Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
744İndiksiyonlu ısıtıcı21014.06.2023
743Dinleme Cihazı30616.03.2023
742Melodili Zil26109.03.2023
741TDA2005 Amfi24624.02.2023
740LM317 Ayarlı Güç Kaynağı40605.01.2023
739Transistörlü Vumetre31608.12.2022
738Arduino MQ 4 Ayarlı Gaz Sensörü31503.12.2022
737DS18B20 Oled i2c Termometre37002.11.2022
736Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Devresi30029.10.2022
735Arduino Mini Gaz Sensörü33128.10.2022
734Arduino Çay Kazanı Termostat Devresi32327.10.2022
7332SC5200 Amfi devresi 76711.12.2021
732RF otomatik bahçe kapısı simülatör devresi65603.08.2021
731Bluetooth ile RF otomatik Kapı Kumanda Etme70803.08.2021
730Göstergeli Çay Sayacı Esp8266 TM1637 Micropython 68311.05.2021
729Esp8266 TM1637 Micropython Basit Sayac Devresi71311.05.2021
728Çevrim Dışı Okul Çay Sayacı Devresi-RFID,Micropyt...66429.04.2021
727Web Socket Micropython ile Node Mcu Mavi Led Yakma74826.04.2021
726ESP8266 RFID Kart Okuyucu-MicroPython61411.04.2021
725Ultraviyole Dezenfektan devresi68426.03.2021
724Bitik Pilden 5V 53 mA enerji almak77926.12.2020
723Ds18b20 Esp8266 Micropython hava durumu istasyonu69220.12.2020
722MicroPython'la Led Yakıp Söndürme(ESP8266)71712.12.2020
721Arduino Kumanda Kodu Alma 283914.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu103010.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması163911.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi318706.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi156919.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi198323.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı180314.03.2018
712Thristor Test Circuit205814.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi507611.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi166908.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu153703.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü151603.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi479702.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü164801.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)189522.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)248619.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü316319.01.2018
702555'li Siren Devresi314319.01.2018
701555'li Metal Dedektörü545719.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı173323.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator125612.12.2017
6981.5 Volt Flaşör205712.12.2017
697Sese Göre yanan LED263605.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba324727.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 154927.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)205919.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü129203.10.2017
692Arduino Ses Sensörü168818.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit287715.08.2017
690Wireless Voltage Detector149607.07.2017
689Korna Devresi243620.06.2017
688Fan Kontrol Devresi261620.06.2017
687FM Verici153120.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi270627.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V3122327.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi240127.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi221227.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher183527.05.2017
681Bass Tiz Filtresi142527.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...175626.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit538226.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi344225.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı173121.05.2017
676Pervane Yazı Devresi202218.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB116401.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 151501.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)235401.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor285901.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü186201.05.2017
669Led Hipnoz Devresi143301.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi107801.05.2017
667Köstebek Kovucu178901.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü136301.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi239001.05.2017
6644017,555 Zar Devresi176301.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier101501.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama97701.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar173301.05.2017
660Güç kesinti alarmı192801.05.2017
659Analog kovalayan devre112401.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2265001.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...500701.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi385201.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit159101.05.2017
654LM358 Application Circuits139501.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp132801.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi408101.05.2017
651USB Light102601.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba257701.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055285901.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter193601.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...120901.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi109101.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 171501.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi202801.05.2017
643LM386 Amplifier155001.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger105501.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi114101.05.2017
640Çift 555'li siren142401.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit218301.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger97401.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü217601.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor87801.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit126501.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri144101.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma239701.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)131401.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi209201.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 103801.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)135601.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması200201.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı212401.05.2017
62412 A isimler (12Volt)112201.05.2017
623Kaan 12Volt Isim103801.05.2017
622Invertor140801.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation122901.05.2017
620Battery Charging Circuit304301.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project126901.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu201201.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi135401.05.2017
615Class A Amp Application90001.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç137101.05.2017
613Simplest Audio Amp95601.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit103001.05.2017
611Clap Switch107401.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici90701.05.2017
6092to1 Multiplexer105801.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi96101.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)118401.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma419701.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı340501.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger207201.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre120101.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici107901.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu152001.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)1327901.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 358701.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü126301.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 115901.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü110301.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol280201.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...161401.05.2017
593Arduino RFID uygulaması147301.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230193201.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması109801.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v144501.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici142601.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı120201.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit135201.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 99001.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi147101.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 2109701.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici146701.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi198901.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat219501.05.2017
58016f877a'lı dijital saat241401.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması1040301.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi129101.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici96801.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma146101.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı206001.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ359801.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi209301.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit292401.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü163401.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması202501.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi236401.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü470201.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma175701.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...714101.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör113101.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)147501.05.2017
5580-999 Sayıcı114101.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler167801.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi238201.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma629101.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)142001.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü110801.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol93501.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...176501.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici114101.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)923301.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon141701.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a142101.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon87601.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 198101.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a162801.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)320501.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi109501.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)240801.05.2017
539220 Volt Flip Flop294801.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması93301.05.2017
537Spindle motor arduino driver161101.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı144001.05.2017
535PWM Devresi(555)275501.05.2017
534LM317'li Amfi448201.05.2017
533TDA 2004 Amfi451901.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)142401.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü297501.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu202601.05.2017
529Işığa duyarlı alarm167301.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici162401.05.2017
527Sıralı led flaşör194501.05.2017
526Voltaj Üçleyici131801.05.2017
525Voltaj Çiftleyici158001.05.2017
524Dokunuş Sensörü96501.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba294001.05.2017
521220Volt Flaşör161001.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama112501.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı438401.05.2017
518555'li Flaşör281501.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni134301.05.2017
516Su Sensörü (555)202901.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre108401.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı473201.05.2017
513AC Kablo Bulucu109601.05.2017
512Oyuncak Org137201.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit94801.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)108501.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)128001.05.2017
5081.5 Volt Flasher118701.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)107301.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası193201.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)98701.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör345401.05.2017
503Otomatik gece lambası216701.05.2017
502555'li flip flop devresi404801.05.2017
501Ton kontrol Devresi 1036141501.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre170301.05.2017
498Arduino Servo Drive Project89201.05.2017
497220V Dimmer 206001.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter110701.05.2017
495tda 7560 v3 90401.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı94301.05.2017
488Ba1404 Verici207001.05.2017
487Ba1404 Verici98101.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası95201.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi160601.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre214101.05.2017
478KA2281 Vumetre170601.05.2017
477Pasif Filtre155801.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 110901.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)303201.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi249001.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)426901.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560296201.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici185701.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü121501.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba115201.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)107601.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre124101.05.2017
4583x3x3 Led Küp129801.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)395701.05.2017
452FM Verici (2 watt)164701.05.2017
451FM Alıcı154801.05.2017
450Ba1404 Verici94701.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)257101.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)267701.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)335901.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı127401.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi120801.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı397301.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi158201.05.2017
4405x7 Matris Devresi85701.05.2017
437Polis Çakar Devresi195401.05.2017
436transistorlü vumetre277501.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı111301.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör146001.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi381401.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)110001.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter100501.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)184001.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç109001.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı175601.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü188401.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi155701.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı99801.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör107501.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili354401.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre365201.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)145801.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi267201.05.2017
416Dinleme Cihazı165501.05.2017
415Mono Vumetre130401.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo189801.05.2017
413Transistörlü Vumetre354201.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)152701.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi251701.05.2017
410Ledle Hat Çalışması101301.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324478601.05.2017
408555 Timer Hesap Programı89001.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği106901.05.2017
406220Volt Led Lamba117001.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre155501.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi102801.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli120801.05.2017
40116f84 Kapı zili129201.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt126201.05.2017
399Piano Pic286001.05.2017
39816F877a Termostat Devresi101901.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi125801.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li125901.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları156201.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım116901.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör285001.05.2017
392TK19 Alıcı devresi286801.05.2017
391Oyuncak Org136301.05.2017
390555'li siren96501.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi170701.05.2017
388Ring Osilatör166801.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı115901.05.2017
386Flip Flop NPN192801.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)213801.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü154601.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi194601.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi184901.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü270001.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi151301.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi198801.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f675174701.05.2017
376Gaz Sensörü116701.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci110601.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer164601.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi90701.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi127601.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri85301.05.2017
370Zamanlama Devreleri111201.05.2017
369Vumetre Devreleri96801.05.2017
368Verici Devreleri87501.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri94401.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri84701.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri84201.05.2017
364Sayıcı Devresi83001.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri102701.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları92301.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri83101.05.2017
360On Off Devreleri90501.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler91801.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi86201.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri86901.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi93501.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi88201.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi129801.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre116101.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre95401.05.2017
351220 Volt Dimmer137001.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi307001.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma113201.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre90601.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi128001.05.2017
346Transistör Test Devresi204301.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi195301.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi255201.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi251101.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)95301.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t117601.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)106001.05.2017
3392 Watt FM Verici128201.05.2017
338Led Dimmer184001.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)91401.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı116501.05.2017
3357413 Basit Verici86001.05.2017
334Polis F1 Çakar141401.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi128201.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi106501.05.2017
330Isis simülasyon devreleri86901.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari102501.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri112901.05.2017
327Firildak yazi devresi100601.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti112101.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 2121201.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici105701.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici126501.05.2017
32216f877a yilan oyunu101901.05.2017
32116f628a zar112501.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI143601.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi278701.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi104701.05.2017
317Havada Yazi V299301.05.2017
316Step Motor Sürücü100201.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru101901.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi218701.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi316401.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi184301.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi140601.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi477901.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre167201.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü239801.05.2017
306Dtmf Encoder263001.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü210601.05.2017
304Basit DC Jeneratör92501.05.2017
303Çizgi izleyen robot122901.05.2017
302Çizgi izleyen robot106301.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü103401.05.2017
3008 Led Flasör107901.05.2017
2990-9 Sayici312301.05.2017
298Alkis Sensörü233301.05.2017
297Servo Motor Test Devresi232001.05.2017
296Güç Göstergesi101201.05.2017
295Havada Yazi 296501.05.2017
2940-99 CMOS Sayici265701.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a110301.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi96201.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...188701.05.2017
290Stres Testi Devresi86101.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi97201.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü169701.05.2017
287USB FM verici130401.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi214601.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi88701.05.2017
284Sicaklik Sensör LM335130101.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi99401.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi110201.05.2017
281Havada Yazi88301.05.2017
280Yaklasim Sensörü147001.05.2017
279Basit FM verici146801.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici139701.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi108201.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü300301.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi140401.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci106301.05.2017
2730-9999 sayici devresi139101.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)683901.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi124601.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi101201.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi87301.05.2017
265Karanlikta yanan lamba219601.05.2017
26416f628a Melodi Devresi164301.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)535001.05.2017
261Vu metre104401.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)156301.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...149401.05.2017
2549V pil için sarj test devresi166401.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)145801.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a147101.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre128601.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi305001.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi355501.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi123501.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)126401.05.2017
246Basit FM verici99601.05.2017
245Su seviye Dedektoru120601.05.2017
244Ruzgar dedektoru79901.05.2017
243Yagmur alarm devresi186201.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)98001.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi76601.05.2017
240Isik izleyen robot80301.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi177101.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi111101.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda128701.05.2017
236Basit Dc Jeneratör82101.05.2017
235Basit Metal Dedektörü347601.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü157701.05.2017
233Siren498701.05.2017
232555'li Metal Dedektörü436901.05.2017
231Wav uzantili kapi zili103001.05.2017
230Su Seviye Dedektörü94601.05.2017
229PIR'li haraket sensörü170701.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri238001.05.2017
227Elektronik Pusula82501.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü92601.05.2017
225Mosfetli Sigorta90001.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü118701.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...89301.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör123301.05.2017
221Soft Flasör91701.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler269201.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li237001.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi187201.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi102901.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi372101.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi107601.05.2017
2133lü Led Flip Flop652501.05.2017
212Siren Devreleri84401.05.2017
211Karisik Siren Devreleri81901.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi369301.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi225201.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi144501.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü105901.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre129801.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma248201.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi113501.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)90201.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici94901.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi94401.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi361301.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru89601.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru96201.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi88101.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...89901.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre97901.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)78801.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi186101.05.2017
192Toricelli Barometresi130201.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi121401.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü94101.05.2017
189Ikili Sayi Saati99201.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi232201.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi90101.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü82601.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi299501.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi194201.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi84401.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi95401.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi89801.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi108801.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...96501.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi94901.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi119901.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi192701.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi180601.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici228301.05.2017
172200 W Amfi Devresi144801.05.2017
171Gerilim Yükselteci86801.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü104401.05.2017
169Yaklasma Sensörü101501.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü91801.05.2017
167Ses Sensörü104401.05.2017
166PWM Modülatörü101501.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç83001.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi292001.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi132801.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi146001.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei83101.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi261501.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi113901.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm80301.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi153501.05.2017
1553 Ledli Flasör90901.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi193001.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi147601.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi101501.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi299901.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...130701.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi102501.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi112501.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci166401.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi119501.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi189301.05.2017
143Kablosuz Mikrofon142601.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...236701.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi101301.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi203901.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi101301.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü222401.05.2017
137Kara Simsek Devresi273701.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama104301.05.2017
135Melodi Devresi233601.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü110801.05.2017
132Pusula95201.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre221701.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici107401.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi94201.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)112101.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi90301.05.2017
1255 Ledli Flasör148401.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi101201.05.2017
123Melodili Korna257601.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi125301.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi90501.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü103501.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici119901.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi196001.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi332301.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675210701.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi106901.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi151101.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti95601.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas87301.05.2017
109Termometre Devresi221201.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru76401.05.2017
107Ses ile Role kontrolü201401.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi170501.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi87501.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi293101.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi148401.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi139101.05.2017
100Röle esdegeri devreler100701.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi218601.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi132301.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör94701.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör112201.05.2017
94Ba6144 Vumetre133601.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi182401.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci263901.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt291701.05.2017
90LdrUm66192101.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci215901.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü112301.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)208501.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi99401.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi117701.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici154001.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri269101.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri121801.05.2017
815x7 Led Matris167201.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi221901.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu325101.05.2017
78555'li 7 Segment sayici218801.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...79201.05.2017
76Pic'li Kapi zili89701.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu161501.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi116301.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon139101.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti101601.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu91401.05.2017
701404'lü Verici Devresi82101.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre153801.05.2017
68Uzaktan Kumanda102601.05.2017
66Nem dedektörü137701.05.2017
65Melodi Üreteci108701.05.2017
64Kapi Zili205401.05.2017
63Fm verici125701.05.2017
61Böcek Dedektörü92701.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi276901.05.2017
59Fm Verici Devresi108001.05.2017
57TDA 7000 FM276201.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu243801.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi204401.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi153901.05.2017
53555'li nem dedektörü129501.05.2017
52Kara Simsek Devresi115801.05.2017
5110 Ledli Vumetre141101.05.2017
50Transistörlü Verici89901.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti113501.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi890801.05.2017
38Basit Metal Dedektoru103401.05.2017
37LCD termometre97001.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi248601.05.2017
35Pic'li metal dedektörü166601.05.2017
3478xx-79xx'li devreler103601.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi100601.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi85701.05.2017
30Pilsiz el feneri103101.05.2017
2950 555'li devre101501.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre123001.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre131101.05.2017
25IR Algilayici Devre90401.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi725901.05.2017
23Polis Sireni229701.05.2017
227 Segment Sayici234101.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi228101.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)185001.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi361001.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi157601.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu340101.05.2017
16555'li zamanlayici devresi220201.05.2017
14IR tekrarlayici93301.05.2017
13Seri Pic Programlayici106601.05.2017
12FM verici 100501.05.2017
11Havada yazan yazi120401.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz160001.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba257801.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)171001.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...289401.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba143701.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör307101.05.2017
3555'li Flasör185901.05.2017
2Flip Flop217801.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi167901.05.2017