ana sayfa    videolar     bilgiler     devreler  

Bilgiler > Aldatılan Kadınların Olayı ÇözmeleriAldatılan Kadınların Olayı Çözmeleri


Olay 1:
Erzincan'da hafiyeleri aratmayan bir kadın evli olduğu eşinin sırtındaki sivilceleri tek başına sıkamayacağından şüphelendi. Aldatıldığını düşünen kadın kocasının izini sürerek sevgilisiyle bastı.

https://www.superhaber.tv/aldatildigini-sivilceden-anlayan-kadin-haber-119663

Olay 2:

seneler önce bir erkek arkadaşımla telefonda konuşuyoruz kendisi hakkari’de askerlik yaparken. dağın başında bir karakolda. birden bir ezan sesi duydum. (daha önce merak edip fotoğraf istemiştim karakolun etrafını falan. cami yoktu eminim.) çaktırmadım ve fakat telefonu kapatınca ezan saatlerini araştırdım. hakkari’de ezan okunalı 20 dakika olmuş. karakolu arayıp onu telefona isteyerek teyit ettim. 2 gün önce izne ayrılmış. şimdi sıra bulunduğu ili tespit etmekte, çünkü istanbul’da hala ezan okunmadı.( ikimiz de istanbul’da yaşıyoruz.)
araştırmalarım sonucu orta karadeniz’de olduğunu tespit ettim. tüm bu bilgileri topladıktan sonra kendisini arayıp nerdesin dedim. çok komikti :) o kadar saçma sapan konuşuyordu ki. (siz siz olun bir kadın size bir soru soruyorsa doğru cevap verin. zira o zaten doğrusunu biliyordur.)
sonra itiraf etmek zorunda kaldı. izne ayrılmış, alem yapıyor kadınlarla paşam.

Olay 3:

adam isten geliyor. kadin, adamin yakasinin altina bakip ayriliyoruz diyor.

meger sabah adam ise giderken, adami bu giydirirmis. atleti de ters vermis. aksam gelince yakasini kaldirip duz oldugunu gormus.
Kaynak: Çoğunlukla Ekşisözlük ve Wikipedia
 
sonraki bilgi:      Yıldiz ve gezegen
önceki bilgi:       Ölmüş eşşek kurttan korkmazmış
 
 
Bu sayfaya 335  defa bakıldı

 


eğitsel videolar     seslisozluklog