ana sayfa    videolar     bilgiler     devreler  

Bilgiler > Fatih İnterneti ŞifresiFatih İnterneti Şifresi


Son dönemlerde teknolojinin gelişmesi ile birlikte okullarda akıllı tahta uygulamasın geçiş yapılmıştır, bununla beraber Fatih wifi şifrelerine de birçok öğrenci ihtiyaç duymaktadır. Akıllı tahtalar ile dersler daha pratik ve kolay bir şekilde yapılmaktadır. Fatih projesi adı altında sınıflara son teknolojik akıllı tahtalar takılmıştır. Bu tahtalara bazı erişim kısıtlamaları ve giriş kısıtlamaları getirilmiştir. Genel olarak bu sorunların başında fatih wifi şifresi gelmektedir. 2017 ve 2018 yılında Fatih projesinde wifi şifreleri değişmiştir. Aşağıda verilen işlemler takip edilerek, wifiye giriş yapılmaktadır ve sizlerde bedava fatih wifisine bağlanmak istiyorsanız alt kısımdaki wifi internet şifrelerini mobil cihazlarınızdan giriş yapabilirsiniz. Sadece mobil cihazlarınızdan değil, bunun haricinde wifi özelliğini barındırmakta olan herhangi bir cihazınızdan Fatih tarafından sunulan internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Peki, 2018 yılında da halen geçerliliğini sürdüren fatih internet şifresi 2018 yılındaki şifreleri nelerdir?
Fatih Wifi 2018 Şifreleri Nelerdir?
Yeni Şifre: !1qaz2WSX3edc4RFV%56
Şifre: F@M2015i#Eb23TC
Şifre: f1@2t34ih5
Şifre: Fatih.1234
Şifre: verdijm@n1453
Şifre: T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
Şifre: 34i3s0t00
Şifre: {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}
Güncel Fatih Wifi Şifreleri 2018
2017 yılında birçok öğrenci ücretsiz olarak fatih wifileri sayesinde internete erişim sağlamış durumda. Bugün ve bundan sonra da sizlere halen kullanabileceğiniz fatih wifi şifreleri 2018 konusu sayesinde güncel wifi şifrelerinden bahsedeceğiz. Ve böylelikle sizlerde 2018 yılında da diğer yılarda olduğu gibi ücretsiz olarak internete girmeye devam edebileceksiniz. Güncel fatih wifi şifrelerini merak eden arkadaşlar varsa bizleri fatih wifi şifreleri 2018 yazımızdan takip edebileceklerdir. Bu yazıda fatih wifisine nasıl bağlanılır konusu hakkında bilgi sahibi olabilecekler, bunun haricinde güncel fatih şifrelerine erişim sağlayabilecekler.

Fatih Wifi Nasıl Bağlanılır?
Ücretsiz olarak Wifi ağına bağlanmak için sizlerde ilk etapta MEB tarafından yayınlanmış olan sertifikaları telefonunuzda barındırmanız gerekmektedir. Bunun için aşağıdaki adımları uyarlamanız durumunda sizlerde Fatih ağına ücretsiz olarak bağlanabilirsiniz.

İlk etapta http://sertifika.meb.gov.tr/ adresine giderek buradaki güncel olan sertifikayı telefonunuza indirin.
Daha sonrasında ise telefonunuzun kendi Wifi bölümünü açarak wifi bağına bağlanınız.
Sizden şifre isteyecektir, Fatih wifi şifresi için aşağıdaki şifreleri tek tek deneyiniz.
Öncelikle olarak İlk olarak kullanıcı adı F@tih: Şifre : F@M2015i#Eb23TC olarak girilmelidir fakat büyük ve küçük harfe kesinlikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Ağ Adı : Aktivasyon

Ağ Şifresi : f1@2t34ih5 olarak devam edilmektedir. Ağ ekle butonuna basılmalıdır. İsim kısmına ” F@tih “ yazıldıktan sonra bağlan butonu tıklanmalıdır. Şifre bölümüne ” !1qaz2WSX3edc4RFV%56 “ olarak giriş yapıldıktan sonra bağlan bölümüne tıklanmalıdır. Bu bağlantı işlemi gerçekleştikten sonra sosyal hesaplara veya çeşitli internet sitelerine giriş yapılmayacaktır. Bunun için kullanmakta olunan cihaza vpnler yüklenmelidir. Vpnler aracılığı ile, erişim engeli bulunan tüm internet sitelerine giriş sağlanmaktadır.

2017 yılına ait olan fatih wifi şifreleri bu şekilde olup yeni şifrelerden haberdar olmak için bizleri takip etmekten vazgeçmeyin. Ayrıca yukarıda bahsetmiş olduğumuz şifreler geçerli değil ise bu durum hakkında bizleri alt kısımdan yorum yaparak haberdar etmeniz durumunda kısa sürede şifreleri tekrardan kontrol ederek yayınlanacağız.

Fatih Wifi IP Adresi Alınıyor Hatası
Fatih Wifisine bağlanırken IP adresi alınıyor sorunu ile karşılaşan kişiler telefonlarında herhangi bir VPN uygulaması açık ise bu VPN uygulamasını mutlaka kapatmaları gerekmektedir. Eğer VPN uygulamasını kaldırabilirseniz mutlaka uygulamayı kaldırıp telefonunuzu yeniden başlatınız. Ardından tekrardan Wifi’ye bağlanmayı deneyiniz. Şayet bağlantı gerçekleştirilmiyor ise bu durum da birçok kişi Wifi’ye bağlı olduğundan dolayı böyle bir hata almaktasınız.

Fatih ağına bağlandığınız takdirde Acces point cihazının üzerindeki ışıkların renk değiştirdiğini göreceksiniz. Cihaza bağlı olan biri olursa bu durum belli olur, cihaza eğer biri bağlı ise cihazın ışığı mavi yanar. Eğer ki kimse bağlı değil ise ışıklar yeşil olarak gözükür.
Kaynak: Çoğunlukla Ekşisözlük ve Wikipedia
 
sonraki bilgi:      bir saniyesine bile hükmedemediğiniz hayat için bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur
önceki bilgi:       Africam
 
 
Bu sayfaya 370  defa bakıldı

 


eğitsel videolar     seslisozluklog