.2017
370Zamanlama Devreleri86601.05.2017
369Vumetre Devreleri71701.05.2017
368Verici Devreleri63401.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri72001.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri60501.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri61201.05.2017
364Sayıcı Devresi58501.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri79501.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları67901.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri60201.05.2017
360On Off Devreleri66201.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler68001.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi62401.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri63301.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi69701.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi64401.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi103801.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre90001.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre72201.05.2017
351220 Volt Dimmer109701.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi252301.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma86101.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre65001.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi89001.05.2017
346Transistör Test Devresi157101.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi164401.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi209601.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi193601.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)70701.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t92901.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)78101.05.2017
3392 Watt FM Verici102901.05.2017
338Led Dimmer138101.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)66401.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı89501.05.2017
3357413 Basit Verici60901.05.2017
334Polis F1 Çakar110301.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi102101.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi79801.05.2017
330Isis simülasyon devreleri61901.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari71301.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri88201.05.2017
327Firildak yazi devresi74801.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti80601.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 292101.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici78301.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici95501.05.2017
32216f877a yilan oyunu73901.05.2017
32116f628a zar86301.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI108701.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi248701.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi80301.05.2017
317Havada Yazi V271901.05.2017
316Step Motor Sürücü76501.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru71001.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi162201.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi232901.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi142901.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi111301.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi382701.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre133401.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü200501.05.2017
306Dtmf Encoder195401.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü150201.05.2017
304Basit DC Jeneratör65701.05.2017
303Çizgi izleyen robot89701.05.2017
302Çizgi izleyen robot75601.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü71701.05.2017
3008 Led Flasör80801.05.2017
2990-9 Sayici186701.05.2017
298Alkis Sensörü177001.05.2017
297Servo Motor Test Devresi181001.05.2017
296Güç Göstergesi76401.05.2017
295Havada Yazi 271301.05.2017
2940-99 CMOS Sayici211901.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a84001.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi69301.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...148201.05.2017
290Stres Testi Devresi63001.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi72601.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü132601.05.2017
287USB FM verici98501.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi162601.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi62301.05.2017
284Sicaklik Sensör LM335100501.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi72501.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi77001.05.2017
281Havada Yazi63501.05.2017
280Yaklasim Sensörü108501.05.2017
279Basit FM verici117701.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici106101.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi86001.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü225701.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi104901.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci75501.05.2017
2730-9999 sayici devresi106401.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)616701.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi94201.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi76201.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi65101.05.2017
265Karanlikta yanan lamba158901.05.2017
26416f628a Melodi Devresi138101.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)427401.05.2017
261Vu metre67901.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)122001.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...112601.05.2017
2549V pil için sarj test devresi131401.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)98801.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a110101.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre89801.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi251701.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi263201.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi89601.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)87901.05.2017
246Basit FM verici68701.05.2017
245Su seviye Dedektoru92101.05.2017
244Ruzgar dedektoru59601.05.2017
243Yagmur alarm devresi140901.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)72501.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi54301.05.2017
240Isik izleyen robot57501.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi129601.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi81501.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda88801.05.2017
236Basit Dc Jeneratör57201.05.2017
235Basit Metal Dedektörü281001.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü111601.05.2017
233Siren462101.05.2017
232555'li Metal Dedektörü358201.05.2017
231Wav uzantili kapi zili75501.05.2017
230Su Seviye Dedektörü69201.05.2017
229PIR'li haraket sensörü126301.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri177101.05.2017
227Elektronik Pusula59101.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü65401.05.2017
225Mosfetli Sigorta66401.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü89501.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...64501.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör93301.05.2017
221Soft Flasör66301.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler195601.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li186801.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi155901.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi71401.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi290601.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi76901.05.2017
2133lü Led Flip Flop519401.05.2017
212Siren Devreleri58801.05.2017
211Karisik Siren Devreleri58701.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi292601.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi147101.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi114801.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü75201.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre99301.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma143401.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi78701.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)64501.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici62401.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi69101.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi275201.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru61501.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru72501.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi63001.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...63901.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre72301.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)55001.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi132801.05.2017
192Toricelli Barometresi86301.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi93701.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü69801.05.2017
189Ikili Sayi Saati71601.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi177701.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi64801.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü57501.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi276301.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi151101.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi61601.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi68501.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi65601.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi82101.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...72801.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi64801.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi85101.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi161301.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi141401.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici170401.05.2017
172200 W Amfi Devresi111701.05.2017
171Gerilim Yükselteci63201.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü71101.05.2017
169Yaklasma Sensörü72401.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü67201.05.2017
167Ses Sensörü74201.05.2017
166PWM Modülatörü76301.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç58301.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi262301.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi94601.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi99401.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei56901.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi196001.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi87801.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm54801.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi113701.05.2017
1553 Ledli Flasör62801.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi136701.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi111801.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi71701.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi229801.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...100901.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi76701.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi85701.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci131901.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi87201.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi149701.05.2017
143Kablosuz Mikrofon99801.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...181401.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi75301.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi178101.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi75901.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü152201.05.2017
137Kara Simsek Devresi200301.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama65101.05.2017
135Melodi Devresi170501.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü71501.05.2017
132Pusula66001.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre167101.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici70201.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi68601.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)76301.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi62301.05.2017
1255 Ledli Flasör110001.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi71201.05.2017
123Melodili Korna201401.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi96301.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi61701.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü74301.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici91601.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi138601.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi265801.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675165101.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi78701.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi112601.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti66901.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas60501.05.2017
109Termometre Devresi163901.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru51701.05.2017
107Ses ile Role kontrolü155901.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi112301.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi62101.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi230301.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi112601.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi109501.05.2017
100Röle esdegeri devreler72101.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi166801.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi85401.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör68701.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör84401.05.2017
94Ba6144 Vumetre104301.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi137701.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci202901.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt207701.05.2017
90LdrUm66134901.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci177301.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü82001.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)131101.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi73001.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi87201.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici112301.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri205101.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri95601.05.2017
815x7 Led Matris131101.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi172201.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu253401.05.2017
78555'li 7 Segment sayici186501.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...56701.05.2017
76Pic'li Kapi zili64001.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu124301.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi90301.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon108201.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti75901.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu60901.05.2017
701404'lü Verici Devresi58301.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre125701.05.2017
68Uzaktan Kumanda75701.05.2017
66Nem dedektörü108601.05.2017
65Melodi Üreteci76101.05.2017
64Kapi Zili139801.05.2017
63Fm verici73601.05.2017
61Böcek Dedektörü64301.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi203501.05.2017
59Fm Verici Devresi70701.05.2017
57TDA 7000 FM221901.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu190201.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi161701.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi112301.05.2017
53555'li nem dedektörü98601.05.2017
52Kara Simsek Devresi78701.05.2017
5110 Ledli Vumetre104601.05.2017
50Transistörlü Verici65601.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti85101.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi727601.05.2017
38Basit Metal Dedektoru67401.05.2017
37LCD termometre67501.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi194201.05.2017
35Pic'li metal dedektörü127201.05.2017
3478xx-79xx'li devreler77601.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi76401.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi63001.05.2017
30Pilsiz el feneri76801.05.2017
2950 555'li devre70801.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre92601.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre90901.05.2017
25IR Algilayici Devre66001.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi598501.05.2017
23Polis Sireni173201.05.2017
227 Segment Sayici192701.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi179401.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)131301.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi277501.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi114401.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu282201.05.2017
16555'li zamanlayici devresi170701.05.2017
14IR tekrarlayici67401.05.2017
13Seri Pic Programlayici77301.05.2017
12FM verici 74501.05.2017
11Havada yazan yazi90401.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz123301.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba194201.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)122001.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...243101.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba105701.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör259601.05.2017
3555'li Flasör142501.05.2017
2Flip Flop152001.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi133901.05.2017