Temelelektronik.info

Devreler

NoDevreZiyaretEklenme
801Flip Flop2504.10.2026
8004 elemanlı tek ledli flaşör3927.09.2026
799L293 Motor Yön Kontrol Devresi 15106.06.2026
746IR Receiver 69220.02.2026
745Max7219 Ds18b20 Termometre47430.11.2024
744İndiksiyonlu ısıtıcı88214.06.2023
743Dinleme Cihazı93916.03.2023
742Melodili Zil88709.03.2023
741TDA2005 Amfi82924.02.2023
740LM317 Ayarlı Güç Kaynağı123105.01.2023
739Transistörlü Vumetre91308.12.2022
738Arduino MQ 4 Ayarlı Gaz Sensörü93203.12.2022
737DS18B20 Oled i2c Termometre99102.11.2022
736Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Devresi82929.10.2022
735Arduino Mini Gaz Sensörü86528.10.2022
734Arduino Çay Kazanı Termostat Devresi105627.10.2022
7332SC5200 Amfi devresi 148311.12.2021
732RF otomatik bahçe kapısı simülatör devresi121403.08.2021
731Bluetooth ile RF otomatik Kapı Kumanda Etme132103.08.2021
730Göstergeli Çay Sayacı Esp8266 TM1637 Micropython 129711.05.2021
729Esp8266 TM1637 Micropython Basit Sayac Devresi147811.05.2021
728Çevrim Dışı Okul Çay Sayacı Devresi-RFID,Micropyt...133429.04.2021
727Web Socket Micropython ile Node Mcu Mavi Led Yakma135926.04.2021
726ESP8266 RFID Kart Okuyucu-MicroPython118111.04.2021
725Ultraviyole Dezenfektan devresi125626.03.2021
724Bitik Pilden 5V 53 mA enerji almak134226.12.2020
723Ds18b20 Esp8266 Micropython hava durumu istasyonu129720.12.2020
722MicroPython'la Led Yakıp Söndürme(ESP8266)131412.12.2020
721Arduino Kumanda Kodu Alma 2143114.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu166210.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması218611.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi408706.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi216919.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi257023.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı237614.03.2018
712Thristor Test Circuit276714.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi590311.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi227608.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu214803.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü205303.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi594302.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü223501.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)278322.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)327719.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü400419.01.2018
702555'li Siren Devresi421919.01.2018
701555'li Metal Dedektörü679219.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı227223.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator186312.12.2017
6981.5 Volt Flaşör276212.12.2017
697Sese Göre yanan LED337005.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba388827.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 223227.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)276219.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü182403.10.2017
692Arduino Ses Sensörü227818.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit370815.08.2017
690Wireless Voltage Detector206807.07.2017
689Korna Devresi323020.06.2017
688Fan Kontrol Devresi321520.06.2017
687FM Verici219020.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi367727.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V3179027.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi303227.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi296427.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher243827.05.2017
681Bass Tiz Filtresi208827.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...253826.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit649826.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi427925.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı235921.05.2017
676Pervane Yazı Devresi261718.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB172001.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 209801.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)298401.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor365101.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü247801.05.2017
669Led Hipnoz Devresi196301.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi162101.05.2017
667Köstebek Kovucu246701.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü195201.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi346501.05.2017
6644017,555 Zar Devresi239601.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier158101.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama151101.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar241501.05.2017
660Güç kesinti alarmı257501.05.2017
659Analog kovalayan devre173601.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2349501.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...569801.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi512401.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit217101.05.2017
654LM358 Application Circuits203401.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp188501.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi523301.05.2017
651USB Light155601.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba333901.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055353201.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter259301.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...173601.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi164901.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 225801.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi264101.05.2017
643LM386 Amplifier220301.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger162701.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi165501.05.2017
640Çift 555'li siren217101.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit281701.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger149601.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü279301.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor140301.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit184801.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri210901.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma307501.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)195801.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi272401.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 160001.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)192301.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması262801.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı273001.05.2017
62412 A isimler (12Volt)170701.05.2017
623Kaan 12Volt Isim161601.05.2017
622Invertor202001.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation192601.05.2017
620Battery Charging Circuit395701.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project181701.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu259701.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi191301.05.2017
615Class A Amp Application159101.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç198801.05.2017
613Simplest Audio Amp166701.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit156401.05.2017
611Clap Switch169201.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici160401.05.2017
6092to1 Multiplexer159101.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi147401.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)188601.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma548801.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı417101.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger263801.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre173701.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici164301.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu209901.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)1435501.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 421701.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü188201.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 172001.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü164801.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol350101.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...220801.05.2017
593Arduino RFID uygulaması212201.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230255501.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması164101.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v198201.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici200501.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı177301.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit193301.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 157701.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi206801.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 2164701.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici204101.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi267401.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat282201.05.2017
58016f877a'lı dijital saat305301.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması1149001.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi182801.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici151901.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma215601.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı265101.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ431101.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi273601.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit408501.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü220501.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması280501.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi302501.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü570201.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma244501.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...814301.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör166401.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)206801.05.2017
5580-999 Sayıcı168501.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler227701.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi304401.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma698001.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)202701.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü161801.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol148701.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...238801.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici173001.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)1008301.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon197901.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a205701.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon137201.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 262601.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a214501.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)419201.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi164401.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)302601.05.2017
539220 Volt Flip Flop374801.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması144701.05.2017
537Spindle motor arduino driver223501.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı198301.05.2017
535PWM Devresi(555)389601.05.2017
534LM317'li Amfi518801.05.2017
533TDA 2004 Amfi549101.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)200901.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü394501.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu262901.05.2017
529Işığa duyarlı alarm230301.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici219001.05.2017
527Sıralı led flaşör263401.05.2017
526Voltaj Üçleyici189101.05.2017
525Voltaj Çiftleyici213701.05.2017
524Dokunuş Sensörü150601.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba355201.05.2017
521220Volt Flaşör219101.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama169701.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı536201.05.2017
518555'li Flaşör350001.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni188901.05.2017
516Su Sensörü (555)285801.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre162601.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı580101.05.2017
513AC Kablo Bulucu165301.05.2017
512Oyuncak Org204601.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit148701.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)167601.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)188701.05.2017
5081.5 Volt Flasher182201.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)159201.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası258101.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)153901.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör467501.05.2017
503Otomatik gece lambası299901.05.2017
502555'li flip flop devresi507501.05.2017
501Ton kontrol Devresi 1036200101.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre226301.05.2017
498Arduino Servo Drive Project148101.05.2017
497220V Dimmer 277401.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter171601.05.2017
495tda 7560 v3 143901.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı148601.05.2017
488Ba1404 Verici269901.05.2017
487Ba1404 Verici147601.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası147301.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi221901.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre288801.05.2017
478KA2281 Vumetre232001.05.2017
477Pasif Filtre218001.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 164101.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)374901.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi330401.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)509901.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560350201.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici248201.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü184701.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba171901.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)157401.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre179501.05.2017
4583x3x3 Led Küp184001.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)469901.05.2017
452FM Verici (2 watt)225501.05.2017
451FM Alıcı224601.05.2017
450Ba1404 Verici147501.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)355101.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)341401.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)446601.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı189201.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi180201.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı479301.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi224801.05.2017
4405x7 Matris Devresi137201.05.2017
437Polis Çakar Devresi266801.05.2017
436transistorlü vumetre370701.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı173401.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör211601.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi464001.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)165201.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter152001.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)245901.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç166701.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı238401.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü255801.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi212901.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı148701.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör162301.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili434301.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre466001.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)206201.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi332801.05.2017
416Dinleme Cihazı227901.05.2017
415Mono Vumetre186701.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo254701.05.2017
413Transistörlü Vumetre469401.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)210201.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi313301.05.2017
410Ledle Hat Çalışması155901.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324547601.05.2017
408555 Timer Hesap Programı141301.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği157101.05.2017
406220Volt Led Lamba173201.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre214801.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi153401.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli198101.05.2017
40116f84 Kapı zili182401.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt183301.05.2017
399Piano Pic363101.05.2017
39816F877a Termostat Devresi161401.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi182301.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li182801.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları215601.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım168701.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör364301.05.2017
392TK19 Alıcı devresi359101.05.2017
391Oyuncak Org193901.05.2017
390555'li siren156501.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi233101.05.2017
388Ring Osilatör224901.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı169301.05.2017
386Flip Flop NPN249901.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)293001.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü207101.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi256101.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi238801.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü345801.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi208201.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi279101.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f675235301.05.2017
376Gaz Sensörü181201.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci168901.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer224001.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi142501.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi177701.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri136001.05.2017
370Zamanlama Devreleri163601.05.2017
369Vumetre Devreleri147401.05.2017
368Verici Devreleri158301.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri145101.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri134901.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri134401.05.2017
364Sayıcı Devresi138301.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri155401.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları141301.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri132201.05.2017
360On Off Devreleri141201.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler155401.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi141501.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri136101.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi146401.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi138401.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi182501.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre167901.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre149201.05.2017
351220 Volt Dimmer197501.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi377301.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma169201.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre143501.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi191501.05.2017
346Transistör Test Devresi303101.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi259101.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi315601.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi335001.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)163401.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t170301.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)159601.05.2017
3392 Watt FM Verici179601.05.2017
338Led Dimmer251601.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)138601.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı172001.05.2017
3357413 Basit Verici138001.05.2017
334Polis F1 Çakar197901.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi183101.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi161601.05.2017
330Isis simülasyon devreleri138601.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari157501.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri171201.05.2017
327Firildak yazi devresi157801.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti166301.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 2177301.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici159601.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici183301.05.2017
32216f877a yilan oyunu157401.05.2017
32116f628a zar168501.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI203301.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi348001.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi159201.05.2017
317Havada Yazi V2155301.05.2017
316Step Motor Sürücü154801.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru166401.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi292101.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi409101.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi254601.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi194401.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi578901.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre227701.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü312601.05.2017
306Dtmf Encoder343901.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü288701.05.2017
304Basit DC Jeneratör149701.05.2017
303Çizgi izleyen robot184601.05.2017
302Çizgi izleyen robot161801.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü182401.05.2017
3008 Led Flasör161701.05.2017
2990-9 Sayici433301.05.2017
298Alkis Sensörü309501.05.2017
297Servo Motor Test Devresi289101.05.2017
296Güç Göstergesi150501.05.2017
295Havada Yazi 2150501.05.2017
2940-99 CMOS Sayici347301.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a165401.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi150601.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...252501.05.2017
290Stres Testi Devresi136801.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi148801.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü223301.05.2017
287USB FM verici193001.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi276401.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi140401.05.2017
284Sicaklik Sensör LM335189301.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi155201.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi159301.05.2017
281Havada Yazi143101.05.2017
280Yaklasim Sensörü202701.05.2017
279Basit FM verici214901.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici201501.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi157701.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü393001.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi207401.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci159801.05.2017
2730-9999 sayici devresi196701.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)763701.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi184201.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi151801.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi137301.05.2017
265Karanlikta yanan lamba318001.05.2017
26416f628a Melodi Devresi219901.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)630401.05.2017
261Vu metre158001.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)218001.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...215301.05.2017
2549V pil için sarj test devresi228701.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)208901.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a211001.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre183001.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi365701.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi454301.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi182301.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)194101.05.2017
246Basit FM verici156101.05.2017
245Su seviye Dedektoru182301.05.2017
244Ruzgar dedektoru131701.05.2017
243Yagmur alarm devresi255201.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)152301.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi126901.05.2017
240Isik izleyen robot135001.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi253201.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi184201.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda188101.05.2017
236Basit Dc Jeneratör137501.05.2017
235Basit Metal Dedektörü444001.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü218401.05.2017
233Siren560801.05.2017
232555'li Metal Dedektörü507401.05.2017
231Wav uzantili kapi zili157901.05.2017
230Su Seviye Dedektörü146101.05.2017
229PIR'li haraket sensörü234401.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri328001.05.2017
227Elektronik Pusula132901.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü149101.05.2017
225Mosfetli Sigorta145601.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü171701.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...141801.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör176801.05.2017
221Soft Flasör144701.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler352901.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li322001.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi246601.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi153501.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi481001.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi159801.05.2017
2133lü Led Flip Flop770501.05.2017
212Siren Devreleri134901.05.2017
211Karisik Siren Devreleri130101.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi462501.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi318101.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi197501.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü161801.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre193501.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma372301.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi171801.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)142101.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici150801.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi149601.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi459901.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru142001.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru144001.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi143001.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...146201.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre151301.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)129501.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi260101.05.2017
192Toricelli Barometresi182801.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi195601.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü145801.05.2017
189Ikili Sayi Saati151501.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi304101.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi139601.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü132401.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi348401.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi376301.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi132001.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi146201.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi135201.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi166201.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...149401.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi146801.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi168301.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi278001.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi236501.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici296901.05.2017
172200 W Amfi Devresi201501.05.2017
171Gerilim Yükselteci141601.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü167501.05.2017
169Yaklasma Sensörü153001.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü140501.05.2017
167Ses Sensörü157501.05.2017
166PWM Modülatörü152401.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç132301.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi348201.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi198301.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi201401.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei134001.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi319901.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi170601.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm129401.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi206901.05.2017
1553 Ledli Flasör143901.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi263201.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi204101.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi152101.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi381101.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...187001.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi151201.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi164601.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci231701.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi172201.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi248701.05.2017
143Kablosuz Mikrofon197301.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...335401.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi155401.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi255401.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi150101.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü341501.05.2017
137Kara Simsek Devresi373001.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama158001.05.2017
135Melodi Devresi327001.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü157701.05.2017
132Pusula148301.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre291701.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici167101.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi148601.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)162701.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi142601.05.2017
1255 Ledli Flasör201501.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi156401.05.2017
123Melodili Korna333401.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi176101.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi141101.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü178801.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici172001.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi260601.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi433701.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675279401.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi159401.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi205901.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti147801.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas139301.05.2017
109Termometre Devresi284601.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru124801.05.2017
107Ses ile Role kontrolü269101.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi253501.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi136801.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi388701.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi204101.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi190001.05.2017
100Röle esdegeri devreler150301.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi285701.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi186701.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör147301.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör163001.05.2017
94Ba6144 Vumetre193101.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi235301.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci331301.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt383701.05.2017
90LdrUm66277601.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci281301.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü169701.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)306801.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi152801.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi174901.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici209601.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri326301.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri177901.05.2017
815x7 Led Matris226201.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi266801.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu394501.05.2017
78555'li 7 Segment sayici270601.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...126701.05.2017
76Pic'li Kapi zili139601.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu217401.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi170701.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon188201.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti154701.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu149201.05.2017
701404'lü Verici Devresi133601.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre211301.05.2017
68Uzaktan Kumanda153101.05.2017
66Nem dedektörü191301.05.2017
65Melodi Üreteci163601.05.2017
64Kapi Zili290501.05.2017
63Fm verici183901.05.2017
61Böcek Dedektörü143501.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi352401.05.2017
59Fm Verici Devresi162701.05.2017
57TDA 7000 FM357001.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu315801.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi269501.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi212101.05.2017
53555'li nem dedektörü180101.05.2017
52Kara Simsek Devresi174001.05.2017
5110 Ledli Vumetre198201.05.2017
50Transistörlü Verici141101.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti165901.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi1002301.05.2017
38Basit Metal Dedektoru160201.05.2017
37LCD termometre152601.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi318001.05.2017
35Pic'li metal dedektörü221801.05.2017
3478xx-79xx'li devreler148201.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi146201.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi136901.05.2017
30Pilsiz el feneri153801.05.2017
2950 555'li devre155501.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre175901.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre189501.05.2017
25IR Algilayici Devre140001.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi853501.05.2017
23Polis Sireni324101.05.2017
227 Segment Sayici285801.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi301801.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)237901.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi454501.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi221801.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu398001.05.2017
16555'li zamanlayici devresi287301.05.2017
14IR tekrarlayici143001.05.2017
13Seri Pic Programlayici159401.05.2017
12FM verici 148001.05.2017
11Havada yazan yazi175001.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz216501.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba329101.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)251401.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...360601.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba199101.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör366701.05.2017
3555'li Flasör256001.05.2017
2Flip Flop294501.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi225101.05.2017