ana sayfa    videolar     bilgiler     devreler  

Bilgiler > 1978'de çekilen Microsoft Personel Fotoğrafı1978'de çekilen Microsoft Personel Fotoğrafı


andrea lewis : bill gates'in sağındaki abla. 1983 yılında ayrılmış. gazeteci ve yazar.
maria wood : gözlüklü abla. bu resimden 2 yıl sonra firmadan ayrıldı. firmayı cinsel ayrımcılıktan dava etti.
paul allen : en sağ alttaki gözlüklü abi. paranın gözüne vurdu. forbes'a göre dünyanın en zengin 40. kişisi. portland trailblazers, the seattle seahawks gibi takımların sahibi.
bob o'rear : bill gates'in tam üstündeki kırmızı gömlekli abimiz. 1993'te firmadan ayrıldı. hayvancılığa vermiş kendini diyorlar. çok zeki biri. nasa ay'a iniş yaparken nasa görev kontrolde çalışıyormuş. o derece zeki bir abimiz.
bob greenberg : kırmızı kazak içine turuncu gömlek giymiş olan abimiz. aile şirketine yardımcı olmak için 1981 yılında ayrılmış.
marc mcdonald : sarı uzun saçlı , gözlüklü , oduncu gömlekli abimiz.şirketin ilk maaş ödediği personeli. 2 kez girmiş çıkmış farklı dönemlerde.
gordon letwin : en sağ ortadaki gözlüklü sakallı abimiz. 1993'te ayrılmış. ayrıldığında tam bir milyonermiş. hayatını yaşıyor şu sıralar diyebiliriz.
steve wood : en üst soldaki garip saç ve sakal kesimiyle ilgi çeken abimiz. bu abi 1980'de ayrılmış. kendisini cinsel ayrımcılıktan dava eden maria wood ile evlenmiş. resim değil yalan rüzgarı.
bob wallace : en üst ortadaki abimiz. firmadan ayrıldıktan sonra bir çeşit uyuşturucu üzerinde çalışmış. 2002'de zatürreden vefat etmiş.
jim lane : en üst sağdaki abimiz. 1985 yılına kadar proje müdürü olarak çalışmış. çok önemli işlere imza atmış bir abimizdir.
Kaynak: Çoğunlukla Ekşisözlük ve Wikipedia
 
sonraki bilgi:      Lidyalılar
önceki bilgi:       7 Natural Ways To Get Rid Of Yeast And Bad Bacteria!
 
 
Bu sayfaya 469  defa bakıldı

 


eğitsel videolar     seslisozluklog